Prijava
Rezultati

5. Triglav tek - 2016

21 km - moški

10 km - moški

21 km - ženske

10 km - ženske

Poslovni tek

Družinski tek

Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.3017 Pulz Šport
(Blaž Kavčič, Anže Zagorc, Boris Kaučič)
Pulz Sport 00:39:52
2.3012 LJUBLJANSKI TEKAČI
(Tadej Logar, Nina Fajfar, Jan Logar)
LJUBLJANSKI TEKACI 00:40:06
3.3013 Meridian Fit
(Miha Koprivec, Tadej Špicar, Matevž Vidmar)
Meridian Fit 00:40:16
4.3001 Craft Slovenija
(Mateja Habjanič, Marko Prezelj, Gvido Modrijan)
Craft Slovenija 00:40:23
5.3004 DONIT TESNIT, D.O.O.
(Klemen Boncelj, Lucija Pevec, Aleš Tomažin)
DONIT TESNIT, D.O.O. 00:42:51
6.3029 Team UPS
(Sandi Murovec, Jure Cuderman, Gregor Sušnik)
Team UPS 00:43:22
7.3015 Plavalci Triglav Kranj
(Mark Gladek, Vito Vodenik, Aleš Zupanec)
Plavalci Triglav Kranj 00:44:35
8.3023 Triglav Trojka
(Matej Ferlan, Janko Šemrov, Zoran Miloševič)
Triglav Trojka 00:45:59
9.3020 Stolli
(Sonja Klančnik, Andrej Pogačar, Aleš Klemenčič)
Stolli 00:46:53
10.3014 Out of orbit
(Anže Klančar, Andraž Štalec, Živa Prelog)
Out of orbit 00:47:03
11.3003 DMS teče
(Anja Slapšak, Klemen Avsenik, Sašo Palčič)
DMS tece 00:47:21
12.3021 SWARCO LEA
(Nataša Metelko, Stanko Zupan, Robert Jerčinovič)
SWARCO LEA 00:47:58
13.3010 Janja, zavarovalno zastopanje s.p.
(Mateja Jazbec, Nika Bajc, Nataša Škrabec)
Janja, zavarovalno zastopanje s.p. 00:49:17
14.3009 IN2
(Vedran Krevatin, Mark Sedlak, Matej Košir)
IN2 00:49:29
15.3026 Xenon forte
(Silvo Kraševec, Andrej Adlešič, Matjaž Fortič)
Xenon forte 00:50:58
16.3007 Frizerski salon Maja
(Kalan Maja, Perko Tjasa, Bercic Silva)
Frizerski salon Maja 00:51:27
17.3016 Prima
(Jošt Slapnicar, Marko Valant, Tina Strumbelj)
Prima 00:52:29
18.3022 Team Eucerin
(Mojca Dobrovoljc, Denis Jazbinšek, Petra Tomašič)
Team Eucerin 00:53:15
19.3002 D·Labs
(Beno Rudolf, David Beljan, Martin Kregar)
D·Labs 00:54:21
20.3019 RT-TRI
(Maja Hiršman, Mitja Eržen, Zoran Borić)
RT-TRI 00:54:34
21.3011 Klavirski trio Rupnik
(Manca Rupnik, Anže Rupnik, Nejc Rupnik)
Klavirski trio Rupnik 00:54:43
22.3008 HABJAN TRANSPORT D.O.O.
(Andreja Habjan, Dragica Habjan, Andrej Habjan)
HABJAN TRANSPORT D.O.O. 00:54:47
23.3018 RC design
(Rok Čehovin, Kaja Kališnik, Sanela Jurišić)
RC design 00:55:04
24.3024 Triglav življenje
(Vesna Kržovski, Romana Mekuč, Katja Maček)
Triglav zivljenje 00:55:34
25.3027 Zavod Vse bo v redu
(Maruša Filipčič, Ana Cergolj Kebler, Alenka Jančar)
Zavod Vse bo v redu 00:58:07
26.3028 HITRI / DRZNI
(Matej Jelovčan, Tatjana Raduha, Zinka Zavrl Križaj)
HITRI / DRZNI 00:58:38
27.3005 EOS
(Boštjan Rošker, Franci Florjančič, Jani Obaha)
EOS 00:58:39
28.3006 Europcar 1
(Albin Čoroli, Zoran Đukić, Mitja Karun)
Europcar 1 00:59:40
29.3025 Uhka in Milenca GOSPODINJSKI SERVIS
(Urška Podmenik, Milenca Mijatovič, Matjaž Podmenik)
Uhka in Milenca GOSPODINJSKI SERVIS 01:07:05
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.2072 Tone Zupanc 80, Matic Zupanc 03 00:11:24
2.2090 Marko Šluga 71, Maks Šluga 03, Oskar Šluga 05, Erazem Šluga 07 00:12:36
3.2041 Boris Kavčič 74, Jakob Kavčič 06, Luka Kavčič 03 00:12:45
4.2082 Jože Gorenc 73, Tim Gorenc 03 00:12:53
5.2083 Roman Rešek 69, Tim Rešek 07 00:13:03
6.2065 Robert Mele 69, Kaja Mele 03 00:13:42
7.2069 Tomaž Šmid 70, Luka Šmid 04 00:13:59
8.2058 Matjaž Planinšek 73, Špela Jereb Planinšek 79, Tan Planinšek 03 00:14:36
9.2085 Mladen Kovačič 64, Urban Kovačič 04 00:14:56
10.2071 Matevž Vahen 71, Martin Vahen 04 00:14:59
11.2007 Uroš Tomše 73, Nadja Pipan 75, Naja Tomše 03, Nina Tomše 06, Lara Tomše 06 00:15:11
12.2089 Janja Jerem Bogataj 76, Aleš Bogataj 78, Lena Bogataj 03, Jaka Bogataj 08 00:15:44
13.2055 Miro Valjavec 75, Tatjana Orhini Valjavec 75, Matija Valjavec 07 00:16:06
14.2017 Uroš Oblak 73, Karmen Oblak 76, Maša Oblak 05, Domen Oblak 05 00:16:09
15.2070 Katja Korže 79, Lukas Hempt 05 00:16:10
16.2039 Nataša Dovžan 76, Lovro Dovžan 04, Lucija Dovžan 07 00:16:20
17.2086 Nataša Hočevar Meh 76, Lara Meh 08 00:16:40
18.2053 Aleš Marinšek 78, Tadeja Marinšek 81, Luka Marinšek 08 00:16:53
19.2066 Dejan Davidović 79, Kristian Davidović 08 00:16:54
20.2062 Živa Škrinjar 80, Aljaž Škrinjar 07 00:16:56
21.2059 Zupan Jakob 75, Hrovat Sašo 78, Zupan Filip 08 00:17:03
22.2021 Danilo Kostanjevec 75, Brigita Kostanjevec 75, Žiga Kostanjevec 03, Maja Kostanjevec 06 00:17:14
23.2077 Marija Peterle 68, Samo Peterle Avsec 02 00:17:14
24.2068 Alenka Bratož 70, Žana Abram 05 00:17:22
25.2051 Matjaž Grebenc 78, Polona Škrbec 73, Lea Škrbenc 08 00:17:46
26.2056 Boštjan Strnad 77, Petra Jager 79, Nik Strnad 04 00:17:56
27.2029 Uros Ivanc 75, Lina Ivanc 04, Iva Ivanc 03, Sasa Hojker 78 00:18:01
28.2026 Matjaž Erpič 71, Alenka Šenk Erpič 71, Neža Erpič 05 00:18:07
29.2084 Vojka Vratič 82, Tim Vratič 07 00:18:14
