Prijava
Rezultati
%D
dni
%H
ur
%M
minut
%S
sekund
LIVE
rezultati

6. Triglav tek - 2017

21 km - moški

10 km - moški

21 km - ženske

10 km - ženske

Poslovni tek

Družinski tek

Mesto Štartna številka Ime in priimek Čas
1.3013Jure Cuderman, Gregor Sušnik, Miha Verdnik
(Team UPS)
00:37:45
2.3017Marko Prezelj, Maša Jamnik, Gvido Modrijan
(CRAFT - BUFF)
00:38:23
3.3016Kalan Tomaž, Fajfar Nina, Kalan Luka
(frizerski salon maja 1)
00:39:43
4.3008Peter Škrjanc, Matevž Oman, Jan Lap
(Manualis)
00:40:30
5.3026Matevž Vidmar, Tadej Špicar, Jonatan Jarc
(Meridian Fit)
00:41:54
6.3009Gašper Pavli, Aleš Hostnik, Maša Meden
(Sport Media Focus)
00:44:11
7.3002Stanko Zupan, Gregor Bertoncelj, Jure Kranjec
(SWARCO LEA)
00:44:37
8.3027Jerneja Kalan, Ernest Starič, Gašper Volf
(Smart Com)
00:49:32
9.3004Mirko Oblak, Tomaž Tekavec, Miha Vidrgar
(Sipronika umirja hitrost)
00:50:19
10.3014Ambrožič Damijan, Ušaj Roman, Ambrožič Gregor
(CEBE TEAM)
00:50:58
11.3023Blaž Klarič, Tilen Klarič, Sašo Pinosa
(Media Publikum)
00:52:24
12.3015Mrak Marta, Kalan Maja, Berčič Silva
(frizerski salon maja)
00:52:35
13.3018Saša Cvetkovič, Sebastijan Nograšek, Goran Juroševič
(Kenijci)
00:53:29
14.3012Barbara Lorbek, Mateja Ribič, Taja Borštnar
(Dom starejših občanov Trebnje)
00:53:51
15.3028Anica Hribar, Marija Stanič, Matjaž Rehar
(Brežice)
00:54:12
16.3003Robert Jerčinovič, Irena Alič, Jasna Kodre
(TIPRO TEAM)
00:54:24
17.3011Darko Pirc, Dejan Grum, Zdenka Balant
(TECHTEAM)
00:54:49
18.3024Primož Štrumbelj, Matej Gliha, Matej Ljubec
(PRIMA FANTJE)
00:55:39
19.3007Jaka Božič, Matej Vončina, Matej Klinc
(Europcar 3)
00:57:27
20.3005Albin Čoroli, Mitja Karun, Zoran Đukić
(Europcar 1)
00:57:27
21.3022Eva Brglez, Špela Triller, Ana Šink
(Jezerškove rakete)
00:57:29
22.3021Tamara Buh, Anamarija Mis, Katja Šturm
(Jezeršek Dream Team)
00:57:30
23.3019Ana Cergolj Kebler, Maruša Filipčič, Alenka Jančar
(Vse bo v redu)
00:58:00
24.3010Habjan Dragica, Habjan Andreja, Habjan Andrej
(HABJAN TRANSPORT D.O.O.)
00:58:11
25.3025Nina Volgar, Žaklina Plastovska, Tina Lipovec
(Media Publikum Ž)
01:02:15
26.3006Tadeja Karun, Maša Vesel, Andreja Horvat
(Europcar 2)
01:03:03
Mesto Štartna številka Ime in priimek Čas
1.2069Katja Rakušček 70, Bine Rakušček 04 00:13:35
2.2070Boštjan Žerjav 71, Domen Žerjav 06 00:13:50
3.2037Borut Jerala 72, Filip Jerala 04, Jakob Jerala 06 00:14:05
4.2038Boris Kavčič 74, Luka Kavčič 03, Jakob Kavčič 06 00:14:51
5.2099Marko Šluga 71, Maks Šluga 03, Oskar Šluga 05 00:15:15
6.2087Jože Gorenc 73, Tim Gorenc 03 00:15:21
7.2082Marko Čampa 74, Ožbej Čampa 06 00:16:18
8.2063Matjaž Planinšek 73, Špela Jereb Planinšek 79, Tan Planinšek 03 00:16:28
9.2027Matej Maček 77, Katja Maček 80, Neja Maček 06, Tevž Maček 09 00:17:42
10.2076Romana Mekuč 73, Katja Mekuč 04 00:17:48
11.2061Gašper Zupan 79, Jerca Zupan 81, Oskar Zupan 07 00:18:08
12.2017Miha Grilec 73, Staša Melink 73, Neca Grilec 06, Cene Grilec 08 00:18:15
13.2074Maja Flerin 76, Jure Kofjač Flerin 07 00:18:21
14.2079Janja Jereb Bogataj 76, Lena Bogataj 03 00:18:23
15.2068Marjeta Jerala 72, Ana Jerala 09 00:18:27
16.2080Mevlja 75, Martin 05, Filip 08 00:18:32
17.2051Primož Meh 77, Nataša Hočevar Meh 76, Lara Meh 08 00:18:40
18.2096Iztok Prezelj 73, Nadja Kern Prezelj 72, Vita Prezelj 05 00:19:03
19.2073Tatjana Selan 72, Jaka Selan 07 00:19:14
20.2092Goran Predojevič 70, Žan Predojevič Benda 06 00:19:27
21.2084Miha Pogačar 77, Tadej Pogačar 10 00:19:30
22.2047Gašper Pajek 80, Mateja Osolnik 81, Ažbe Pajek 10 00:19:48
23.2056Miro Valjavec 75, Tatjana Orhini Valjavec 75, Matija Valjavec 07 00:19:50
24.2066Alan Pertovt 73, Elena Hari Pertovt 77, Vid Pertovt 07 00:19:57
25.2024Izidor Meglič 77, Vesna Meglič 78, Mark Meglič 06, Lan Meglič 09 00:20:06
26.2012Helga Brigita Kočevar 70, Svit Kočevar 03, Enej Kočevar 01, Ina Pavlič Juriša 02 00:20:07
27.2014Marinka Pavlič 73, Gal Pavlič 02, Anej Pavlič 05, Vid Pavlič 09 00:20:16
28.2098Marko Breščak 77, Mateja Breščak 75, Nina Breščak 05 00:20:22
29.2072Peter Lunar 72, Iris Lunar 06 00:20:25
30.2093Alenka Bratož 70, Žana Abram 05 00:20:42
31.2040Angelca Šket 79, Mitja Krsnik 03, Lara Krsnik 05 00:20:48
32.2067Dragan Perendija 77, Jasna Miklavič 77, Zala Perendija 06 00:20:49
33.2036Aleš Bogataj 78, Maks Bogataj 05, Jaka Bogataj 08 00:20:59
34.2085Mojca Krvina 70, Tara Krvina 09 00:21:02
35.2059Ales Skodlar 75, Klavdija Erjavec 76, Nika Skodlar 08 00:21:05
36.2004Bergant Janez 67, Bergant Janja 69, Bergant Nika 94, Bergant Eva 97, Bergant Maruša 03 00:21:11
37.2055Marko Poljanec 74, Urška Poljanec 79, Matevž Poljanec 05 00:21:12
38.2083Srečko Škvarča 67, Rebeka Škvarča 05 00:21:15
39.2023Marko Demšar 79, Sonja Demšar 80, Tinkara 10, Katjuša 08 00:21:16
40.2075Andreja Žižek Urbas 76, Katarina Urbas 07 00:21:25
41.2009Mihael Lorbeg 77, Petra Mohar Lorbeg 76, Simon Lorbeg 07, Marko Lorbeg 09, Matija Lorbeg 11 00:21:27
42.2033Saša Kojić 74, Katarina Kojić 09, Aleksander Kojić 12 00:21:30
43.2048Gorazd Požgaj 77, Gordana Arzenšek 75, Ganej Sai Arzenšek Požgaj 11 00:21:30
44.2013Gregor Ušeničnik 72, Pika Ušeničnik 06, Zoja Ušeničnik 04, Liza Ušeničnik 02 00:21:42
45.2019Gabrijela Malenšek 69, Samo Malenšek 72, Miha Malenšek 05, Gašper Malenšek 07 00:21:42
46.2049Igor Cergolj 59, Andrejka Cergolj 65, Julija Cergolj 04 00:21:49
47.2003Primož Plantarič 76, Amajda Jarc 76, Jakob Plantarič 05, Tjaša Plantarič 06, Arne Plantarič 10 00:21:52
48.2022Andraž Zgonc 76, Polona Porenta Zgonc 75, Svit Zgonc 03, Jošt Zgonc 10 00:21:53
49.2065Roman Rešek 69, Anka Rešek 71, Tim Rešek 07 00:21:56
50.2097Tadeja Košenina 75,Hana Košenina 06, 00:21:56
51.2031Matjaž Nartnik 78, Jana Polda 79, Tijan Nartnik 07, Adam Nartnik 09 00:21:58
52.2015Matjaž Grebenc 78, Polona Škrbec 73, Lea Škrbenc 08, Ana Škrbenc 11 00:22:00
53.2028Darko Kramar 77, Saška Kramar 79, Miha Kramar 06 00:22:24
54.2021Marjan Kampoš 78, Andreja Kodrič 80, Žiga Kampoš 07, Jaša Kampoš 09 00:22:29
55.2091Janja Merše 73, Žan Peterc Merše 05 00:22:29
56.2090Judita Osterman Tepina 74, Zarja Tepina 05 00:22:30
57.2043Karin Malc 77, Ajla Malc 06, Miha Malc 07 00:22:36
58.2100Kreš Barbara 74, Kreš Živa 08 00:23:30
59.2052Jure Krvina 72, Anja Žakelj 79, Liza Krvina 10 00:23:35
60.2001Gregor Tomše 72, Marija Tomše 74, Špela Tomše 07, Žan Tomše 09, Hana Masten 07, Nana Masten 08 00:23:43
61.2094Antonela Divić Mihaljević 67, Anamaria Mihaljević 03 00:23:50
62.2054Črtomir Časar 75, Vanja Vodeb Časar 76, Manca Časar 06 00:23:56
63.2034Damjan Rihtaršič 73, Žiga Rihtaršič 07, Blažka Rihtaršič 05 00:24:00
64.2044Karmen Udvanc 71, Aljoša Udvanc 06, Staška Udvanc 01 00:24:04
65.2039Marta Bogataj 80, Petra Bogataj 04, Klemen Bogataj 06 00:24:06
66.2008Janko Zabret 70, Mateja Zabret 72, Brigita Zabret 96, Mitja Zabret 00, Jasna Zabret 10 00:24:16