30.2073 Andreja Kralj 74, Nia Borštnar 05 00:18:21
31.2087 Vesna Tišler Sušnik 73, Timi Tišler Sušnik 98, Maj Amadej Tišler Sušnik 08 00:18:41
32.2009 Mihael Lorbeg 77, Petra Mohar Lorbeg 76, Simon Lorbeg 07, Marko Lorbeg 09, Matija Lorbeg 11 00:18:51
33.2067 Krvina Mojca 70, Krvina Tara 09 00:18:56
34.2080 Miha Pogačar 76, Tadej Pogačar 10 00:19:09
35.2010 Dominik Ladič 73, Klaudija Cebek Ladič 73, Tea Ladič 00, Tia Ladič 02, Nejc Ladič 05 00:19:24
36.2022 Marko Poljanec 74, Urška Poljanec 79, Urban Poljanec 02, Matevž Poljanec 05 00:19:27
37.2064 Vojka Novak 72, Juna Belič Novak 07 00:19:32
38.2013 Gregor Ušeničnik 72, Liza Ušeničnik 02, Zoja Ušeničnik 04, Pika Ušeničnik 06 00:19:35
39.2076 Srečko Škvarča 67, Rebeka Škvarča 05 00:19:36
40.2036 Miha Grilec 73, Neca Grilec 06, Cene Grilec 08 00:19:44
41.2023 Emil Govekar 76, Maja Kepec 78, Jan Govekar 03, Megi Govekar 06 00:19:49
42.2012 Sašo Eniko 82, Katarina Eniko 83, Tjaša Eniko 05, Lana Eniko 08, Tilen Eniko 11 00:19:50
43.2050 Andraž Valič 79, Petra Hacin Valič 79, Isa Valič 07 00:19:52
44.2014 Matjaž Nartnik 78, Jana Polda 79, Tijan Nartnik 07, Adam Nartnik 09 00:19:54
45.2003 Gregor Bavdaž 74, Petra Šolar Bavdaž 75, Luka 07, Nejc 08, Ela 10 00:20:05
46.2033 Gašper Pajek 80, Mateja Osolnik 81, Ažbe Pajek 10, Zala Pajek 15 00:20:11
47.2008 Janez Bergant 67, Janja 69, Nika 94, Eva 97, Maruša 03 00:20:16
48.2093 Majda Dobrić 56, Igor Dobrič 89 00:20:16
49.2038 Tanja Jankovič 82, Ajda Golob 05, Maša Golob 07 00:20:19
50.2049 Saša Kojić 74, Katarina Kojić 09, Aleksander Kojić 12 00:20:25
51.2024 Bojan Volarič 78, Tjaša Volarič 78, Oton Volarič 09, Nace Volarič 10 00:20:26
52.2063 Tanja Pulko 83, Črt Ficko 11 00:20:28
53.2004 Tomaž Kralj 66, Tina Kralj 73, Anja Kralj 00, Miha Kralj 04, Ema Kralj 07 00:20:32
54.2075 Tina Vrbinc 76, Petra Vrbinc 04 00:20:50
55.2052 Blaž Vindišar 80, Tina Vindišar 85, Lija Vindišar 09 00:21:08
56.2018 Peter Sevčnikar 72, Mojca Sevčnikar 72, Urša Sevčnikar 06, Eva Sevčnikar 07 00:21:10
57.2016 Bizjak Janez 74, Lindtner Duša 71, Neža Bizjak 01, Anže Bizjak 07 00:21:11
58.2031 Marko Demšar 79, Sonja Demšar 80, Katjuša Demšar 08, Tinkara Demšar 10 00:21:15
59.2081 Ana Markelj 79, Tea Markelj 09 00:21:15
60.2019 Lucija Podbrežnik 78, Barbara Mihelin 76, Manca Mihelin 06, Gašper Mihelin 07 00:21:22
61.2030 Miha Bogataj 76, Tanja Bogataj 79, Izabela Bogataj 05, Tevž Bogataj 08 00:21:28
62.2044 Tanja Pevec 77, Svit Potočnik 07, Maša Potočnik 09 00:21:32
63.2054 Črtomir Časar 75, Vanja Časar 76, Manca Časar 06 00:21:40
64.2025 Andrej Želko 68, Danijela Želko 69, Manca Želko 04, Neli Morelj 04 00:21:53
65.2035 Maja Visinski Andrejc 81, Miša Andrejc 10, Aljoša Andrejc 11 00:21:53
66.2045 Antonela Divić Mihaljević 67, Anamaria Mihaljević 03, Nino Mihaljević 07 00:22:11
67.2006 Janko Zabret 70, Mateja Zabret 72, Brigita Zabret 96, Mitja Zabret 00, Jasna Zabret 10 00:22:13
68.2011 Žiga Konjar 75, Katja Konjar 75, Anja Konjar 03, Anže Konjar 06, Sara Konjar 07 00:22:23
69.2037 Tomaž Ukmar 76, Tara Ukmar 05, Gal Ukmar 07 00:22:31
70.2005 Peter Jakopič 73, Simona Svetin Jakopič 73, Špelca Jakopič 04, Manca Jakopič 08, Fedja Jakopič 08 00:22:55
71.2047 Simona Mušič 74, Iza Mušič Petkovič 06, Vid Mušič Petkovič 08 00:22:55
72.2015 Marko Femc 74, Tina Femc 77, Zoja Lia Femc 05, Alina Sofia Femc 09 00:23:02
73.2043 Marko Marolt 70, Julija Marolt 08, Maja Marolt 10 00:23:04
74.2092 Zarja Ana 08, Urška Čoroli 80, Zara Čoroli 08 00:23:30
75.2094 Majcenovič Aleš 71, Pestar Alja 80, Enja 06 00:23:33
76.2028 Jaka Kirn 78, Klara Škvarč Kirn 78, Jan Kirn 06, Nika Kirn 08 00:23:43
77.2002 Bernard 76, Tanja 78, Aljaž 04, Vid 09, Ana 10 00:24:03
78.2034 Boris Krapež 74, Maja Zeilhofer 77, Zarja Krapež 06 00:27:47
79.2091 Andrej Klarič 68, Neža Klarič 11, Laura Klarič 96 00:28:07
80.2042 Janja Majer 70, Vita Majer 05, Maja Majer 99 00:30:29
81.2032 Gregor Stanišič 75, Urška Babnik 76, Maks Stanišič 08, Urban Stanišič 10 00:32:40
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.689 JAKOV FAKJAKOV FAK00:35:13
2.1368 ROK TRŠANROK TRSAN00:35:14
3.731 DINO GRBIĆ
(Kavarna Bazen)
DINO GRBIC00:35:36
4.1068 LENART OBLAKLENART OBLAK00:35:42
5.530 KLEMEN BAUERKLEMEN BAUER00:36:00
6.1532 BOŠTJAN JENČIČBOSTJAN JENCIC00:36:48
7.323 ALJAŽ ZALETELJALJAZ ZALETELJ00:37:12
8.654 PRIMOŽ DELAVEC
(Aerodrom Ljubljana)
PRIMOZ DELAVEC00:37:43
9.989 BORUT MALAVAŠIČ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
BORUT MALAVASIC00:37:59
10.1135 MIHA PODGORNIKMIHA PODGORNIK00:39:14
11.1138 DUŠAN PODLOGAR
(Š.D. Pokljuka)
DUSAN PODLOGAR00:39:23
12.734 SEBASTJAN GREGORIN
(ELEKTRO GORENJSKA)
SEBASTJAN GREGORIN00:39:27
13.913 PETER KOZLOVIČPETER KOZLOVIC00:39:33
14.108 MIHA JUVAN
(TopAtlet)
MIHA JUVAN00:39:42
15.808 ANDREJ JESENKOANDREJ JESENKO00:39:52
16.1392 URH UŠENIČNIK
(Šd Šentjošt)
URH USENICNIK00:40:02
17.1254 MATEJ SLADIČ
(/)
MATEJ SLADIC00:40:15
18.1366 SINDI-EMANUEL TRPIN
(Ad olimpik)
SINDI-EMANUEL TRPIN00:40:20
19.697 BOGDAN FINŽGAR
(AGP PRO)
BOGDAN FINZGAR00:40:39
20.749 TOMAŽ HOČEVAR
(GiBit)
TOMAZ HOCEVAR00:40:44
21.986 MATEJ MAJNIKMATEJ MAJNIK00:40:56
22.699 MIHA FLORJANČIČMIHA FLORJANCIC00:41:02
23.671 PETAR DRINČIĆ
(AK Sparta Podgorica)
PETAR DRINCIC00:41:14
24.726 TOMAŽ GOVEK
(TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO)
TOMAZ GOVEK00:41:19
25.1492 DEJAN ŽOHAR
(Tekaška šola Živko)
DEJAN ZOHAR00:41:23
26.1425 TOMAŽ VOKTOMAZ VOK00:41:26
27.974 RENATO LOVIŠČEK
(Mio Slovenija)
RENATO LOVISCEK00:41:30
28.565 ALEŠ BOGATAJ
(M SORA WINTHERWAX team)
ALES BOGATAJ00:41:51
29.712 MIRKO GARTNER
(smučišče Rudno)
MIRKO GARTNER00:41:54
30.956 SLAVKO LEGAT
(ŠD VETER)
SLAVKO LEGAT00:41:56
31.625 MATEJ ČARMAN
(Osmerec iz Škofje Loke)
MATEJ CARMAN00:41:56
32.997 LUKA MARINIČ
(GiBit)
LUKA MARINIC00:41:57
33.656 GREGA DERLINK
(Vitezi Dobrega Teka)
GREGA DERLINK00:42:10
34.1113 BOŠTJAN PIPANBOSTJAN PIPAN00:42:10
35.591 SAŠO BRATUŠ
(SB)
SASO BRATUS00:42:14
36.710 IZTOK GARTNER
(smučišče Rudno)
IZTOK GARTNER00:42:22
37.1524 KLEMEN MOČNIKKLEMEN MOCNIK00:42:29
38.1107 LUKA PETRIČLUKA PETRIC00:42:32
39.917 ALEŠ KRAJNIK
(ŠD KONDOR)
ALES KRAJNIK00:42:38
40.898 TONE KOŠNJEK
(ŠD DIVJI ZAJCI)
TONE KOSNJEK00:43:03
41.553 ROBERT BILBAN
(lj.tekači)
ROBERT BILBAN00:43:08
42.1455 MIRAN ZEVNIKMIRAN ZEVNIK00:43:14
43.1352 LOJZE TOMAŽIČLOJZE TOMAZIC00:43:17
44.1200 GAL REBECGAL REBEC00:43:24
45.639 MIHA ČIČIĆMIHA CICIC00:43:29
46.1465 KRISTIAN ZUPANKRISTIAN ZUPAN00:43:34
47.856 MIRO KLISURA
(/)
MIRO KLISURA00:43:44
48.1243 SAŠO SEVER
(ŠD Triglav)
SASO SEVER00:43:53
49.1171 IGOR PRIMOŽIČ
(Knaufinsulation)
IGOR PRIMOZIC00:44:03
50.1395 FRENK VALANTFRENK VALANT00:44:09
51.851 MIHA KLEPMIHA KLEP00:44:15
52.1074 JOVICA OSTOJIĆ
(AK Sparta Podgorica)
JOVICA OSTOJIC00:44:15
53.1266 ROK STARC
(/)
ROK STARC00:44:18
54.972 MATIJA LOPUHMATIJA LOPUH00:44:19
55.800 UROŠ JENKO
(Vitezi Dobrega Teka)
UROS JENKO00:44:19
56.893 ANŽE KOŠAK
(/)
ANZE KOSAK00:44:28
57.1527 JOŽE BUČARJOZE BUCAR00:44:29
58.1495 ANDRAŽ ŽVANANDRAZ ZVAN00:44:49
59.605 TINE BUTALIČ
(MATEJA ŠPORT)
TINE BUTALIC00:44:49
60.1533 GREGOR UŠENIČNIKGREGOR USENICNIK00:44:50
61.881 ALEŠ KONČAN
(M SORA WINTHERWAX team)
ALES KONCAN00:44:53
62.884 ŽIGA KOPRIVNIKZIGA KOPRIVNIK00:44:55
63.183 MARKO MATJAŠIČMARKO MATJASIC00:44:59
64.525 NEJC BANDELJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
NEJC BANDELJ00:45:04
65.1427 Drago Voler
(Športno društvo Zavarovalnica Triglav)
Drago Voler00:45:05
66.753 BOŠTJAN HORVATBOSTJAN HORVAT00:45:09
67.1426 BOJAN VOLARIČ
(ŠD Triglav)
BOJAN VOLARIC00:45:10
68.740 BLAŽ HAFNERBLAZ HAFNER00:45:22
69.1036 TINE MIŠIC
(/)
TINE MISIC00:45:29
70.624 JANEZ ČARMAN
(Osmerec iz Škofje Loke)
JANEZ CARMAN00:45:32
71.568 MARJAN BOGATAJ
(ŠD Preddvor)
MARJAN BOGATAJ00:45:39
72.1502 SIMON BOŠTAR
(Iskraemeco)
SIMON BOSTAR00:45:40
73.1167 PETER PREVCPETER PREVC00:45:47
74.1346 JURIJ TEPEŠJURIJ TEPES00:45:47
75.714 EGIDIJ GLAVIČ
(ŠD SIJ)
EGIDIJ GLAVIC00:45:49
76.1267 TOM TOMAŽ STARC
(Skerca team)
TOM TOMAZ STARC00:45:55
77.681 BLAŽ ERJAVEC
(TK Tržiške strele)
BLAZ ERJAVEC00:45:59
78.777 IZTOK IRT
(MARATHON NOVO MESTO)
IZTOK IRT00:46:00
79.1542 GORAZD GAERTNER
(ŠD TRIGLAV)
GORAZD GAERTNER00:46:02
80.1421 BLAŽ VINDIŠAR
(ŠD TRIGLAV)
BLAZ VINDISAR00:46:05
81.920 MARKO KRAMAR
(AD Železniki)
MARKO KRAMAR00:46:05
82.1248 JOŽE SKODLAR
(Fast _ Furious)
JOZE SKODLAR00:46:07
83.1209 MATIJA RIHTARŠIČMATIJA RIHTARSIC00:46:14
84.1046 SREČKO MOHORIČ
(smučišče Rudno)
SRECKO MOHORIC00:46:39
85.799 OŽBEJ JENKO
(jenny)
OZBEJ JENKO00:46:49
86.211 IVAN PERGOVNIK
(LOGATEC)
IVAN PERGOVNIK00:46:51
87.1252 BLAŽ SKUBIC
(/)
BLAZ SKUBIC00:47:00
88.745 DANE HLAČERDANE HLACER00:47:01
89.1005 BERNARD MAŠERA
(ŠD TRIGLAV)
BERNARD MASERA00:47:02
90.1512 GORAN MAJSTOROVIC
(GT elitni pulski rekreativci)
GORAN MAJSTOROVIC00:47:04
91.973 MIHAEL LORBEGMIHAEL LORBEG00:47:04
92.1522 SREČKO ŠIMECSRECKO SIMEC00:47:07
93.1389 MITJA URH
(Fast _ Furious)
MITJA URH00:47:14
94.1077 ERIK PAHORERIK PAHOR00:47:21
95.709 ZMAGO GANTARZMAGO GANTAR00:47:27
96.694 LUKA FERLAN
(/)
LUKA FERLAN00:47:28
97.890 MILOŠ KOSANOVIĆ
(ŠD Triglav)
MILOS KOSANOVIC00:47:36
98.1501 JANEZ BOŠTAR
(Iskraemeco)
JANEZ BOSTAR00:47:37
99.1308 ADOLF ŠOLAR
(smučišče Rudno)
ADOLF SOLAR00:47:37
100.1202 GREGOR REMIC
(/)
GREGOR REMIC00:47:40
101.995 ROK MARGUČ
(SBK Viharnik)
ROK MARGUC00:47:41
102.1445 MIRAN ZAJCMIRAN ZAJC00:47:42
103.1073 SIMON OSOLNIKSIMON OSOLNIK00:47:48
104.1345 TOMAŽ TEKAVECTOMAZ TEKAVEC00:47:48
105.1440 PRIMOŽ WEISSEISEN
(Ekipa Volkswagen)
PRIMOZ WEISSEISEN00:47:54
106.1149 JANEZ POLJANEC