67.2026Miha Bogataj 76, Tanja Bogataj 79, Izabela Bogataj 05, Tevž Bogataj 08 00:24:30
68.2042Marko Marolt 70, Julija Marolt 08, Maja Marolt 10 00:24:33
69.2041Živka Miklavčič 60, Katja Miklavčič 88, Lev Prislan 89 00:24:35
70.2020Lucija Podbrežnik (Sestra Barbare Mihelin) 78, Barbara Mihelin 76, Manca Mihelin 06, Gašper Mihelin 08 00:24:39
71.2053Peter Potočnik 71, Martina Potočnik 75, Maja Potočnik 04 00:25:27
72.2060Tedo Djekanović 75, Irena Žnidarčič 78, Oskar Djekanović 09 00:25:34
73.2007Gregor Bavdaž 74, Petra Šolar Bavdaž 75, Luka Bavdaž 07, Nejc Bavdaž 08, Ela Bavdaž 10 00:27:10
74.2018Jurij Rupnik 74, Mojca Rupnik 74, Vid Rupnik 05, Eva Rupnik 07 00:27:29
75.2029Gregor Stanišič 75, Urška Babnik 76, Maks Stanišič 08, Urban Stanišič 10 00:27:56
76.2005Janez Šubic 63, Barbara Šubic 68, Tobija Šubic 07, Hana Marija Šubic 09, David Šubic 12 00:28:02
77.2062Andrej Vrbinc 79, Anja Vrbinc 88, Rebeka Vrbinc 09 00:28:02
78.2016Matjaž Peternel 74, Anja Lazar 84, Zala Peternel 09, Bor Peternel 11 00:28:05
79.2030Boris Krapež 74, Maja Zeilhofer 77, Lucija Krapež 04, Zarja Krapež 06 00:30:15
80.2046Marijan Kastelic 65, Urban Kastelic 02, Zarja Ana Kastelic 08 00:31:11
81.2010Srecko Dobrecovic 80, Aleksandra Mohar 82, Milojka Mohar 51, Elisa Dobrecovic Mohar 11, Neli Dobrecovic Mohar 15 00:32:17
82.2006Dejan Davidović 79, Katarina Davidović 80, Kristian Davidović 08, Nina Davidovič 11, Dominik Davidović 16 00:34:02
83.2071Darija Birsa 76, Ema Birsa 06 00:00:00
Mesto Štartna številka Ime in priimek Čas
1.952MITJA KREVS00:33:00
2.942GREGOR KUSTEC
(ŠD Osovnikar)
00:33:48
3.1441MIHA DOLAR
(AMBASADORJI)
00:34:31
4.1453LENART OBLAK
(AMBASADORJI)
00:34:32
5.688JURE GABER
(Novak M)
00:34:33
6.1452ROK TRŠAN
(AMBASADORJI)
00:35:07
7.1443MIHA ŠIMENC
(AMBASADORJI)
00:35:33
8.1423ŽAN ŽEPIČ
(AK Krka)
00:35:49
9.1460ANDREJ MIKELJ
(POLJSKI TEKAČI)
00:37:31
10.634PRIMOŽ DELAVEC
(/)
00:37:55
11.1144DEJAN PREINDL
(Prevozi bolnikov Bratonci)
00:37:56
12.1015TILEN MATJAŽ00:37:58
13.1131KLEMEN POLJANŠEK
(SPORTKA ŽIRI)
00:37:59
14.1336BOŠTJAN URANKAR
(Vitezi dobrega teka)
00:38:10
15.722SEBASTJAN GREGORIN
(AJDA-ZARJA)
00:38:23
16.1447KLEMEN BAUER
(AMBASADORJI)
00:38:32
17.1020MARKO MEGLIČ
(Matej Design)
00:38:38
18.1458MIHA PODGORNIK
(AMBASADORJI)
00:38:41
19.577ZDRAVC BOŽNAR SEBANC00:38:48
20.1377MATJAŽ VRHUNC
(Top atlet)
00:38:51
21.585MATJAŽ BRENK
(ak kranj)
00:38:55
22.1415BLAŽ ZUPANČIČ00:39:22
23.1300PETER ŠTRUKELJ00:39:28
24.820TOMAŽ KALAN
(Frizerski salon Maja)
00:39:39
25.838JOŽE KIRM
(Tržiške strele)
00:39:54
26.786UROŠ JENKO
(666)
00:40:02
27.1311LOJZE TOMAŽIČ00:40:09
28.1294MITJA ŠTERN
(1976 (VITEZI DOBREGA TEKA))
00:40:11
29.880SEBASTJAN KOSEC
(SV.Valburga)
00:40:28
30.679BOGDAN FINŽGAR
(AGP PRO)
00:40:30
31.1404STANKO ZUPAN
(VITEZI DOBREGA TEKA)
00:40:31
32.962SLAVKO LEGAT
(ŠD VETER)
00:40:41
33.1459JANEZ OŽBOLT
(AMBASADORJI)
00:40:42
34.696IZTOK GARTNER
(Smučišče Rudno)
00:40:46
35.605TEO COLLORI
(Projekt Človek)
00:41:32
36.1442JANEZ LAMPIČ
(AMBASADORJI)
00:41:37
37.769IVAN JAMNIK
(1981)
00:41:41
38.723PETER GRILC
(Pravna fakulteta)
00:41:47
39.993FREDI ADLER
(AK DOMŽALE)
00:41:52
40.514JOŽE BABIČ
(ŠD Dobrepolje)
00:41:56
41.1201IVAN RUPNIK00:41:59
42.1149IGOR PRIMOŽIČ
(Knaufinsulation)
00:42:01
43.1408MITJA ZUPAN
(ZVEZDE Gorje)
00:42:16
44.1330JURE TURK00:42:24
45.575SIMON BOŠTAR
(ISKRAEMECO)
00:42:26
46.697GORAZD GÄRTNER
(Športno društvo Triglav)
00:42:36
47.751MILAN HRIBERNIK
(KAŠ)
00:42:40
48.1454MIHA DOVŽAN
(AMBASADORJI)
00:42:41
49.965ŠTEFAN LEŠNIK
(--)
00:42:47
50.510BORUT AŽMAN
(ISKRAEMECO)
00:42:48
51.825DAVOR KAVALIČ
(/)
00:42:54
52.823IZTOK KAPUŠIN00:43:01
53.653ANDREJ DRAME
(-)
00:43:01
54.1220MATEJ SLADIČ
(/)
00:43:06
55.836JURE KEPIC
(/)
00:43:06
56.236GREGOR ZAKOTNIK
(Fraport Slovenija)
00:43:26
57.875GREGA KOROŠEC00:43:37
58.531SIMON BATISTIČ
(ŠD Elektro Primorska)
00:43:37
59.1150BOŠTJAN PRISTOV00:43:48
60.636MARKO DEMŠAR
(AD Železniki)
00:43:53
61.934MATEVZ KRUSIC
(trisport kamnik)
00:44:16
62.1009MARKO MAROLT
(ŠD Dobrepolje)
00:44:19
63.590JOŽE BUČAR00:44:24
64.1132JURE POLJŠAK
(Športno društvo Abanka)
00:44:29
65.203JANEZ ŠTEFE00:44:30
66.981MIHAEL LORBEG00:44:31
67.1271LUKA ŠKRBINA
(-)
00:44:36
68.1481DAVID KUKOVEC
(BIATLON)
00:44:44
69.1398MIRAN ZEVNIK00:44:44
70.574JANI BOŠTAR
(ISKRAEMECO)
00:44:53
71.1339VLADIMIR URH
(ŠD TRIGLAV)
00:44:55
72.867LUKA USESNIK
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
00:45:00
73.619MIHA ČIČIĆ00:45:02
74.1079GAŠPER OVČAK
(/)
00:45:05
75.973ANDREJ LJUBEŠEK
(ŠD Helios)
00:45:16
76.753ŽAN HRIBERŠEK
(SSK Ilirija)
00:45:23
77.726ŽAN GRM
(KINVITAL)
00:45:31
78.1298SIMON ŠTIMEC
(ŠD TRIGLAV)
00:45:35
79.1259TOMAŽ ŠČEK
(ŠD TRIGLAV)
00:45:37
80.664BLAŽ ERJAVEC
(TK Tržiške strele)
00:45:40
81.1069MIHAEL NOVAK00:45:42
82.953NEJC LAMUT
(ŠD TRIGLAV)
00:45:52
83.1182JANEZ RIGLER
(ŠD ZT)
00:45:58
84.834DOMEN KEMPERLE00:46:00
85.857RAJKO KODRIČ
(ŠD Posavje Krško)
00:46:06
86.740ROK HOČEVAR
(/)
00:46:08
87.1342GREGOR UŠENIČNIK00:46:11
88.82MATIC JERAN
(GiBit)
00:46:21
89.910MARKO KRAMAR00:46:22
90.943DENIS KUSTRIN
(G-FIT)
00:46:26
91.784OŽBEJ JENKO
(jenny)
00:46:31
92.175DOMEN RANT
(Triatlon klub Logatec)
00:46:34
93.1063ŽELJKO NAJDEK
(CUDV Radovljica)
00:46:39
94.1355MARJAN VERŠNIK
(ŠD TRIGLAV)
00:46:40
95.1462MIHA VRBINC00:46:46
96.1387MIRAN ZAJC
(TRIGLAV RE)
00:46:54
97.1430MATEJ ŽONTAR
(SIQ Ljubljana)
00:46:54
98.833UROŠ KEMPER
(ŠD ZAV. TRIGLAV)
00:46:58
99.1332IGOR TUŠEK
(ŠD Triglav)
00:46:58
100.565UROS BOHINC00:47:03
101.1183ZORAN RISTIČ
(Ljubljanski tekači)
00:47:04
102.1204TIM RUTAR00:47:22
103.818IGOR ALEKSANDER KAČAREVIČ00:47:27
104.845BLAŽ KMETEC
(ŠD Triglav)
00:47:29
105.1225IGOR SMRKE
(SIQ Ljubljana)
00:47:31
106.774RADO JARC00:47:36
107.537IVO BELEC00:47:45
108.1210DOMEN SELJAK00:47:51
109.1048MARTIN MLINŠEK
(Opal 4 ever)
00:47:56
110.1065FILIP NASTRAN00:47:57
111.790ROBERT JERČINOVIČ00:47:57
112.237SAŠO ZALETEL
(član ŠD Triglav)
00:47:59
113.667MIHA ERŽEN
(ŠD Triglav)
00:48:00
114.1242JURE STEVANOVIČ
(TRIGLAV RE)
00:48:04
115.764LJUBO IVKO00:48:05
116.1164SIMON RAKUŠČEK
(ŠD TRIGLAV)
00:48:12
117.1246DRAŽEN STOJNIČ
(DIFA)
00:48:12
118.944SILVO KUTIN
(Vitezi dobrega teka)
00:48:13
119.1277ADOLF ŠOLAR
(smučišče Rudno)
00:48:22
120.949STOJAN LAMOVEC00:48:23
121.1379GORAN VUČKOVIĆ00:48:25
122.1143GORAN PREDOJEVIČ
(pulz šport)
00:48:30
123.1136ALJAŽ POTOČNIK00:48:31
124.1348MATKO VAVH00:48:38
125.785PETER JENKO
(jenny)
00:48:41
126.1035ZVONE MIKLAUŽIČ
(ISKRAEMECO)
00:48:43
127.898ANDRAŽ KOVAČIČ00:48:51
128.1309LEONARD TIŠLER
(ŠD TRIGLAV)
00:48:54
129.1483ROK TOMAŽINČIČ00:48:57
130.687TONE GABER00:48:59
131.713ROMAN GORIŠEK
(MARATHON NOVO MESTO)
00:49:05
132.1478TIM ŽGAJNAR00:49:08
133.1027EVGEN MESESNEL00:49:09
134.1455MITJA DRINOVEC