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
JANEZ POLJANEC00:47:55
107.1126 PRIMOŽ PLANTARIČ
(ŠD Triglav)
PRIMOZ PLANTARIC00:48:00
108.640 TADEJ ČOROLITADEJ COROLI00:48:00
109.981 NIK LUŠONIK LUSO00:48:09
110.1424 GREGOR VODENIKGREGOR VODENIK00:48:09
111.534 SUAD BEGANOVIĆ
(LJ TEKAČI)
SUAD BEGANOVIC00:48:11
112.1136 SAMO PODJEDSAMO PODJED00:48:15
113.792 RADO JARCRADO JARC00:48:16
114.1289 JANKO ŠEMROV
(ŠD Triglav)
JANKO SEMROV00:48:16
115.1400 GORAN VAREKGORAN VAREK00:48:26
116.859 ŽIGA KOBAŠEVIČZIGA KOBASEVIC00:48:32
117.870 RAJKO KODRIČ
(ŠD Posavje)
RAJKO KODRIC00:48:36
118.1141 JOŽE POGAČARJOZE POGACAR00:48:43
119.1052 ROK MUBI
(ŠD Ilovka)
ROK MUBI00:48:46
120.1523 JANEZ PODOBNIKJANEZ PODOBNIK00:48:49
121.1178 URH PROSEN
(K.K. Kamnik)
URH PROSEN00:48:52
122.854 IGOR KLEVA
(URBANI TEKAČI)
IGOR KLEVA00:48:58
123.782 LJUBO IVKOLJUBO IVKO00:48:59
124.664 JANEZ DOBNIKAR
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
JANEZ DOBNIKAR00:49:06
125.546 DARKO BERNIKDARKO BERNIK00:49:07
126.1436 JERNEJ VRTOVEC
(NSi)
JERNEJ VRTOVEC00:49:09
127.837 PAVEL KERKOČ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
PAVEL KERKOC00:49:11
128.683 MIHA ERŽEN
(ŠD Triglav)
MIHA ERZEN00:49:11
129.1233 DAMJAN SAKAČ
(ŠILT)
DAMJAN SAKAC00:49:17
130.763 ANTON HRIBARANTON HRIBAR00:49:19
131.842 LOVRO KINK
(ŠD Triglav)
LOVRO KINK00:49:21
132.607 DAVID CAPUDER
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
DAVID CAPUDER00:49:23
133.819 DANIEL JURIČAN
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
DANIEL JURICAN00:49:23
134.805 ROBERT JERĆINOVIČROBERT JERCINOVIC00:49:25
135.703 ANTON GABER
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
ANTON GABER00:49:27
136.1226 BRANKO RUPNIKBRANKO RUPNIK00:49:31
137.1142 MIHA POGAČARMIHA POGACAR00:49:37
138.505 ROBERT ANDRAŠECROBERT ANDRASEC00:49:39
139.1028 TOMO MIHALJEVIĆ
(ŠD Polyteam)
TOMO MIHALJEVIC00:49:45
140.702 ANDREJ FUGAR
(ŠD KvadraTEK)
ANDREJ FUGAR00:49:46
141.1350 LEONARD TIŠLER
(ŠD TRIGLAV)
LEONARD TISLER00:49:48
142.963 DAVID LINDIČ
(MARATHON NM)
DAVID LINDIC00:49:51
143.1259 MATEJ SODJA
(TEAM dREAm)
MATEJ SODJA00:49:54
144.767 GAŠPER HRIBOVŠEKGASPER HRIBOVSEK00:49:57
145.1084 SEBASTIAN PAVLIN
(MARATHON Novo mesto)
SEBASTIAN PAVLIN00:50:00
146.1193 SIMON RAKUŠČEK
(ŠD TRIGLAV)
SIMON RAKUSCEK00:50:05
147.1450 JOŽE ZALETELJJOZE ZALETELJ00:50:06
148.622 MARKO ČAMPA
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
MARKO CAMPA00:50:10
149.621 BOŠTJAN ČAMPA
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
BOSTJAN CAMPA00:50:10
150.871 NEJC KOFLERNEJC KOFLER00:50:11
151.1488 DUŠAN ŽNIDARŠIČDUSAN ZNIDARSIC00:50:19
152.571 UROŠ BOHINCUROS BOHINC00:50:22
153.1539 MIHA RUDLMIHA RUDL00:50:23
154.1217 PRIMOŽ ROT
(ŠD Triglav)
PRIMOZ ROT00:50:28
155.784 JANEZ JAKLIČJANEZ JAKLIC00:50:29
156.1519 JAKA KIRN
(ŠD Triglav)
JAKA KIRN00:50:31
157.1552 GORAN VUČKOVIČGORAN VUCKOVIC00:50:31
158.48 MATJAŽ DOVŽAN
(SŠD TRŽIČ)
MATJAZ DOVZAN00:50:33
159.1158 Gorazd POŽGAJ
(/)
Gorazd POZGAJ00:50:33
160.954 MARIO LEBURIČ
(Društvo Projekt Človek)
MARIO LEBURIC00:50:34
161.668 GREGOR JANKOVIČGREGOR JANKOVIC00:50:37
162.1408 JANEZ VEROVŠEK
(ŠD KvadraTEK)
JANEZ VEROVSEK00:50:40
163.919 JAN KRALJIČ
(Aerodrom Ljubljana)
JAN KRALJIC00:50:41
164.795 GREGOR JEKOVEC
(Aerodrom Ljubljana)
GREGOR JEKOVEC00:50:42
165.760 LEON HOSTNIK
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
LEON HOSTNIK00:50:42
166.332 IZTOK ŽGAVC
(ŠD Triglav)
IZTOK ZGAVC00:50:44
167.548 MIHA BEŠTER
(ŠD Triglav)
MIHA BESTER00:50:46
168.161 RUDI LIPOVEC
(ZT Triglav)
RUDI LIPOVEC00:50:53
169.1312 SIMON ŠPITALSIMON SPITAL00:50:53
170.540 DAVID BENEDEK
(ŠD Triglav)
DAVID BENEDEK00:50:57
171.1260 RUDI SPRUKRUDI SPRUK00:51:07
172.527 JANI BAŠ
(3mus)
JANI BAS00:51:10
173.1228 IVAN RUPNIKIVAN RUPNIK00:51:11
174.867 ALEŠ KODRIČALES KODRIC00:51:20
175.1409 MARJAN VERŠNIK
(Športno društvo Triglav)
MARJAN VERSNIK00:51:24
176.1452 ALEKSADNER ZERA
(/)
ALEKSADNER ZERA00:51:24
177.826 ANDREJ KAVČIČ
(GiBit)
ANDREJ KAVCIC00:51:25
178.1118 ERAZEM PIVK
(AK Triglav Kranj)
ERAZEM PIVK00:51:27
179.894 MATEVŽ KOŠAK
(/)
MATEVZ KOSAK00:51:28
180.1491 VIKTOR ŽNIDARŠIČVIKTOR ZNIDARSIC00:51:29
181.1451 SAŠO ZALOKAR
(Vitezi dobrega teka)
SASO ZALOKAR00:51:33
182.1238 DOMEN SELJAKDOMEN SELJAK00:51:37
183.915 ROMAN KRAČUN
(ŠD Triglav)
ROMAN KRACUN00:51:40
184.766 PETER HRIBERŠEK
(LJ Tekaci)
PETER HRIBERSEK00:51:41
185.1442 FRANCI ZABUKOVEC
(M SORA WINTHERWAX team)
FRANCI ZABUKOVEC00:51:43
186.1378 IGOR TUŠEK
(ŠD Triglav)
IGOR TUSEK00:51:46
187.1521 JERNEJ VELIČKOVIČJERNEJ VELICKOVIC00:51:48
188.896 SANDI KOŠIR
(TEAM dREAm)
SANDI KOSIR00:51:50
189.1433 ANDREJ VRATANARANDREJ VRATANAR00:51:56
190.1548 RADE VUJNOVIČRADE VUJNOVIC00:51:57
191.827 BORIS KAVČIČ
(Smučišče Rudno)
BORIS KAVCIC00:52:00