(AMBASADORJI)
00:49:15
135.1121DUŠAN PODOBNIK
(ŠD Sveti Urban)
00:49:21
136.599BLAŽ CELAR
(ŠD TRIGLAV)
00:49:23
137.797GAL JEROMEL00:49:30
138.716TOMAŽ GOSAR
(ŠKD Marjetica)
00:49:35
139.1465MATEVŽ PERME00:49:41
140.639TEDO DJEKANOVIĆ
(ŠPORTNO DRUŠTVO TRIGLAV)
00:49:48
141.828BORIS KAVČIČ
(Smučišče Rudno)
00:49:49
142.588MARIO BUČAN00:49:55
143.869PAVEL KORELC00:49:58
144.803JAKOB JESENKO
(ŠD DRUŠTVO SVETI URBAN)
00:50:09
145.1174ALEKSANDER REJC
(ŠD Elektro Primorska)
00:50:17
146.1227BOGDAN SOJIČ
(Društvo projekt človek)
00:50:17
147.750ANDREJ HRIBAR
(Urbani tekači)
00:50:18
148.1168DAVID RAVNIKAR
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:50:21
149.1314MARKO TOMINC
(Projekt Človek)
00:50:21
150.1351GORAZD VERČ
(ŠD Elektro Primorska)
00:50:23
151.528JASMIN BAŠIČ
(ŠD HELIOS)
00:50:24
152.551MIHA BEŠTER
(ŠD Triglav)
00:50:27
153.895MIHA KOVAČIČ00:50:27
154.1025SANDI MERLJAK00:50:29
155.539DAVID BENEDEK
(ŠD Triglav)
00:50:47
156.1407URH ZUPAN00:50:51
157.1091PETER PERČIČ00:50:52
158.826ANDREJ KAVČIČ00:50:52
159.1354JANEZ VEROVŠEK
(KvadraTek)
00:50:55
160.669NEJC ERŽEN
(/)
00:50:55
161.603ROK CIRMAN
(Športno društvo Abanka)
00:50:56
162.1178ROMAN REŠEK
(ŠD TRIGLAV)
00:50:58
163.1226JURE SOBOČAN
(3fs)
00:51:01
164.1202JOZE RUPNIK
(Power Team Voklo)
00:51:04
165.1129JANEZ POLJANEC
(športno društvo Efi)
00:51:04
166.988MARJAN LUKEŽIČ00:51:06
167.796SAŠO JEROMEL
(Kolovoz)
00:51:10
168.901BOJAN KOŽELJ
(športno društvo Efi)
00:51:13
169.891MIKI KOVAČEVIĆ00:51:15
170.1240GORAZD STARMAN
(Vitezi dobrega teka)
00:51:16
171.118RUDI LIPOVEC
(ŠD Triglav)
00:51:17
172.749MIHA HRIBAR
(3fs)
00:51:20
173.810ALEKSANDER JOVANOVIČ00:51:22
174.1305MARKO TANCAR00:51:23
175.44ANDREJ DREMPETIČ00:51:26
176.507MATEJ JANEZ ANKO00:51:28
177.886GREGOR KOŠIR
(ŠKD Marjetica)
00:51:30
178.609MARKO ČAMPA
(športno društvo Efi)
00:51:31
179.1449MIRO KREGAR
(AMBASADORJI)
00:51:31
180.1123JOŽE POGAČAR00:51:36
181.1212KRISTIJAN SENICA
(Varuh zdravja)
00:51:44
182.1188MARKO ROBLEK
(Vitezi Dobrega Teka)
00:51:47
183.999ALEŠ MARINŠEK
(ŠD TRIGLAV)
00:51:52
184.1229DRAGO SREČNIK
(GC Tržič)
00:51:55
185.742BOJAN HORVAT00:51:59
186.641JANEZ DOBNIKAR
(Fraport Slovenija)
00:52:00
187.538ZVONKO BELEC
(Ekipca)
00:52:03
188.1044TINE MIŠIC00:52:05
189.625FRANCI ČRTALIČ00:52:06
190.908DAMJAN KRALJ
(BTC)
00:52:07
191.812DANIEL JURIČAN
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
00:52:11
192.976JANEZ LOGAR00:52:19
193.1040PRIMOŽ MIKOLIČ00:52:20
194.854ENEJ KOČEVAR
(Plezalni klub A. Kokalja)
00:52:22
195.576ANŽE BOŽIČ00:52:23
196.1484BOJAN POŽAR
(Happy Gym)
00:52:25
197.1329BLAŽ TURK00:52:26
198.809KLEMEN JOVANOVIČ
(Postojna)
00:52:26
199.1199FRANCISCO RUIZ00:52:29
200.782DENIS JAZBINŠEK00:52:35
201.660PETER ĐEKIĆ
(ŠD Triglav)
00:52:37
202.1005DUŠAN MARKUTA00:52:39
203.643MATJAŽ DOKL00:52:39
204.1482MILOŠ JUVAN00:52:40
205.1292KLEMEN ŠTER
(ŠD Sberbank)
00:52:40
206.1389ROK ZAJEC00:52:41
207.552LUKA BEVC
(Ga-La Efect)
00:52:52
208.1095ERIK PERTOVT
(ŠD Triglav)
00:52:52
209.1285SMILJAN ŠTEFANE
(ŠD ZAVAROVALNICA TRIGLAV)
00:52:52
210.1181MATJAŽ RIBNIKAR
(Opal 4 ever)
00:52:56
211.1320DARKO TRČEK
(ŠD Triglav)
00:52:57
212.1194ROBERT ROMŠAK00:52:57
213.1421MATIC ŽEHELJ00:53:08
214.1106GREGOR PIRIH00:53:14
215.694BENJAMIN GALJOT00:53:19
216.811MLADEN JUG
(ŠD TRIGLAV)
00:53:21
217.658MITJA DROBEŽ
(ŠD Čemenik)
00:53:22
218.553JOŽKO BEZELJAK
(ŠD Elektro Primorska)
00:53:26
219.882MATEVŽ KOŠAK
(Skerca team)
00:53:29
220.1235TOM TOMAŽ STARC
(Skerca team)
00:53:29
221.1234ROK STARC00:53:29
222.1034STOJAN MIHELJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
00:53:33
223.806GORAZD JESENOVEC00:53:42
224.1214IGOR SERŠA00:53:43
225.1213MILOŠ SERAŽIN
(SIQ Ljubljana)
00:53:46
226.511MARJAN BABIČ
(KvadraTEK)
00:53:46
227.1059PETER MRAVLJAK
(Športno društvo Triglav)
00:53:46
228.844MIHA KLOPČIČ00:53:47
229.1289TIM ŠTEFE00:53:51
230.542JANEZ BERGANT
(ŠD Triglav)
00:53:53
231.846DANIJEL KNEZ00:53:53
232.622TADEJ ČOROLI
(ŠD Triglav)
00:53:54
233.598DAVID CAPUDER00:53:55
234.815ROBERT JUSTIN
(DIFA)
00:54:00
235.686ONDREJ FRELIH00:54:04
236.705GAŠPER GOBEC
(Go 4)
00:54:05
237.1237IZTOK STARE00:54:07
238.1105TOMAŽ PINTAR00:54:13
239.662DANILO EKAR00:54:14
240.1066MARJAN NOVAK
(Opal 4 ever)
00:54:18
241.1082MIRAN PAJSAR
(ŠD Sinja Gorica)
00:54:32
242.739MATJAŽ HOČEVAR
(Since 1967)
00:54:33
243.984JAKA LOTRIČ00:54:38
244.974IZTOK LJUBIČ00:54:43
245.1244BOBAN STEVANOVIĆ
(Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc)
00:54:47
246.1367JURE VIZJAK
(3fs)
00:54:49
247.1344BOJAN VALJAVEC
(ISKRAEMECO)
00:54:49
248.504MATJAZ ALJANCIC00:54:54
249.754VLADIMIR HRIBOVŠEK
(tek.si)
00:54:57
250.1038JANKO MIKLAVC00:54:57
251.832JIMMY KELNER00:54:58
252.756MATJAŽ HROVAT00:55:02
253.525PETER BANOVEC00:55:16
254.868ZVONE KORDEŽ
(Projekt Človek)
00:55:22
255.1189LUKA ROBNIK00:55:24
256.134PRIMOŽ MEH
(Kepiči)
00:55:24
257.767JOŽEF JAKOP00:55:31
258.1077BOJAN OKORN
(Opal 4 ever)
00:55:31
259.780MARIJAN JAZBEC
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:55:36
260.91ANTON KERT
(ZD KRANJ)
00:55:40
261.562GORAN BOGDANOVIĆ
(ŠD Triglav)
00:55:40
262.1477KLEMEN KAVALIČ00:55:42
263.1283VLADIMIR ŠTALEC
(AD Železniki)
00:55:42
264.692MIĆO GAJIĆ00:55:42
265.924ALOJZ KREVH00:55:43
266.1250BOŠTJAN STRNAD
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
00:55:45
267.1431MIRKO ŽUMER00:55:47
268.955UROŠ LEBAN00:55:57
269.1341ROK USENIK
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
00:56:06
270.579MITJAN BRAJDIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
00:56:06
271.855TOMAŽ KODELA
(ŠD Triglav)
00:56:09
272.584KLEMEN BRENK
(Microsoft Slovenija)
00:56:11
273.1090KRIŠTOF PERC
(ŠD Triglav)
00:56:18
274.788JOŽE JERAJ
(Pulz šport)
00:56:24
275.1016ANDREJ MAVER
(TRIGLAV RE)
00:56:24
276.1378EDVARD VRTAČNIK
(Urbani tekači)
00:56:24
277.235MARKO ZABUKOVEC
(Športno društvo Abanka)
00:56:26
278.915BORUT KRANJC
(Društvo projekt človek)
00:56:27
279.642JANEZ DOBNIKAR
(športno društvo Efi)
00:56:32
280.1290JAN ŠTEFE00:56:44
281.799ROK JEROVŠEK00:56:44
282.550GREGA BERTONCELJ00:56:45
283.1157MAKSIMILJAN PUHAR
(Tekaška skupina 3M)
00:56:45
284.560MATIJA BLAŽIČ
(Tekaška skupina 3M)
00:56:45
285.618ANDREJ ČEŠNOVAR00:56:54
286.4BERNARD ALIČ00:56:55
287.763SIMON IPAVEC
(Projekt Človek)
00:56:56
288.1146ANDREJ PREVC00:56:59
289.663GREGOR EKAR00:57:02
290.611ČRTOMIR ČASAR00:57:02
291.566ALEŠ BOHINC00:57:02
292.1139ALEŠ POVŠE00:57:09
293.1209ANDREJ SELIČ
(ŠD TRIGLAV)
00:57:11
294.807VOJA JEVTIĆ00:57:13
295.778ROMAN JAVORIČ
(Športno društvo Abanka)
00:57:18
296.1084GAŠPER PAVLIČ
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
00:57:21
297.975DANIJEL LOGAR
(Opal 4 ever)
00:57:29
298.849BOŠTJAN KOČAR
(ŠD TRIGLAV)
00:57:33
299.851MARK KOČAR00:57:33
300.1253JANEZ SUŠA