192.687 BOŠTJAN FABJANBOSTJAN FABJAN00:52:04
193.513 MATJAŽ ARNEŽMATJAZ ARNEZ00:52:08
194.288 BOŠTJAN ŠUBIC
(URBANI TEKAČI)
BOSTJAN SUBIC00:52:09
195.543 BORIS BERGANTBORIS BERGANT00:52:10
196.914 BOJAN KOŽELJ
(ŠD Efi - Trme)
BOJAN KOZELJ00:52:11
197.583 MATEJ BOŽIČNIKMATEJ BOZICNIK00:52:19
198.1462 IVAN ZUPAN
(/)
IVAN ZUPAN00:52:20
199.1177 ROBERT PROSENROBERT PROSEN00:52:20
200.1024 EVGEN MESESNELEVGEN MESESNEL00:52:21
201.762 ANDREJ HRIBAR
(URBANI TEKAČI)
ANDREJ HRIBAR00:52:24
202.1262 ZMAGO STADLER
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
ZMAGO STADLER00:52:26
203.587 MITJAN BRAJDIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
MITJAN BRAJDIC00:52:27
204.549 LUKA BEVCLUKA BEVC00:52:28
205.923 DARKO KRANJC
(ŠD Slovenia Control)
DARKO KRANJC00:52:29
206.1153 ALJAŽ POTOČNIKALJAZ POTOCNIK00:52:32
207.1222 ROK ROŽACROK ROZAC00:52:34
208.1261 ANTUN SRIMAC
(Medicus Ljubljana)
ANTUN SRIMAC00:52:34
209.785 JOŽE JAKOP
(Klub upokojencev Triglav Celje)
JOZE JAKOP00:52:38
210.1120 IGOR PIVKIGOR PIVK00:52:39
211.673 MITJA DRINOVECMITJA DRINOVEC00:52:44
212.539 ZVONKO BELEC
(PETROL)
ZVONKO BELEC00:52:50
213.1258 JURE SOBOČANJURE SOBOCAN00:52:50
214.979 MARJAN LUKEŽIČMARJAN LUKEZIC00:52:51
215.1249 BOJAN SKOK
(Samostojni)
BOJAN SKOK00:52:52
216.1263 GORAN STANIČGORAN STANIC00:52:54
217.1415 MATEJ VIDMAR
(Triglav.smo)
MATEJ VIDMAR00:52:57
218.1526 TONE KOROŠECTONE KOROSEC00:53:00
219.877 KAREL KOLARIČKAREL KOLARIC00:53:08
220.1161 DRAGO PRDANDRAGO PRDAN00:53:09
221.1081 ZDENE PAVC
(Pifo šport)
ZDENE PAVC00:53:09
222.1105 ANŽE PETERNELANZE PETERNEL00:53:09
223.1166 CENE PREVCCENE PREVC00:53:12
224.969 JANEZ LOGARJANEZ LOGAR00:53:18
225.816 MLADEN JUG
(ŠD Triglav)
MLADEN JUG00:53:29
226.678 PETER ĐEKIĆ
(ŠD Triglav)
PETER DEKIC00:53:31
227.518 MARJAN BABIČ
(ŠD KvadraTEK)
MARJAN BABIC00:53:38
228.669 SREČNIK DRAGO
(GC Tržič)
SRECNIK DRAGO00:53:42
229.953 DRAGO LEBAN
(Pulz šport)
DRAGO LEBAN00:53:42
230.769 MATJAŽ HROVATMATJAZ HROVAT00:53:44
231.755 GORAZD HORVATGORAZD HORVAT00:53:48
232.814 ALEKSANDER JOVANOVICALEKSANDER JOVANOVIC00:53:50
233.1499 ANTON MIKLAUŽIČ
(Iskraemeco)
ANTON MIKLAUZIC00:53:51
234.1234 STANKO SARAFIMOVSTANKO SARAFIMOV00:53:51
235.599 PETER BRŽANPETER BRZAN00:53:56
236.544 JANEZ BERGANT
(ŠD Triglav)
JANEZ BERGANT00:54:05
237.619 DRAGAN CVETKOVIČ
(SV -157. LOGP.- EVOJ VSTO)
DRAGAN CVETKOVIC00:54:07
238.743 JANEZ HAMERŠAK
(ŠD Triglav)
JANEZ HAMERSAK00:54:17
239.1361 DARKO TRCEK
(ŠD TRIGLAV)
DARKO TRCEK00:54:23
240.1397 BLAŽ VALENTINČIČBLAZ VALENTINCIC00:54:24
241.1229 JOŽE RUPNIK
(Garmin)
JOZE RUPNIK00:54:24
242.1381 IVAN UKMAR
(Fast _ Furious)
IVAN UKMAR00:54:27
243.1162 GORAN PREDOJEVIČGORAN PREDOJEVIC00:54:30
244.1407 GORAZD VERČ
(ŠD Elektro Primorska)
GORAZD VERC00:54:36
245.939 DAMJAN KURALT
(Aerodrom Ljubljana)
DAMJAN KURALT00:54:42
246.887 BRANE KORENČIČ
(ŠD PUNGERT)
BRANE KORENCIC00:54:42
247.1355 DAVOR TOMLJANOVIČ
(Mio Slovenija)
DAVOR TOMLJANOVIC00:54:45
248.1237 ANDREJ SELIČ
(ŠD TRIGLAV)
ANDREJ SELIC00:54:46
249.933 VALENTIN KRISTAN
(Amfibija)
VALENTIN KRISTAN00:54:50
250.550 JOŽKO BEZELJAK
(ŠD Elektro Primorska)
JOZKO BEZELJAK00:54:52
251.1320 SMILJAN ŠTEFANE
(ŠD Triglav)
SMILJAN STEFANE00:54:53
252.864 ENEJ KOČEVAR
(MUFKO team)
ENEJ KOCEVAR00:54:57
253.990 SIMON MALCSIMON MALC00:54:58
254.1173 FRANC PRISTOVFRANC PRISTOV00:55:02
255.1184 MAKSIMILJAN PUHAR
(ŠD BRINJ POVIR)
MAKSIMILJAN PUHAR00:55:07
256.927 MATJAŽ KRČMATJAZ KRC00:55:07
257.909 MIHA KOVAČIČMIHA KOVACIC00:55:08
258.1356 ANDREJ TOMŠIČ
(GiBit)
ANDREJ TOMSIC00:55:09
259.1022 SANDI MERLJAKSANDI MERLJAK00:55:10
260.742 BEJT HAJRIZI
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
BEJT HAJRIZI00:55:12
261.747 MATJAŽ HOČEVARMATJAZ HOCEVAR00:55:19
262.1049 PETER MRAVLJAKPETER MRAVLJAK00:55:20
263.775 BRANKO ILIĆ
(/)
BRANKO ILIC00:55:21
264.1032 JOŽE GUŠI MIKLAVČIČJOZE GUSI MIKLAVCIC00:55:23
265.1170 TOMAŽ PRIMC
(ŠD Triglav)
TOMAZ PRIMC00:55:31
266.1374 BLAŽ TURKBLAZ TURK00:55:33
267.1382 TOMAŽ UKMAR
(Športno društvo Triglav)
TOMAZ UKMAR00:55:35
268.787 MATJAŽ JAN
(/)
MATJAZ JAN00:55:45
269.1211 LUKA ROBNIKLUKA ROBNIK00:55:54
270.719 DEJAN GOLOB
(Knaufinsulation)
DEJAN GOLOB00:55:57
271.1387 MIRO URBANČMIRO URBANC00:55:57
272.1472 JANEZ ZUPANČIČ
(/)
JANEZ ZUPANCIC00:56:02
273.1508 GAŠPER PINTARIČGASPER PINTARIC00:56:06
274.1008 ALEKSANDER MATUŠALEKSANDER MATUS00:56:08
275.1284 RAFAEL SVENŠEK
(URBANI TEKAČI)
RAFAEL SVENSEK00:56:09
276.5 BERNARD ALIČBERNARD ALIC00:56:12
277.1213 TOMAŽ ROGELJTOMAZ ROGELJ00:56:12
278.940 PRIMOŽ KURENT ŠVAJGERPRIMOZ KURENT SVAJGER00:56:13
279.811 GORAZD JESENOVECGORAZD JESENOVEC00:56:13
280.1547 TOMAŽ VODLAN
(ŠD HOMEC)
TOMAZ VODLAN00:56:17
281.961 MATJAŽ LETNAR
(Aerodrom Ljubljana)
MATJAZ LETNAR00:56:17
282.722 MATEJ GOLOB MATZELE
(ABANKA D.D.)