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
00:57:35
301.729ROBERT GUŠTIN00:57:36
302.675ROBI FARKAŠ
(Projekt Človek)
00:57:37
303.877GREGOR KOROŠEC
(Športno društvo Abanka)
00:57:45
304.1375SREČKO VRATUŠA00:57:46
305.946MATIC LAKIČ
(1972)
00:57:51
306.602TOMAŽ CIRMAN
(Športno društvo Abanka)
00:57:54
307.831DAMJAN KECMAN
(ŠD TRIGLAV)
00:57:55
308.969ROK LINDIČ
(URBANI TEKAČI)
00:57:56
309.631BRANKO ČUK00:57:58
310.1011ROMAN MASTEN00:58:02
311.994GREGOR MALNARIČ
(Športno društvo Triglav)
00:58:09
312.672ENES EZIĆ00:58:17
313.143DARKO MULEJ
(ŠD TRIGLAV)
00:58:21
314.1050MIHA MODEC00:58:27
315.864TOMAŽ KOMPAN00:58:30
316.569KRIŠTOF BOKAL00:58:33
317.1368MILJKO VIZJAK
(/)
00:58:35
318.978MARKO LOPATIČ
(Športno društvo Abanka)
00:58:39
319.987SIMON LUBEJ
(Tekaška vadba Mitja Krevs)
00:58:44
320.1195TOMO ROMŠEK
(ŠD Divji zajci)
00:58:44
321.972MARTIN LISJAK00:58:48
322.1114NIK PLETIKOS00:58:49
323.945ANŽE LAJLAR00:58:52
324.1374DRAGIĆ VRANEŠEVIĆ00:58:55
325.1230ZMAGO STADLER
(športno društvo Efi)
00:58:58
326.1405MIHA ZUPAN
(CUDV Radovljica)
00:59:02
327.563UROŠ BOGDANOVIĆ00:59:10
328.724JANEZ GRILEC00:59:11
329.1111ROK PIVK
(Zavarovalnica Triglav)
00:59:13
330.927EVGENY KRIVOLAPOV00:59:27
331.983NEJC LOTRIČ
(Društvo projekt človek)
00:59:30
332.1321GREGOR TROJOK
(Projekt Človek)
00:59:31
333.878SIMON KOROŠEC
(ŠD TRIGLAV)
00:59:32
334.648KLEMEN DOLŽAN
(Zvezde Gorje)
00:59:40
335.930MIHA KRIŽAJ
(Projekt Človek)
00:59:41
336.1254ALOJZ SUŠNIK
(DU Kamnik)
00:59:44
337.1413JANEZ ZUPANČIČ
(/)
00:59:47
338.1334KLEMEN UDOVIČ00:59:59
339.710MATEJ GOLOB MATZELE
(Športno društvo Abanka)
01:00:04
340.1318ALEŠ TORKAR01:00:05
341.1433MICHAEL E. HOWARTH
(WANDERERS RUNNING CLUB)
01:00:10
342.233MOMIR VUJASINOVIČ
(sžs)
01:00:20
343.947UROŠ LAKIĆ
(1972)
01:00:23
344.632DEJAN DAVIDOVIĆ
(Spletnik)
01:00:36
345.1284MARJAN ŠTAMPOHAR01:00:36
346.559ROMAN BLATNIK01:00:42
347.876MATIJA KOROŠEC
(ISKRAEMECO)
01:01:04
348.1126JANEZ POGORELČNIK
(ŠD TRIGLAV)
01:01:05
349.1269JURIJ ŠKRABA01:01:13
350.734JERNEJ IGLIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:01:25
351.1308JOŽEF TIŠLER
(ŠD Tiglav)
01:01:30
352.896GREGOR KOVAČIČ01:01:39
353.735TINE HAUSCHEN
(Urbani tekači)
01:01:44
354.762BRANKO ILIĆ01:01:45
355.1103BORUT PINTAR
(SIQ Ljubljana)
01:01:46
356.604MATJAŽ COF
(Opal 4 ever)
01:01:49
357.501UROŠ AHAČIČ
(Opal 4 ever)
01:01:51
358.883ALEŠ KOŠIČEK
(ŠD Triglav)
01:01:52
359.1056BORIS MOŽEK
(Fraport Slovenija)
01:01:52
360.1394ANDRAŽ ZAPLOTNIK
(Fraport Slovenija)
01:01:53
361.1297DANIJEL ŠTIMEC
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:01:57
362.665MATJAŽ ERJAVEC01:02:05
363.1416DOMEN ŽAGAR01:02:15
364.1252KLEMEN SUKIČ01:02:30
365.912MARKO KRAMPERŠEK01:02:30
366.535EMIN BEHRIĆ01:02:41
367.936ANDREJ KUHAR
(ŠD Borovci)
01:02:47
368.629JOŽE ČUK01:02:48
369.571MARJAN BOLKA
(Iskraemeco)
01:03:01
370.1288ŠTEFAN ŠTEFE
(Športno društvo Zavarovalnice Triglav)
01:03:12
371.744MARKO HOZJAN
(/)
01:03:23
372.1435JOŽE OŽEK01:03:31
373.1258SLAVKO ŠAJNOVIČ01:03:36
374.805IGOR JESENOVEC01:03:53
375.801JOŽE JERŠIN
(Projekt Človek)
01:04:03
376.1331ANTON TUŠEK01:04:15
377.958DAVORIN LEBAN
(ŠD Elektro Primorska)
01:04:38
378.1176ROBERT REPOVŽ
(ŠD Triglav)
01:04:42
379.1359ŽIGA VIDIC01:04:57
380.650TADEJ DRAGAR01:05:10
381.1302LUKA ŠULIN
(GiBit)
01:05:30
382.671MITJA ERŽEN01:06:08
383.1464LUKA POR01:06:09
384.917ANDRAŽ KRAŠČEK
(3fs)
01:06:16
385.783BOJAN JENKO01:06:18
386.1049DAMJAN MOČNIK
(CUDV Radovljica)
01:06:38
387.1315GREGOR TOMŠE01:06:38
388.1086DOMEN PEČEK01:06:43
389.580DAMIJAN BRAJKOVIČ01:06:44
390.1446TIMOTEJ LAMPE IGNJIĆ
(AMBASADORJI)
01:07:07
391.644STOJAN DOLAMIČ
(ŠD TRIGLAV)
01:07:29
392.1306RUDI TAVČAR01:07:39
393.1474JURIJ URBAS01:08:10
394.1177BOŠTJAN REPOVŽ01:09:38
395.1444CENE PREVC
(AMBASADORJI)
01:10:18
396.1469RADE SPASOJEVIĆ01:10:18
397.606TOMAŽ CUDERMAN01:10:51
398.1151PETER PROKOFJEV
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:12:47
399.693ROBERT GALE01:13:32
400.1307MILAN TERPIN
(Tekaška skupina 3M)
01:13:59
401.1166MIROSLAV RANT
(Atletski klub Triglav Kranj)
01:15:25
402.700GREGOR GAŠPERŠIČ
(CUDV Radovljica)
01:15:45
403.830ROBERT KAVČIČ
(ŠD TRIGLAV)
01:16:29
404.601IVAN CIBER01:20:27
405.523SASO BALIC01:21:49
406.593MIHA BURGAR01:22:20
407.707DARJO GOGALA
(HELLA)
01:22:50
408.843ZLATKO KLOPČIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:24:45
409.1193BRANIMIR ROKAVEC
(Palec)
01:26:00
410.633NACE MENCINGER
(CUDV Radovljica)
01:26:04
411.1445MILIVOJ VELIČKOVIĆ
(TK TRIGLAV)
01:27:24
Mesto Štartna številka Ime in priimek Čas
1.256DEJAN ZORMAN01:17:26
2.87PETER KASTELIC
(GiBit)
01:17:29
3.228ADRIJANO VRBETIČ01:20:46
4.181MARJAN ROBIČ01:22:19
5.76MIRKO JANJATOVIČ
(kgt papež kamnik)
01:22:19
6.65DENIS GUZELJ01:23:16
7.124SIMON MALEK KUZMIČ
(Davčna Hiša ALFA OMEGA)
01:24:05
8.180ANDREJ ROBIČ
(sd kranjska gora)
01:24:29
9.140MIRKO B. MIKLIČ
(Gibit)
01:25:13
10.254ALEŠ MRAK01:25:23
11.113KLEMEN KRIŽNAR
(Mateja šport)
01:25:26
12.27MATEJ CAFNIK01:27:13
13.209JOŽE ŠUŠTAR01:27:16
14.183MATIC ROMŠAK
(Poslovna cona Komenda)
01:28:13
15.38JAN ČEŠNJEVAR01:28:28
16.12ZORAN BERČIČ
(ISKRAEMECO)
01:28:53
17.258VLADIMIR KERKEZ
(CYLING UNITED LJUBLJANA)
01:29:33
18.121ŽIGA MACEDONI
(GiBit)
01:30:23
19.84MIHA JERIČ
(ŠD Divji zajci)
01:31:38
20.15ROBERT BILBAN
(Lj.Tekači)
01:33:21
21.62NENAD GREGEC
(3K Šport)
01:33:50
22.9MATEJ BAJDE01:34:01
23.172JANEZ POTOČNIK
(AGP PRO)
01:34:02
24.77ANDREJ JAVORNIK
(GiBit)
01:34:15
25.239BOŠTJAN ZAVADLAV
(Olimpija TK)
01:34:20
26.19ALEŠ BOGATAJ
(M SORA team)
01:34:26
27.32PRIMOŽ COTIČ
(Triatlon klub Ajdovščina)
01:34:50
28.215MATEJ TROŠT01:34:50
29.173ROK PRELC
(ŠD Košana)
01:34:59
30.198MIHA ŠIFRER01:35:15
31.14JANEZ BIJOL
(Iskraemeco)
01:35:19
32.66BLAŽ HAFNER
(Pulz šport)
01:35:21
33.247LUIS ZUPANČIČ01:35:30
34.127LUKA MARINIČ
(GiBit)
01:35:45
35.105TONE KOŠNJEK
(ŠD DIVJI ZAJCI)
01:35:51
36.50MIHA FERLAN
(ŠD Triglav)
01:35:55
37.218FRENK VALANT
(AVTOMEHANIKA VALANT)
01:35:57
38.34LUKA ČADEŽ
(SPORTKA ŽIRI)
01:36:08
39.153TONE PEKOLJ
(KF Sport)
01:36:13
40.16SIMON BIRK
(ŠD Javoršica)
01:37:15
41.141JOŽE MOŠKON01:37:17
42.190MATEJ SLOKAR01:37:21
43.177KLEMEN REBEC01:37:36
44.155MATIC PETEK01:37:52
45.221BLAŽ VINDIŠAR
(ŠD TRIGLAV)
01:38:40
46.200IGOR ŠINKO01:38:47
47.238ANDREJ ZAMAN
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:38:59
48.208ŽIGA ŠUBIC01:39:09
49.151DUŠAN PEČELIN
(SPORTKA ŽIRI)
01:39:12
50.100FRANC KORITNIK
(Omega Air)
01:39:25
51.67MARKO HREN
(DANA)
01:39:28
52.125PETER MALIS01:39:38
53.178DAMJAN REPAR
(SIQ Ljubljana)
01:39:50
54.111SILVO KRAŠEVEC
(Čili tekači)
01:40:00
55.230MITJA VRUNČ
(-)
01:40:05
56.1457MATEJ OBLAK
(AMBASADORJI)
01:40:23
57.147ANDREJ NOVLJAN
(/)
01:40:24
58.69VALTER HVALA
(ŠD Elektro Primorska)
01:40:25
59.60MATIJA GRAH01:40:39
60.226DRAGO VOLER
(ŠD TRIGLAV)
01:40:40
61.95IZTOK KOBOL
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:41:09
62.64DEJAN GRUM
(Športno društvo Abanka)
01:41:11
63.245JAKA ZUPAN
(ŠKD Marjetica)
01:41:52
64.229BRANKO VRHOVŠEK
(ŠD Triglav)
01:42:16
65.222EVGEN VIŽINTIN
(MTB)
01:42:37
66.11DAMJAN BELIČ
(Čili tekači)
01:43:20
67.7MATEJ AVBELJ
(Publius)
01:43:49
68.53DANILO FLANDER01:43:50
69.186MITJA SELAN
(ŠPORTNO DRUŠTVO ZT)
01:44:04
70.112DRAGO KREŠ
(Si turizem)
01:44:22
71.201ROBERT ŠIPEC
(PGD Suha)
01:44:39
72.257MATJAŽ PLANINC
(PULZ ŠPORT)
01:44:43
73.94ŽIGA KOBAŠEVIČ
(KK Sevnica)
01:44:52
74.33MARJAN CVEK01:45:07
75.81DAMJAN JENKO
(Nordijsko športno društvo Medvode)
01:45:21
76.41ALEŠ DOLENC
(M SORA team)
01:45:49
77.17JANEZ BOGATAJ
(Varuh zdravja)
01:46:08
78.49ALEKSANDER FERJANČIČ
(ŠD NANOS PODNANOS)
01:46:10
79.162PAVEL PLATOVŠEK01:46:12
80.122DUŠAN MAGAJNE
(DLT Filipides)
01:46:16
81.13ANDRAŽ BEŽEK
(4th Office)
01:46:22
82.46DAVOR FABČIČ
(Mercuri International)
01:47:13
83.43MATJAŽ DOVŽAN
(SŠD TRŽIČ)
01:47:27
84.166JERNEJ PODLIPNIK
(TK Vrhnika)
01:47:31
85.25MATEJ BRANKOVIČ
(Fraport Slovenija)
01:47:36
86.205MATJAŽ ŠTER01:47:45
87.197ALEKSANDER ŠERBINEK01:47:47
88.148ASMIR NUHANOVIĆ
(NIL-TEX)
01:47:47
89.192SAŠO SOTLAR
(Salming team Kranj)
01:47:50
90.213MARJAN TROBEC
(ŠD Divji zajci)
01:47:55
91.174MATJAŽ RAKUŠČEK
(M SORA team)
01:47:58
92.179DAMJAN RIHTARŠIČ01:48:20
93.70IZTOK IRT
(Marathon Novo mesto)
01:48:38
94.138PRIMOŽ MIHELIČ
(ŠKD Marjetica)
01:48:38
95.182TOMAŽ ROJŠEK
(urbani tekači)
01:48:40
96.51MATEJ FERLAN
(ŠD Triglav)
01:49:31
97.202VLADIMIR ŠKRINJAR
(TRIM KLUB KRKA)
01:50:02
98.171ROBERT POTOČNIK
(semafor.si)
01:50:06
99.251IZTOK ŽGAVC
(ŠD Zavarovalnica Triglav)
01:50:26
100.249ANDREJ ŽEHELJ
(Urbani tekači)
01:50:27
101.157VIDAK PETRIĆ01:50:48
102.40BLAZ DIVJAK
(3fs)
01:51:16
103.252ANDREJ ŽLENDER01:51:51
104.152SIMON PEČKAJ
(ŠD TRIGLAV)
01:51:52
105.231EDVARD VUČINA
(Grupa T.N.T.)
01:51:53
106.184DUŠAN ROZMAN01:52:05
107.204MIHA ŠTEFE
(ŠD Divji zajci)
01:52:16
108.29GREGOR CESAR
(SIQ Ljubljana)
01:52:23
109.35BOŠTJAN ČAMPA
(športno društvo Efi)
01:52:44
110.676PRIMOŽ FEGEŠ01:52:55
111.234SEBASTJAN WEBER
(/)
01:53:07
112.42MATEJ DOMJO01:53:13
113.196JANKO ŠEMROV
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
01:53:26
114.114BRANKO LAVRENČIČ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:53:41
115.63UROŠ GREGOREC01:53:54
116.159MATJAŽ PIVK01:53:55
117.158FRANCI PIRC
(Tekaški forum)
01:53:58
118.79ROMAN JELOVČAN01:54:00
119.243ALEKSANDER ZERA
(-)
01:54:14
120.160PRIMOŽ PLANTARIČ
(ŠD Triglav)
01:54:34
121.71JANEZ JAKLIČ01:54:55
122.99BLAŽ KOPRIVC01:55:09
123.217ROK URBANČEK
(ŠD Divji zajci)
01:55:32
124.185ROK ROŽAC
(ŠD TRIGLAV)
01:55:41
125.194VESELKO ŠUMAN
(ljubljanski tekači)
01:55:54
126.136ZORAN MELANŠEK
(ŠRD OMEGA)
01:56:02
127.47DAMJAN FAGANEL
(ŠD Elektro Primorska)
01:56:09
128.21ROK BOLKA
(Fraport Slovenija)
01:56:27
129.210FRANC ŠUŠTERŠIČ
(ŠPORTNO DRUŠTVO TRIGLAV)
01:56:34
130.191FRANCI SNEDEC
(Canifit team)
01:56:37
131.219GORAN VAREK
(Salming team Kranj)
01:56:58
132.117BORUT LIKOZAR
(Vitezi dobrega teka)
01:57:00
133.135NEJC MEKIŠ01:57:43
134.244ANDREJ ZONTA01:57:44
135.37MILOŠ ČEMAŽAR
(-)
01:57:45
136.109CHRISTIAN KRAMMER
(/)
01:57:56
137.132MATIJA MEDVED01:58:04
138.133MATEJ MEGLIČ
(Matej Design)
01:58:14
139.255STANE ZORMAN
(AK KRIM)
01:58:36
140.123SIMON MALC01:58:42
141.92DARKO KLOBUČAR01:58:50
142.106GREGOR KOTAR01:58:57
143.189DUŠAN SLOKAN01:59:28
144.108OTO KRAJNC01:59:36
145.224ROK VODIŠKAR01:59:36
146.48VUČETA FEMIĆ02:00:12
147.23JOŽE BOROŠA
(ŠD Suhadole)
02:01:54
148.24DRAGO BOŽIČEK
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
02:02:08
149.206SIMON ŠTERN02:02:41
150.104TOMAŽ KOŠIR02:03:41
151.193ANTUN SRIMAC
(Medicus Ljubljana)
02:03:56
152.55FRANC GAJSER02:04:11
153.120PETER LUNAR02:04:25
154.5DAVID ANDREJC
(Športno društvo Abanka)
02:05:36
155.80TOMAŽ JENKO
(Za Bobo-ta)
02:05:52
156.139MARJAN MIKEC02:06:10
157.142IZTOK MOŽINA
(Viharnik)
02:07:09
158.115RONI LEBEN
(BuWizz)
02:08:01
159.211VINCENC ŠVAB
(ŠD Divji zajci)
02:10:04
160.73JANEZ JAKOPIČ02:11:11
161.85DEJAN JONTES
(MKŠ)
02:14:04
162.68BORUT HRIBOVŠEK
(ŠD ZT)
02:14:43
163.188MARJAN SENJUR02:15:14
164.58MIRKO GLOBOČNIK
(BAM.Bi)
02:16:30
165.126JURE MALOVRH
(3fs)
02:18:33
166.39ERIK ČUK02:20:59
167.137TOMAŽ MESARIČ
(Tekaško društvo maratonec)
02:22:28
168.54LEON (LEOPOLD) FURMAN
(Tekaško društvo Maratonec)
02:22:30
169.129IVICA MARKANOVIĆ02:23:59
170.86MATKO JOSIPOVIĆ
(TK Telemach Ljubljana)
02:25:46
Mesto Štartna številka Ime in priimek Čas
1.1437LEA EINFALT
(AMBASADORJI)
00:39:19
2.1468TINA KLINAR00:39:36
3.1436ALENKA ČEBAŠEK
(AMBASADORJI)
00:39:53
4.1439ANA MARIJA LAMPIČ
(AMBASADORJI)
00:40:34
5.1456ANJA ERŽEN
(AMBASADORJI)
00:41:29
6.1450NATAŠA ROBNIK
(AMBASADORJI)
00:42:50
7.1218NIVES SKUBE00:42:59
8.1349KARMEN VAVKMAN
(Cekinčice)
00:43:16
9.813DRAGICA JURKUŠEK00:44:20
10.1381SABINA VUJČIĆ
(/)
00:44:36
11.1467ŠPELA KRŽAN00:44:39
12.594IRENA BURGAR
(Cekinčice)
00:45:00
13.850VESNA KOČAR00:45:16
14.1409NINA ZUPAN
(Kamna Gorica)
00:45:17
15.725KSENIJA GRM
(KINVITAL)
00:45:42
16.1007MAŠA MARKUTA00:45:50
17.1335NEŽA URAN00:45:52
18.1207VESNA SCHAUBACH00:45:52
19.587TATJANA BUČAN
(Cekinčice)
00:45:53
20.1107NINA PIRNAT
(SK Olimpija)
00:46:06
21.502MATEJKA AHČIN00:46:21
22.1185MAJA ROBEK00:46:22
23.589HELENA BUČAR00:46:25
24.1438EVA UREVC
(AMBASADORJI)
00:46:27
25.1440NIKA RAZINGER
(AMBASADORJI)
00:46:27
26.938MATEJA KUHAR00:46:52
27.1022MATEJA MENCIN
(ŠD Triglav)
00:46:57
28.572NINA BOLTA
(/)
00:47:41
29.546MARTA BERKOPEC
(MARATHON NM)
00:48:10
30.615BARBARA ČENČIČ
(AD Železniki)
00:48:14
31.1078JANA OMEJC
(športno društvo Efi)
00:48:22
32.731MATEJA HABJANIČ
(Mateja šport)
00:48:30
33.620KSENJA ČIŽMAN
(CEKINČICE)
00:48:46
34.637NADJA DENŠA
(ŠD Triglav)
00:48:53
35.1002LANA NINA MARKELJ00:49:15
36.1362ALENKA VINDIŠ00:49:20
37.733URŠKA HAJDINJAK00:49:22
38.991MANJA LUŠINA
(Šd Dražgoše)
00:49:26
39.1053JANJA MOHORIČ00:50:00
40.956RENATA LEBAN00:50:06
41.1054HELENA MOLAN00:50:14
42.1196NATALIJA ROŠKAR00:50:16
43.1479TINA FRATINA ŽAGAR00:50:32
44.623SABINA ČOTAR
(Pulz šport)
00:50:37
45.1137SAŠA POTOČNIK
(semafor.si)
00:50:50
46.610ANDREJA ČAS
(VARUH ZDRAVJA)
00:50:58
47.1124NEŽA POGAČAR00:50:58
48.1067ZLATA NOVAK
(ŠD Vrhnikqa)
00:51:05
49.1052LILI MOHORČ
(GC Tržič)
00:51:19
50.1410PETRA ZUPAN00:51:35
51.960TINA LEBAN00:51:42
52.921JOLANDA KRESLIN00:51:45
53.543NEŽA BERGANT00:51:47
54.540EDITA BEOVIČ
(SPORTKA ŽIRI)
00:51:50
55.1223MANCA SMOLEJ
(GiBit)
00:51:50
56.1047TINA MLINAR
(ŠD Triglav)
00:51:50
57.1134BEA POREDOŠ00:52:09
58.885ANICA KOŠIR
(SPORTKA ŽIRI)
00:52:15
59.1215ANDREJA SIVEC
(ŠD Triglav)
00:52:15
60.768ALENKA JAMAR00:52:21
61.853POLONA KOČEVAR00:52:22
62.890KLAVDIJA KOVAČ
(Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc)
00:52:24
63.1360IRENA VIDMAR
(tekači Bistrica)
00:52:32
64.1373ŠPELA VORŠIČ
(Matejasport)
00:52:38
65.1281BERNARDA ŠRAJ00:52:44
66.1233NUŠA STANKOVIČ00:52:45
67.595IRENA BURJA00:52:47
68.1273JELKA ŠKVARČA00:52:52
69.822KRISTINA KAPUS
(vegan.si)
00:52:54
70.1211ZALA SENICA
(Varuh zdravja)
00:52:57
71.1357INGA VESELKO
(Koroški atletski klub-Bejbe)
00:52:57
72.779DUŠA JAZBEC
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:52:59
73.793SABINA JERIČ00:53:04
74.1386EVA VIKTORIJA ZAJC
(Cekinčice)
00:53:17
75.520SABINA BAJT00:53:25
76.1426NINA ŽNIDAR00:53:29
77.894ANA MARIJA KOVAČIČ
(3fs)
00:53:29
78.760SILVA HUČ
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:53:30
79.176STANKA RAVNIKAR
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:53:35
80.530STANISLAVA BATAGELJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
00:53:37
81.758LUČKA HROVATIN
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
00:53:38
82.607TINA CVAR
(ŠD Triglav)
00:53:39
83.583NATAŠA BRENK00:53:41
84.863ANITA KOLENC00:53:43
85.817MACA JUVAN00:53:43
86.1228SABINA SOROSCY00:53:48
87.1264ANA ŠIFRER00:53:51
88.1125ZALA POGAČAR00:53:57
89.1473KARIN MARTELJ00:54:01
90.668VESNA ERŽEN
(/)
00:54:02
91.1024DENISE MERLJAK
(ŠD ZAVAROVALNICE TRIGLAV)
00:54:04
92.516URŠKA BABNIK
(ŠD Triglav)
00:54:06
93.1031MIHAELA MEŽNAR00:54:07
94.503IRENA ALIČ00:54:08
95.1364JULIJANA VISOČNIK
(Peresce team)
00:54:11
96.1347KRISTINA VATOVEC
(Tek je lek)
00:54:12
97.1346TANJA VATOVEC
(Urbani tekači)
00:54:14
98.1343NINA VALANČIČ00:54:14
99.1260URŠA ŠEMROV00:54:14
100.591PETRA BUČAR
(Hofer)
00:54:21
101.526JUSTI BARLE
(ŠD BAMBI)
00:54:21
102.1198MONIKA RUDOLF
(DRUŠTVO LUZ)
00:54:26
103.1153SIMONA PROSENC
(Modra zavarovalnica d.d.)
00:54:33
104.766MOJCA JAGODIC00:54:37
105.1262KLARA ŠETINC00:54:37
106.1175TATJANA REMIC00:54:38
107.1370JASMINA VODA00:54:38
108.1154TINKARA PROSENC
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:54:41
109.892IRENA KOVAČIČ00:54:42
110.90JANA KAVRZOVÁ00:54:43
111.1039TANJA MIKOLIČ00:54:46
112.699MARJETKA ŠIBELJA
(Športno društvo Abanka)
00:54:49
113.698TINA GASPERSIC00:54:49
114.977KATARINA LOGAR00:54:50
115.1263KAJA ŠIBERLE
(ŠD SKB)
00:54:52
116.741MATEJA HORVAT00:54:53
117.1165ANTONIJA RANT00:54:56
118.998TEDEJA MARINŠEK00:54:58
119.1411EMA ZUPANC
(ŠD Dražgoše)
00:55:00
120.1171URŠKA REBERNAK00:55:01
121.1172ŠPELA REBERNAK00:55:02
122.657JASNA DROBEŽ
(ŠD Čemšenik)
00:55:02
123.792ŠPELA JEREB PLANINŠEK
(ŠD Triglav)
00:55:08
124.1261DARJA ŠERBEC
(ŠD POSAVJE)
00:55:14
125.554DARJA BEZGOVŠEK00:55:15
126.839KARMEN KLEINDIENST00:55:20
127.738MATEJA HOČEVAR
(Kepiči)
00:55:23
128.685DARJA FRANKO
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:55:26
129.966MARIJA LEVPUŠČEK00:55:27
130.1158ZVONKA PURNAT00:55:30
131.932DARJA KRIŽNAR00:55:31
132.914MAJA KRAMŽAR
(Rondo trade d.o.o.)
00:55:34
133.1420ANDREJA ŽEHELJ
(ŠD LIPA)
00:55:42
134.995NEVA MANDIĆ00:55:43
135.547STAŠA BERKOPEC00:55:44
136.1180PETRA REŽEK00:55:49
137.1238IRENA STARE
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:55:50
138.781KATJA JAZBEC
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
00:55:51
139.940ADELA KURINČIČ00:55:56
140.568TANJA BOHORIC00:56:02
141.1203DARJA RUPNIK00:56:03
142.777ANDREJA JAVORIČ
(Športno društvo Abanka)
00:56:08
143.1093VESNA PERNEK
(/)
00:56:16
144.1385TINA ZAGERNIK
(Atletski klub Slovenj Gradec)
00:56:17
145.1200BLAŽKA RUPNIK00:56:26
146.624NATAŠA ČRTALIČ00:56:31
147.582MOJCA BRELIH00:56:38
148.666ROMANA ERJAVEC00:56:39
149.888JANA KOTNIK OVEN00:56:42
150.1167MONIKA RAUH
(športno društvo Efi)
00:56:45
151.1392MARIJA ZALJUBERŠEK FRIŠKOVEC
(AK Slovenj Gradec)
00:56:50
152.732NATAŠA HACIN00:56:51
153.1403KARMEN ZUPAN
(knaufinsulation)
00:56:53
154.592ALENKA BUDIHNA00:57:00
155.524INES BANDELJ ŠINIGOJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
00:57:01
156.567JERNEJA BOHINC00:57:02
157.1062VALERIJA NAGLIČ00:57:04
158.505LIDIJA ANDRAŠEC
(priprave na lm)
00:57:06
159.26PETRA BUKOVNIK URBANČEK
(ŠD Divji zajci)
00:57:07
160.541SILVA BERČIČ
(ŠD Partizan)
00:57:09
161.1184TINKARA ROBEK00:57:11
162.617DARJA ČERU SOTLAR00:57:12
163.1128BOJANA POLIČNIK00:57:13
164.990MATEJA LUNAR00:57:14
165.802NATAŠA JESENKO
(ŠD DRUŠTVO SVETI URBAN)
00:57:14
166.1312MATEJA TOMAŽIČ
(Janezovi garači)
00:57:17
167.128GABRIJELA MARINKO
(Polžki)
00:57:18
168.941LARA KURINČIČ00:57:21
169.1352ALENKA VERČ
(ŠD Elektro Primorska)
00:57:22
170.1388ANICA ZAJEC00:57:22
171.608MATEJA ČAMPA
(športno društvo Efi)
00:57:22
172.708LEA GOLOB00:57:23
173.1112MOJCA PLANINC ROBEK
(ŠD TRIGLAV)
00:57:27
174.816STEFANI JUTERŠEK00:57:29
175.1217PIA SKOK00:57:29
176.967KARMEN LIKAR00:57:32
177.871TJAŠA KORENČAN
(ŠD Triglav)
00:57:34
178.1030ALENKA MEZEK
(ISKRAEMECO)
00:57:38
179.1110HELENA PIVK00:57:40
180.918LIDIJA KRAŠEVEC
(ŠRD Snežnik-Kozarišče)
00:57:42
181.557INES BIZJAK
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
00:57:48
182.982NEVA LOTRIČ
(Salming Kranj)
00:57:53
183.214POLONA TROBEC MLAKAR
(ŠD Divji zajci)
00:57:55
184.655MATEJA DRINOVEC00:57:57
185.968JELKA LIKOZAR00:58:02
186.1045ALENKA MIŠKEC00:58:04
187.1428JANA ŽNIDERIČ00:58:05
188.1427LIDIJA ŽNIDARŠIČ00:58:06
189.842ALENKA KLEMŠE BEGIČ00:58:16
190.752ALEKSANDRA HRIBERNIK00:58:25
191.728ĐURĐICA GRUBIŠIĆ00:58:26
192.720ŽIVA GRAŠIČ
(TRIGLAV RE)
00:58:27
193.1051KATJA MODEC
(TRIGLAV RE)
00:58:27
194.721ŠPELA GREGORČIČ00:58:28
195.1096ANJA PETELIN00:58:30
196.614MARIJA ČEMAŽAR
(-)
00:58:33
197.570ANA BOKAL00:58:33
198.1243GORICA STEVANOVIĆ
(Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc)
00:58:37
199.979LANA LOPATIČ
(Športno društvo Abanka)
00:58:39
200.1451ANJA DREV
(AMBASADORJI)
00:58:41
201.1350NIKA VERČ00:58:41
202.794SONJA JERIČ ŠTEFE
(ŠD Divji zajci)
00:58:45
203.1303MARJETKA ŠUTAR
(HELLA)
00:58:46
204.1081BARBARA OŽEK
(ŠD TRIGLAV)
00:58:50
205.727JANA GROSELJ00:58:51
206.1282PATRICIJA ŠRAJ00:58:53
207.719ANDREJA GRAŠIČ00:58:59
208.827MAJA KAVČIČ
(ŠD Sveti Urban)
00:59:00
209.791URŠKA JEREB
(ŠD ROVTE)
00:59:01
210.519ANDREJA BAJEC KADUNC00:59:01
211.900INES KOZMINCUK00:59:02
212.870MARTINA KOREN
(vzajemna)
00:59:06
213.536JERICA BELAK
(KAŠ)
00:59:08
214.1365SLAĐANA VIŠIĆ
(/)
00:59:08
215.1372MIJA VODENIK
(KK Sevnica)
00:59:11
216.1173NATASA REHBERGER00:59:14
217.1119JELKA PODKORITNIK
(urbani tekači)
00:59:20
218.970TINA LIPOVEC
(ŠD TRIGLAV)
00:59:21
219.1417HELENA ŽAKELJ
(SPORTKA ŽIRI)
00:59:22
220.948TANJA LAKNER00:59:22
221.695MAJDA GARTNER00:59:35
222.1324MOJCA TRUNK
(šd medoka)
00:59:39
223.1476TAMARA RISTEVSKI00:59:43
224.1434NINA FARTEK00:59:44
225.931ROMANA KRIŽAJ POKOS
(Fraport Slovenija)
00:59:48
226.1142DAMIJANA PRAPROTNIK
(Fraport Slovenija)
00:59:48
227.1369JELKA VODA
(T-fit)
00:59:49
228.1401MELITA ZLATEČAN
(Mrs.)