MATEJ GOLOB MATZELE00:56:24
283.569 GORAN BOGDANOVIĆ
(ŠD Triglav)
GORAN BOGDANOVIC00:56:30
284.1319 MARJAN ŠTAMPOHAR
(NE)
MARJAN STAMPOHAR00:56:35
285.1485 DENIS ŽLAK
(ABANKA D.D.)
DENIS ZLAK00:56:42
286.60 HERIBERT FERNAUHERIBERT FERNAU00:56:42
287.813 DEJAN JONTESDEJAN JONTES00:56:45
288.1307 NIKOLA ŠLJUKIĆ
(AK Sparta Podgorica)
NIKOLA SLJUKIC00:56:48
289.1331 TOMI ŠUJDOVIČTOMI SUJDOVIC00:56:48
290.1399 MIRO VALJAVECMIRO VALJAVEC00:56:53
291.1531 JURE MAJCENJURE MAJCEN00:56:53
292.1013 PRIMOŽ MEH
(Kepiči)
PRIMOZ MEH00:56:59
293.768 VLADIMIR HRIBOVŠEK
(tek.si)
VLADIMIR HRIBOVSEK00:57:14
294.968 IZTOK LJUBIČIZTOK LJUBIC00:57:17
295.506 GREGOR ANDREJC
(Koroško navtično društvo)
GREGOR ANDREJC00:57:24
296.646 JOŽE ČUKJOZE CUK00:57:25
297.595 ANDREJ BREZNIKANDREJ BREZNIK00:57:33
298.685 ENES EZIĆENES EZIC00:57:35
299.1223 JANEZ ROŽMARIN
(AK Sparta Podgorica)
JANEZ ROZMARIN00:57:39
300.1310 UROŠ ŠPENDE
(Mio Slovenija)
UROS SPENDE00:57:40
301.985 TOMAŽ LUŽNIK
(Knauf Insulation)
TOMAZ LUZNIK00:57:42
302.843 KARNO KIRSANOV
(AGENCIJA MORI)
KARNO KIRSANOV00:57:50
303.1551 TOMAŽ ŽNIDARŠIČTOMAZ ZNIDARSIC00:57:57
304.662 TEDO DJEKANOVIĆ
(ŠD Triglav)
TEDO DJEKANOVIC00:57:58
305.558 ROMAN BLATNIKROMAN BLATNIK00:58:01
306.835 JIMMY KELNER
(Osmerec iz Škofje Loke)
JIMMY KELNER00:58:03
307.701 ONDREJ FRELIHONDREJ FRELIH00:58:03
308.593 KLEMEN BRENK
(ŠD Microsoft)
KLEMEN BRENK00:58:05
309.650 DEJAN DAVIDOVIĆDEJAN DAVIDOVIC00:58:07
310.561 ALEŠ BLAŽONALES BLAZON00:58:09
311.628 ČRTOMIR ČASARCRTOMIR CASAR00:58:09
312.736 JANEZ GRILECJANEZ GRILEC00:58:09
313.802 NIKO JERAJ
(GiBit)
NIKO JERAJ00:58:10
314.1121 ROK PIVK
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
ROK PIVK00:58:11
315.1199 BORUT RAZTRESEN
(ŠD Ilovka)
BORUT RAZTRESEN00:58:12
316.834 DAMJAN KECMAN
(ŠD triglav)
DAMJAN KECMAN00:58:17
317.1151 DARKO POPOVSKI
(ŠD Triglav)
DARKO POPOVSKI00:58:21
318.672 MARKO DRINOVECMARKO DRINOVEC00:58:23
319.1003 ROMAN MASTENROMAN MASTEN00:58:24
320.705 MIĆO GAJIĆMICO GAJIC00:58:24
321.1082 GAŠPER PAVLIČ
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
GASPER PAVLIC00:58:36
322.637 ANDREJ ČEŠNOVARANDREJ CESNOVAR00:58:38
323.964 ROK LINDIČ
(URBANI TEKAČI)
ROK LINDIC00:58:38
324.718 UROŠ GLOGOVŠEKUROS GLOGOVSEK00:58:42
325.1278 BOŠTJAN STRNAD
(ŠD Triglav)
BOSTJAN STRNAD00:58:45
326.891 ANŽE KOSELJ
(ŠD Triglav)
ANZE KOSELJ00:58:48
327.1098 ANŽE PERČIČ
(ŠD TRIGLAV)
ANZE PERCIC00:58:49
328.1037 DAMIR MLAKARDAMIR MLAKAR00:58:51
329.773 ROK HUDOVORNIK
(ABANKA D.D.)
ROK HUDOVORNIK00:58:51
330.880 TOMAŽ KOMPANTOMAZ KOMPAN00:58:55
331.1122 JAN PIŽENT
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
JAN PIZENT00:58:57
332.1314 JANEZ ŠPORARJANEZ SPORAR00:58:58
333.1283 JANEZ SUŠA
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
JANEZ SUSA00:59:18
334.977 SIMON LUBEJSIMON LUBEJ00:59:26
335.1365 IZTOK TROŠT
(ŠD Triglav)
IZTOK TROST00:59:32
336.1349 JOŽEF TIŠLER
(ŠD TRIGLAV)
JOZEF TISLER00:59:38
337.924 MIHA KRANJC
(Savinjski tekači)
MIHA KRANJC00:59:47
338.1363 GREGOR TROJOK
(Društvo Projekt Človek)
GREGOR TROJOK00:59:50
339.1338 THOMAS ŠVABTHOMAS SVAB00:59:51
340.1048 BORIS MOŽEK
(Aerodrom Ljubljana)
BORIS MOZEK00:59:54
341.791 JANE JANKOVSKI
(VITEZI DOBREGA TEKA)
JANE JANKOVSKI00:59:56
342.1359 RUDI TOPLAKRUDI TOPLAK01:00:00
343.570 UROŠ BOGDANOVIĆUROS BOGDANOVIC01:00:04
344.1500 MAKS PROKOP
(Iskraemeco)
MAKS PROKOP01:00:08
345.752 TADEJ HOLLERTADEJ HOLLER01:00:10
346.1270 DOBRIVOJE STEVANOVIC
(Tecemo a nasmehom-Klemen Dolenc)
DOBRIVOJE STEVANOVIC01:00:10
347.1146 BOJAN POHARBOJAN POHAR01:00:11
348.1515 JOŽE OŽEKJOZE OZEK01:00:13
349.926 JUSUF KRATOVACJUSUF KRATOVAC01:00:22
350.1083 LUKA PAVLIN
(MARATHON Novo mesto)
LUKA PAVLIN01:00:34
351.645 BRANKO ČUK
(WADA)
BRANKO CUK01:00:34
352.1503 MATJAŽ ALJANČIČ
(Iskraemeco)
MATJAZ ALJANCIC01:00:41
353.1997 MARIJAN JAZBEC
(Varuh zdravja)
MARIJAN JAZBEC01:00:55
354.1457 TOMAŽ ZIHERLTOMAZ ZIHERL01:00:56
355.809 JAKOB JESENKO
(ŠD DRUŠTVO SVETI URBAN)
JAKOB JESENKO01:00:56
356.515 LOJZI AVSENIKLOJZI AVSENIK01:01:02
357.1336 DARKO ŠUŠTARŠIČ
(TRIM KLUB KRKA)
DARKO SUSTARSIC01:01:12
358.1487 DREJC ŽNIDARŠIČDREJC ZNIDARSIC01:01:14
359.1265 MARTIN STARAŠINIČMARTIN STARASINIC01:01:23
360.1133 IGOR PODBELŠEKIGOR PODBELSEK01:01:29
361.1006 TOMO MATELIČ
(Aerodrom Ljubljana)
TOMO MATELIC01:01:31
362.1112 PETER PEVECPETER PEVEC01:01:33
363.1062 BLAŽ NAVERŠNIKBLAZ NAVERSNIK01:01:41
364.295 TOMAŽ TOMŠIČ
(Zemljan)
TOMAZ TOMSIC01:01:45
365.1076 SAMO PAGON
(Ekipa Volkswagen)
SAMO PAGON01:01:56