00:59:49
229.1265TINA ŠIFTAR00:59:51
230.1113PETRA PLATOVŠEK
(ŠD TRIGLAV)
00:59:54
231.555SAŠA BILBAN
(TEAM dREAm)
01:00:01
232.1216MASA SKOK
(3fs)
01:00:04
233.1471ANA TORKAR01:00:05
234.527IRENA BAŠELJ01:00:06
235.1267ANA ŠINIGOJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:00:11
236.1041HELENA MIKUŠ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
01:00:11
237.1197SARA RUDEŽ01:00:13
238.1008ZALA MARN01:00:13
239.887BARBARA KOŠUTA
(Športno društvo Abanka)
01:00:16
240.628MATEJA ČUK
(ŠD Tek je lek)
01:00:16
241.919PETRA KRAŠEVEC
(ŠRD Snežnik-Kozarišče)
01:00:19
242.1221LUCIJA SLEMC
(/)
01:00:24
243.1328META TURK
(SPORTKA ŽIRI)
01:00:25
244.652BARBARA DRAME
(Športno društvo Abanka)
01:00:30
245.730PETRA GUZELJ01:00:30
246.1099VESNA PETROVIĆ01:00:33
247.1345RENATA VASLE
(TEAM dREAm)
01:00:33
248.1138JERNEJA POTOČNIK NOVAK01:00:35
249.1380RENATA VUGA
(Urbani tekači)
01:00:37
250.859NIKA KOGOVŠEK
(GiBit)
01:00:38
251.647JERNEJA DOLNIČAR
(TRIGLAV RE)
01:00:41
252.1097MARIJA PETERLE01:00:44
253.1098JANA PETRAS01:00:50
254.684LEA FRANK
(ŠD Košana)
01:01:02
255.1026NINA MERŠE
(ISKRAEMECO)
01:01:03
256.1363KATARINA VINŠEK
(ŠD DOBREPOLJE)
01:01:11
257.515JANJA BABIČ
(ŠD Dobrepolje)
01:01:11
258.1358TJAŠA VIDIC01:01:11
259.702TJAŠA GIOAHIN01:01:19
260.1003ANA MARKELJ
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
01:01:26
261.626MATEJA ČRV01:01:26
262.1161MONIKA RADOVIČ
(Športno društvo Abanka)
01:01:27
263.1391NUŠA ZALAR01:01:32
264.1274LUCIJA ŠKVARČA01:01:33
265.704TJAŠA GNEZDA01:01:35
266.889VILMA KOVAČ01:01:40
267.795JANJA JEROMEL
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
01:01:43
268.533MAJA BAVDEK01:01:44
269.884KARMEN KOŠIČEK
(ŠD TRIGLAV)
01:01:48
270.819HELENA KADUNC
(Ljubljanski tekači)
01:01:49
271.703KATJA GLOBOČNIK
(Društvo projekt človek)
01:01:49
272.929VALENTINA KRIŽAJ
(ŠD TRIGLAV)
01:01:49
273.1395NINA ZAPLOTNIK01:01:52
274.761PETRA IGLIČAR JAVORNIK01:01:52
275.897JOŽICA KOVAČIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:01:57
276.743MARTINA HOZJAN
(SIQ Ljubljana)
01:01:57
277.821ANA KAPLAN NOVAK
(ŠD Dobrepolje)
01:02:06
278.1135MARTINA POTOČNIK01:02:09
279.1396MAJA ZEILHOFER
(ŠD TRIGLAV)
01:02:12
280.1073ANA OBAHA01:02:16
281.518ALEKSANDRA BAČNAR
(KAK Bejbe)
01:02:18
282.841ANGELA KLEMENČIČ
(Urbani tekači Krško)
01:02:20
283.824ALENKA KARTUŠ
(TIM 5)
01:02:21
284.881MARJETKA KOSOVEL01:02:22
285.630NATAŠA ČUK01:02:23
286.1247MAGDA STRAŽIŠAR01:02:24
287.899NEVENKA KOZJEK
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
01:02:26
288.1013INES MATJAN01:02:27
289.913DAMJANA KRAMPERŠEK
(M SORA team)
01:02:30
290.1463JANJA PAVŠIČ
(Monicolor d.o.o.)
01:02:32
291.736MARJANA HAVLE
(varuh zdravja)
01:02:33
292.1384TINA WEISS
(/)
01:02:34
293.564MARTINA BOH FINC
(ŠD Triglav)
01:02:34
294.1072EVA NATALIJA NOVAK JEVTIĆ01:02:37
295.1186TINA ROBIDA01:02:38
296.985IVICA LOZAR
(ŠD TRIGLAV)
01:02:40
297.808MAJDA JORAS01:02:40
298.1208LIDIJA SEBANC BOŽNAR01:02:43
299.928OXANA KRIVOLAPOVA01:02:44
300.1299MARTINA ŠTRAUS
(ŠD Zavarovalnica Triglav)
01:02:47
301.937SIMONA KUHAR
(TAO)
01:02:47
302.1104DOMINIKA PINTAR
(Športno društvo Abanka)
01:02:48
303.1159POLONA PUŠLJAR
(ŠD Triglav)
01:02:48
304.1322TINA TRONTELJ
(ŠD TRIGLAV)
01:02:49
305.1397NIKA ZEMLJIČ01:02:56
306.1224KATJA SMREKAR01:03:00
307.747KATJA HRIBAR
(Urbani tekači)
01:03:03
308.746JOŽI HRIBAR
(Urbani tekači)
01:03:04
309.689ANDREJA GABERC01:03:04
310.712VESNA GORIČAN
(Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc)
01:03:07
311.893ALEKSANDRA KOVAČIČ01:03:09
312.1310VESNA TIŠLER SUŠNIK01:03:13
313.1010MARTA MASILO
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:03:16
314.635CIRILA DEMŠAR
(SPORTKA ŽIRI)
01:03:16
315.1275MARUŠA ŠMIGOC01:03:16
316.1425PETRA ŽNIDAR01:03:17
317.1272VESNA ŠKRINJAR PEVC01:03:18
318.1064VIDA NASTRAN
(LJ. TEKAČI)
01:03:19
319.829MARTA KAVČIČ
(ŠD Elektro Primorska)
01:03:21
320.1012MILENA MAŠERA
(Prerojen.si)
01:03:29
321.847KLARA KNIFIC
(Hofer)
01:03:31
322.1475SONJA PODRŽAJ01:03:34
323.640MOJCA DJORIČ
(Projekt Človek)
01:03:34
324.544META BERK SKOK
(/)
01:03:35
325.1115KIM PLETIKOS01:03:36
326.1088ZALA PEKLENIK01:03:36
327.1257SILVA ŠAJNOVIČ01:03:37
328.1486ALENKA KRALJ01:03:40
329.558TATJANA BLAŠKO
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:03:41
330.1393NATALIJA ZALOŽNIK01:03:48
331.804TANJA JESENOVEC01:03:53
332.1317ŽIVA TOPOLE
(Društvo projekt človek)
01:04:03
333.1108VLASTA PISNIK MAJERIČ01:04:05
334.1145AJDA PREK01:04:19
335.866ŠPELA KOPAČ01:04:20
336.1255MOJCA SVETE
(Športno društvo Abanka)
01:04:20
337.1017MARJETKA MEDVED01:04:21
338.992PAVLA LUŽAR
(Varuh zdravja)
01:04:25
339.1163URŠKA RAKOVEC
(Hofer)
01:04:26
340.1192ŽIVA ROKAVEC
(Palec)
01:04:28
341.1412ALMA ZUPANC01:04:28
342.959TINA LEBAN
(ŠD Elektro Primorska)
01:04:38
343.1480ANICA JURAK
(KAK Bejbe)
01:04:44
344.1061ŠTEFKA NAGLIČ01:04:46
345.581URŠKA BRATUŠEK ZAVADLAL01:04:46
346.1485MARINKA SVETEK01:04:46
347.997LIDIJA MARINČIČ BELE01:04:52
348.1100NEVENKA PETROVSKI01:04:53
349.1376ANJA VRHOVNIK01:04:54
350.1057DANIJELA MOŽINA01:04:58
351.954IRENA LAVRIČ01:04:59
352.1219TINA SKULJ
(Športno društvo Triglav)
01:05:04
353.701MATEJA GERŽINA
(ŠD Triglav)
01:05:07
354.862DUSKA KOLBL01:05:08
355.556MIRJANA BITENC01:05:10
356.1120ALJOŠA PODLESNIK DRAGAR01:05:10
357.1170EVA RAZPOTNIK
(/)
01:05:15
358.1278MIRJA ŠOŠTARIČ FINŽGAR01:05:15
359.775POLONA JARC
(ŠD TRIGLAV)
01:05:17
360.1383EVA VUKIĆEVIĆ
(športno društvo Triglav)
01:05:17
361.1327EDITA TURK01:05:20
362.789ZIVA JERAN01:05:38
363.718NATAŠA GRAOVAC01:05:44
364.1316MILICA TONI01:05:50
365.1333MOJCA UDOVIČ
(Ljubljanski tekači)
01:06:00
366.1222BRIGITA SMOLE01:06:00
367.627VESNA ČUBER
(1956)
01:06:00
368.906SONJA KRALJ
(Atletski klub Slovenj Gradec)
01:06:01
369.935OLJA KUHAR01:06:05
370.513CVETKA BABIČ
(TAO)
01:06:05
371.1191KLARA RODMAN01:06:06
372.1152MATEJA PROSEN
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:06:08
373.1023MAGDA MENEGALIJA01:06:10
374.1268DUNJA ŠKERJANEC01:06:13
375.963MAŠA LEGEN
(/)
01:06:14
376.874BRIGITA KORITNIK01:06:14
377.690MONIKA GABRIJELČIČ
(3fs)
01:06:16
378.1249JANJA STRMLJAN ČEVNJA
(ŠD Triglav)
01:06:42
379.755TANJA HRISTOVA
(ŠD Triglav)
01:06:43
380.1085ANA PEČEK01:06:43
381.673SIFETA EZIĆ01:07:03
382.971DANICA LIPUŠ
(športno društvo Efi)
01:07:05
383.1466MAŠA ERČULJ01:07:07
384.638ALENKA DIMEC
(zavarovalnica TRIGLAV)
01:07:13
385.613MARTINA ČEČ01:07:13
386.509VESNA AVBELJ01:07:15
387.506VESNA ANDREJC
(Andrejci)
01:07:16
388.1301TATJANA ŠTUCIN01:07:29
389.1429KRISTINA ŽNIDERŠIČ01:07:30
390.1029METKA BRADEŽKO
(športno društvo Efi)
01:07:30
391.923MARTINA KREVH01:07:35
392.837BERNARDA KEUC01:07:36
393.1004PETRA MARKIČ01:07:38
394.858MERI KODRIČ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:07:45
395.1422MARICA ŽEN BRECELJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
01:07:53
396.1232TANJA STAMENOV01:07:58
397.1325NATAŠA TUL MANDIČ01:07:59
398.957SUZANA LEBAN01:08:02
399.529BRANKICA BAŠIĆ NARIĆ01:08:06
400.561MAJA BOGATAJ01:08:06
401.1179VESNA REZAR01:08:11
402.1101DRAGICA PFAJFAR HABJAN01:08:12
403.1019KATARINA MEGLIČ01:08:13
404.800MANCA JERŠE
(/)
01:08:14
405.1000MILENA MARKELJ01:08:15
406.873KATJA KORENIN01:08:15
407.578BRANKA BRAČIČ ŽELEZNIK01:08:21
408.714SUZANA GORIŠEK
(MARATHON NOVO MESTO)
01:08:23
409.860IRENA KOK
(PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK)
01:08:28
410.706NADJA GODINA
(ŠD TRIGLAV)
01:08:28
411.1248ALMIRA STREL01:08:36
412.840BRIGITA KLEMENČIČ
(SPORTKA ŽIRI)
01:08:43
413.1432STEVKA GERŠIČ
(Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc)
01:08:44
414.1070NATAŠA NOVAK01:08:45
415.1074TATJANA OBLAK01:08:50
416.1296KSENIJA ŠTIFTER01:08:52
417.1276NEVENKA ŠMIT01:09:01
418.1116NEVA PLETIKOS01:09:09
419.814STANKA JUSTIN01:09:28
420.986KATJA LOŽAR
(lj tekači)
01:09:34
421.1156PETRA PUHAR01:09:34
422.1021ZDENKA MEHMEDI
(lj tekači)
01:09:37
423.1089TINA PELCAR BURGAR01:09:41
424.926DIANA KRIVOKUCA01:09:41
425.1036SANDRA MIKLAVC
(ŠD TRIGLAV)
01:09:45
426.1371ŠPELA VODEB01:09:52
427.1058SUZANA MOŽINA
(M SORA team)
01:09:58
428.1418ANJA ŽAKELJ
(M SORA team)
01:09:59
429.1109BLAŽKA PIŠLAR
(M SORA team)
01:09:59
430.1406ZALA ZUPAN01:10:05
431.1133SANJA POPOVIĆ
(Hofer)
01:10:29
432.905ŠPELA KRAJŠEK
(Hofer)
01:10:30
433.1291ŠPELA ŠTEFE
(Hofer)
01:10:32
434.573VILMA BONČA01:10:39
435.600ANA CELEC01:10:43
436.856TANJA KODER01:10:47
437.1092DANIJELA PERNEK01:10:51
438.1033SLAVICA MICEV - MATIČIČ01:10:55
439.1160NATALIJA PUŠNIK VINŠEK01:10:57
440.773LEA JANG
(-)
01:11:04
441.771NEŽKA JANC01:11:08
442.770ANDREJA JANC01:11:18
443.1055JELKA MORI
(KAK Bejbe)
01:11:42
444.678SAŠA FEMIĆ01:12:20
445.1356TANJA VESEL
(Športno društvo Zavarovalnice Triglav)
01:12:23
446.1414KLAVDIJA ZUPANČIČ
(Športno društvo Zavarovalnice Triglav)
01:12:25
447.904DANICA KRAJNC01:12:36
448.907VERONIKA KRALJ01:12:39
449.1042MARTINA MILIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:12:48
450.1130PETRA POLJANŠEK01:13:05
451.1399HELENA ZIHERL01:13:16
452.682URŠA FORŠEK01:13:22
453.711ERIKA GORENC
(TEAM sREAm)
01:13:23
454.645LENA DOLAR01:13:38
455.1032POLONA MEŽNAR01:13:43
456.737SAŠA HIRŠMAN01:13:43
457.508ANDREJA ARMENI
(Urbani tekači)
01:13:56
458.852MILICA KOČEVAR01:14:10
459.865ANITA KOPAČ01:14:41
460.651KATARINA DRAKSLER
(tek.si)
01:14:50
461.916NATAŠA KRANJEC01:15:00
462.933SAŠA KRUMPAK01:15:08
463.683TINKARA FORTUNA01:15:09
464.903MANCA KRAJNC
(/)
01:15:09
465.1043BARBARA MILIČIĆ ERŽEN
(Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc)
01:15:15
466.798MAJDA JEROMEL01:15:41
467.1162URŠA RAKOŠE01:15:45
468.1461ANITA MOČNIK
(CUDV Radovljica)
01:15:46
469.1236ANDREJA STARC BAJEC
(ŠD TRIGLAV)
01:16:08
470.78ANGELCA JEKOŠ BLAŽI01:16:12
471.1046NATAŠA MIŠKULIN01:16:21
472.1117TANJA PLUT
(ŠD TRIGLAV)
01:16:23
473.765JOLANDA JAGODIC01:16:46
474.1127NATAŠA POGRAJEC01:18:17
475.1366JANA VIŠNOVAR01:18:32
476.659ATIFA ĐAFEROVIĆ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:18:51
477.1270KATJUŠA ŠKRBEC
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:18:52
478.1087MARTINA PEČNIK01:19:50
479.1337ANICA URBANC
(TEAM dREAm)
01:20:28
480.691MAJA GABROVEC-VORŠNIK
(Hofer)
01:20:29
481.1006SIMONA MARKUTA01:20:32
482.1014JANA MATJAŠEC01:21:40
483.522ROZI BALIC01:21:50
484.1037TANJA MIKLAVC01:22:18
485.861KATJA KOKALJ01:22:56
486.759KLEMENTINA HRVATIN
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:24:44
487.1071METKA NOVAK
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:26:17
488.596VALERIJA BUŽAN
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
01:26:17
489.1001DALILA MARKELJ
(CUDV Radovljica)
01:27:43
490.521MOJCA BAJŽELJ
(CUDV Radovljica)
01:29:01
Mesto Štartna številka Ime in priimek Čas
1.131MAJA MATIĆ01:33:44
2.3DOMINIKA AHAČIČ
(GiBit)
01:40:45
3.227JANA VOUK01:41:08
4.61MOJCA GRAŠIČ01:46:00
5.98KATARINA KONEČNIK01:46:09
6.240ANA ZAVRL01:47:08
7.195MARIJA ŠEME IRMAN01:48:10
8.199MARIJA ŠIMEC01:49:13
9.212MAJDA TRČEK
(ŠD Poljane)
01:50:12
10.101TATJANA KORITNIK
(Omega Air)
01:50:54
11.102ALENKA KOS01:51:25
12.83JANJA JEREB BOGATAJ
(ETIKETA, D.D.)
01:51:27
13.103MARJETKA KOŠIR01:52:46
14.248PATRICIJA ŽALAR01:53:29
15.187LIDIJA SELIČ01:54:32
16.156SLAVKA PETRAŠ01:55:14
17.45MARTINA ERZNOŽNIK
(SPORTKA ŽIRI)
01:55:27
18.56JULIJANA GANTAR
(SPORTKA ŽIRI)
01:55:38
19.250POLONA ŽEHELJ
(GiBit)
01:56:09
20.161JASNA PLATOVŠEK01:56:20
21.88ZVONKA KASTELIC
(GiBit)
01:56:43
22.75JOŽI JANEŽIČ01:57:32
23.146DANAJA NOVAK MATJAŽ
(Športno društvo Abanka)
01:57:38
24.130LIDIJA MATIČIČ
(TEAM dREAm)
01:58:14
25.18METKA BOGATAJ
(SPORTKA ŽIRI)
01:58:34
26.242IVANA ZERA
(-)
01:59:05
27.22ANKA BOLKA01:59:15
28.241KLEMENITINA ZEME01:59:40
29.119SONJA LISJAK
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
02:00:16
30.253LILI ŽURA
(ZD KRANJ)
02:00:37
31.207KATJA ŠTERN02:02:40
32.72DARJA JAKOMIN02:03:15
33.93ANITA KLOBUČAR02:03:34
34.96HELGA BRIGITA KOČEVAR
(Olimpija triatlon klub)
02:03:50
35.52HELENA FERLETIČ02:05:07
36.232IRENA VUČINA
(Grupa T.N.T.)
02:06:03
37.97ALENKA KOLMAN
(Tecemo z nasmehom Klemen Dolenc)
02:06:56
38.169HELENA POGAČNIK
(TEAM dREAm)
02:07:07
39.170URŠKA POLAJNAR
(AK ORMOŽ)
02:07:50
40.30JANJA CIGLAR
(GiBit)
02:08:13
41.116MAJA LESKOVŠEK02:08:35
42.220IRENA VARL
(ŠD LJUBNO)
02:09:21
43.163MOJCA PLUT02:10:31
44.167KATJA POGAČAR02:13:22
45.8ANICA AVSEC02:14:45
46.145ŠPELA NOVAK
(TK Ljubljana)
02:15:08
47.28KATJA CANKAR02:18:08
48.144JOŽICA NOVAK
(/)
02:20:14
49.107JANJA KOTNIK
(ŠD TRIGLAV)
02:22:15
50.31TJAŠA CIMPERMAN
(ŠD TRIGLAV)
02:22:16
51.110SONJA KRANJEC
(Urbani tekači)
02:22:35
52.74MOJCA JANEŽIČ02:24:14