366.958 VID LEGRADICVID LEGRADIC01:02:00
367.774 ROBERT ILC
(NSi)
ROBERT ILC01:02:05
368.1337 BLAŽ ŠUŠTERŠIČBLAZ SUSTERSIC01:02:09
369.1192 JOŽE RAK
(trisport)
JOZE RAK01:02:12
370.675 ZIJAD DŽAFIČZIJAD DZAFIC01:02:14
371.1168 DUŠAN PREŽELJ
(LJ TEKAČI)
DUSAN PREZELJ01:02:14
372.1144 JANEZ POGORELČNIK
(ŠD TRIGLAV)
JANEZ POGORELCNIK01:02:14
373.754 DAVID HORVATDAVID HORVAT01:02:16
374.1317 DARKO ŠRUMPF
(AGENCIJA MORI)
DARKO SRUMPF01:02:23
375.757 MATJAŽ HORVAT
(AGENCIJA MORI)
MATJAZ HORVAT01:02:23
376.598 LUKA BRVAR
(ŠD Triglav)
LUKA BRVAR01:02:31
377.690 ROBI FARKAŠ
(Društvo Projekt Človek)
ROBI FARKAS01:02:34
378.1275 GREGOR STREHOVECGREGOR STREHOVEC01:02:43
379.1164 ALEŠ PRESETNIKALES PRESETNIK01:02:47
380.1085 FRANCI PAVLINJEKFRANCI PAVLINJEK01:02:54
381.879 ROBERT KOMLJANECROBERT KOMLJANEC01:02:54
382.1160 VOJKO PRAPROTNIK
(Kuremenu)
VOJKO PRAPROTNIK01:03:04
383.113 MATJAŽ KAVAR
(ŠD Sportivo Kropa)
MATJAZ KAVAR01:03:09
384.278 JURIJ ŠKRABAJURIJ SKRABA01:03:28
385.1127 JAN PLAZAR
(KK Kuremenu)
JAN PLAZAR01:03:42
386.1476 ROMAN ŽAVBI
(ŠD Triglav)
ROMAN ZAVBI01:03:52
387.616 LUCIJAN COKAN
(Sweet Speed)
LUCIJAN COKAN01:04:25
388.1323 ŠTEFAN ŠTEFE
(ŠD Triglav)
STEFAN STEFE01:04:41
389.1393 MATEVŽ VAHEN
(ŠD Triglav)
MATEVZ VAHEN01:05:37
390.945 MATIC LAKIČMATIC LAKIC01:05:55
391.955 BORIS LEGATBORIS LEGAT01:05:55
392.1416 ROK VIDMARROK VIDMAR01:06:05
393.848 JANI KLEMENČIČJANI KLEMENCIC01:06:10
394.946 UROŠ LAKIĆUROS LAKIC01:06:24
395.665 STOJAN DOLAMIČSTOJAN DOLAMIC01:06:37
396.796 IGOR JELENCIGOR JELENC01:07:18
397.682 MATJAŽ ERJAVECMATJAZ ERJAVEC01:07:23
398.588 DAMIJAN BRAJKOVIČDAMIJAN BRAJKOVIC01:07:42
399.268 JANEZ SNOJ
(Ekipa Volkswagen)
JANEZ SNOJ01:08:33
400.1281 KLEMEN SUKIČKLEMEN SUKIC01:08:53
401.560 MATIJA BLAŽIČ
(GRS KRANJSKA GORA)
MATIJA BLAZIC01:09:15
402.523 UROŠ BAJT
(Aerodrom Ljubljana)
UROS BAJT01:09:24
403.1195 MIROSLAV RANT
(ATLETSKI KLUB TRIGLAV KRANJ)
MIROSLAV RANT01:09:46
404.824 MATJAŽ KANDUSMATJAZ KANDUS01:10:05
405.1186 MIRAN PURNATMIRAN PURNAT01:10:11
406.552 VELIMIR BIJELIĆVELIMIR BIJELIC01:10:26
407.1174 PETER PROKOFJEV
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
PETER PROKOFJEV01:10:30
408.611 DENIS CERGOLJ KEBLERDENIS CERGOLJ KEBLER01:10:32
409.1388 JURIJ URBASJURIJ URBAS01:11:14
410.1327 DANIJEL ŠTIMEC
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
DANIJEL STIMEC01:11:48
411.982 JANEZ LUZAR
(CUDV Radovljica 5 tekov 300 nasmehov)
JANEZ LUZAR01:11:54
412.1401 ALEŠ VARL
(CUDV Radovljica 5 tekov 300 nasmehov)
ALES VARL01:11:55
413.613 TOMAŽ CEVCTOMAZ CEVC01:15:40
414.661 JURE DIMEC
(Ekipa Volkswagen)
JURE DIMEC01:16:19
415.1019 NACE MENCINGER
(CUDV Radovljica 5 tekov 300 nasmehov)
NACE MENCINGER01:17:16
416.727 ALJAŽ GRAJŠ
(ŠD Triglav)
ALJAZ GRAJS01:17:54
417.831 ROBERT KAVČIČ
(TRIGLAV Zdravstvena zavarovalnica)
ROBERT KAVCIC01:19:37
418.836 DAMJAN KEPIC
(Aerodrom Ljubljana)
DAMJAN KEPIC01:19:53
419.1273 VLADAN STOJANOVIĆ
(Š.D. TRIGLAV)
VLADAN STOJANOVIC01:20:06
420.882 UROŠ KONDA
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
UROS KONDA01:20:10
421.1347 MILAN TERPIN
(TAKTIKA PLUS)
MILAN TERPIN01:20:19
422.614 IVAN CIBERIVAN CIBER01:20:46
423.1403 MILIVOJ VELIČKOVIĆ PERAT
(TK Triglav)
MILIVOJ VELICKOVIC PERAT01:20:47
424.1214 BRANIMIR ROKAVEC
(Palec)
BRANIMIR ROKAVEC01:20:53
425.1128 KLEMEN PLAZAR
(KK Kuremenu)
KLEMEN PLAZAR01:23:26
426.603 MIHA BURGARMIHA BURGAR01:27:48
427.952 JAN LAPJAN LAP00:00:00
428.928 MIRO KREGARMIRO KREGAR00:00:00
429.551 DRAGO BIČANIČ
(ŠPORTNO DRUŠTVO GENERALI)
DRAGO BICANIC00:00:00
430.1163 MARJAN PRELOVEC
(B?CIKEL.COM)
MARJAN PRELOVEC00:00:00
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.112 PETER KASTELIC
(GiBit / Siol.net)
PETER KASTELIC01:17:46
2.257 MATEVŽ SCHAUBACH
(Cellfood-Skerca)
MATEVZ SCHAUBACH01:21:02
3.159 URBAN LAVRENČIČ
(ŠD Nanos Podnanos)
URBAN LAVRENCIC01:21:19
4.77 DENIS GUZELJ
(Fatburn team)
DENIS GUZELJ01:21:55
5.104 VINKO JOSTVINKO JOST01:22:15
6.177 JOŽE MAROLT
(Tajma tapetništvo-ibis ag)
JOZE MAROLT01:23:20
7.94 MIRKO JANJATOVIČ
(kgt papež kamnik)
MIRKO JANJATOVIC01:24:08
8.187 MARKO MEGLIČ
(Matej Design)
MARKO MEGLIC01:24:36
9.63 BORIS FLUHER
(PK Ilirija)
BORIS FLUHER01:25:05
10.44 PAVEL DEBELJAKPAVEL DEBELJAK01:25:33
11.197 ALEŠ MRAK
(ŠD POLJANE)
ALES MRAK01:25:46
12.110 TOMAŽ KALAN
(Tomassport2)
TOMAZ KALAN01:26:10
13.102 BOJAN JERIČ
(ŠD DIVJI ZAJCI)
BOJAN JERIC01:27:25
14.262 SANDI SEVERSANDI SEVER01:27:44
15.86 ALEŠ HUMARALES HUMAR01:29:27
16.231 JANEZ POTOČNIK
(AGP PRO)
JANEZ POTOCNIK01:30:22
17.341 VINKO OSREDKAR
(SKI SERVIS STREL)
VINKO OSREDKAR01:30:54
18.23 MATEJ CAFNIKMATEJ CAFNIK01:31:02
19.166 ŽIGA MACEDONI
(GiBit)
ZIGA MACEDONI01:31:04
20.191 MIRKO B. MIKLIČ
(TrenerT)
MIRKO B. MIKLIC01:31:24
21.320 JAKA ZAJŠEK
(Savinjski tekači)
JAKA ZAJSEK01:31:28
22.79 MARKO HERCOG
(Fast _ Furious)
MARKO HERCOG01:31:36
23.153 PETER KUHAR
(Fast _ Furious)
PETER KUHAR01:32:01
24.1498 ZORAN BERČIČ
(Iskraemeco)
ZORAN BERCIC01:33:02
25.61 MATEJ FETIH
(URBANI TEKAČI)
MATEJ FETIH01:33:26
26.92 IVAN JAMNIK
(3K Sport)
IVAN JAMNIK01:33:56
27.1325 MITJA ŠTERN
(Vitezi Dobrega Teka)
MITJA STERN01:34:55
28.273 UROŠ STERLEUROS STERLE01:34:57
29.213 KLEMEN PERVANJEKLEMEN PERVANJE01:35:27
30.349 JURE CUDERMAN
(ASEA Run 4 Fun)
JURE CUDERMAN01:36:15
31.339 NENAD GREGECNENAD GREGEC01:37:04
32.101 MATIC JERAN
(GiBit)
MATIC JERAN01:37:05
33.305 TADEJ VEHOVEC
(MATEJA ŠPORT)
TADEJ VEHOVEC01:37:31
34.123 IZTOK KOBOL
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
IZTOK KOBOL01:37:50
35.322 PETER ZALAZNIK
(ŠD premogovnik Velenje)
PETER ZALAZNIK01:38:28
36.256 MIRO SAVIĆ
(ACRONI-TEAM)
MIRO SAVIC01:38:54
37.266 ALEŠ SMAJIĆALES SMAJIC01:39:00
38.38 ANDREJ ČERNE
(ŠRD Omega air)
ANDREJ CERNE01:39:24
39.205 ANDREJ NOVLJANANDREJ NOVLJAN01:39:55
40.72 MATIJA GRAH
(Varuh zdravja)
MATIJA GRAH01:40:36
41.114 JURE KEPIC
(-)
JURE KEPIC01:41:15
42.28 PRIMOŽ COTIČ
(Triatlon klub Ajdovščina)
PRIMOZ COTIC01:41:16
43.232 NIKO POTOČNIK
(ŠD Triglav)
NIKO POTOCNIK01:41:33
44.245 JANEZ RIGLER
(ŠD Triglav)
JANEZ RIGLER01:41:33
45.212 ALEŠ PERIČ MOČNIKALES PERIC MOCNIK01:41:40
46.16 GREGA BERTONCELJGREGA BERTONCELJ01:41:49
47.282 MITJA ŠPESMITJA SPES01:42:08
48.135 ALEŠ KOŠIČEK
(ŠD Triglav)
ALES KOSICEK01:42:21
49.219 ANDREJ PIVK
(Goodyear Dunlop)
ANDREJ PIVK01:42:34
50.167 BORIS MAJCENBORIS MAJCEN01:42:41
51.122 ŽIGA KOBE
(AK Jože Satler - Živa voda)
ZIGA KOBE01:42:41
52.156 ROBERT LAMPICROBERT LAMPIC01:42:52
53.308 EVGEN VIŽINTIN
(MBK ČRNI VRH)
EVGEN VIZINTIN01:43:20
54.154 BOŠTJAN KUKOVICABOSTJAN KUKOVICA01:44:03
55.33 LUKA ČELEBIĆLUKA CELEBIC01:44:05
56.75 DEJAN GRUM
(ABANKA D.D.)
DEJAN GRUM01:44:10
57.169 SIMON MALEK KUZMIČSIMON MALEK KUZMIC01:44:12
58.255 URBAN SATLERURBAN SATLER01:44:30
59.315 BRANKO VRHOVŠEK
(ŠD Triglav)
BRANKO VRHOVSEK01:45:34
60.336 JUŠ VELIČKOVIČJUS VELICKOVIC01:45:45
61.54 ANŽE FEGEŠANZE FEGES01:45:49
62.284 MATJAŽ ŠTERMATJAZ STER01:46:09
63.126 JANKO KOGOVŠEKJANKO KOGOVSEK01:46:15
64.296 JOŽE TRATNIK
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
JOZE TRATNIK01:46:18
65.195 PRIMOŽ MOHORIČ
(AK Jože Satler - Živa voda)
PRIMOZ MOHORIC01:46:26
66.8 MATEJ AVBELJMATEJ AVBELJ01:46:37
67.324 ANDREJ ZAMAN
(Triatlon klub Ajdovščina)
ANDREJ ZAMAN01:46:52
68.300 ALEŠ UGOVŠEK
(M SORA WINTHERWAX team)
ALES UGOVSEK01:46:58
69.45 ALEŠ DOLENC
(M SORA WINTHERWAX team)
ALES DOLENC01:46:59
70.171 DAMJAN MARINIČDAMJAN MARINIC01:47:06
71.251 EGIDIJ ROZMANEGIDIJ ROZMAN01:47:12
72.207 IZTOK OSTROŽNIK
(Čarobni prstki)
IZTOK OSTROZNIK01:47:20
73.18 SIMON BIRK
(ŠD Javoršica)
SIMON BIRK01:47:22
74.276 ALAN ŠEMENC
(Savinjski tekači)
ALAN SEMENC01:47:26
75.88 ROBERT IVANEC
(Clinres Farmacija)
ROBERT IVANEC01:47:26
76.39 MIHA ČERNE
(Cekinčice)
MIHA CERNE01:47:28
77.258 MITJA SELAN
(ŠD Triglav)
MITJA SELAN01:47:39
78.58 ALEKSANDER FERJANČIČ
(LIVING)
ALEKSANDER FERJANCIC01:47:57
79.331 NEJC ŽEROVNIK
(GiBit)
NEJC ZEROVNIK01:48:01
80.294 JOŽEF TOMAŽIČ
(Ljudstvo tekačev)
JOZEF TOMAZIC01:48:02
81.4 DAMIR ALIBAŠIĆDAMIR ALIBASIC01:48:19
82.6 GAŠPER ALJANČIČGASPER ALJANCIC01:48:27
83.55 PRIMOŽ FEGEŠPRIMOZ FEGES01:48:34
84.239 KLEMEN REBEC
(/)
KLEMEN REBEC01:48:38
85.51 DAVOR FABČIČDAVOR FABCIC01:48:40
86.150 SILVO KRASEVEC
(Čili tekači)
SILVO KRASEVEC01:48:45
87.346 VLADO ZORIC
(Gibit)
VLADO ZORIC01:49:21
88.59 MATEJ FERLAN
(ŠD Triglav)
MATEJ FERLAN01:49:31
89.218 FRANCI PIRC
(Tekaški forum)
FRANCI PIRC01:49:46
90.26 PETER CESARPETER CESAR01:49:49
91.220 MATJAŽ PIVKMATJAZ PIVK01:49:59
92.163 DAMJAN LOKNARDAMJAN LOKNAR01:50:11
93.115 VINKO KERKEZ
(DIVJI ZAJCI)
VINKO KERKEZ01:50:36
94.247 DAMJAN RIHTARŠIČDAMJAN RIHTARSIC01:50:54
95.345 PRIMOŽ POLANECPRIMOZ POLANEC01:51:20
96.314 MIHA VRBINCMIHA VRBINC01:51:29
97.151 SAMO KREŽESAMO KREZE01:51:41
98.66 TIMOTEJ GLOBAČNIKTIMOTEJ GLOBACNIK01:52:25
99.46 JANEZ DOLINŠEKJANEZ DOLINSEK01:52:28
100.14 DAMJAN BELIČ
(TrenerT)
DAMJAN BELIC01:52:57
101.281 MARKO ŠMIGOCMARKO SMIGOC01:53:04
102.230 ANDREJ ŽEHELJ
(URBANI TEKAČI)
ANDREJ ZEHELJ01:53:05
103.148 PRIMOŽ KRANJC
(URBANI TEKAČI)
PRIMOZ KRANJC01:53:37
104.225 ANDREJ POGAČAR
(kavka kava bar)
ANDREJ POGACAR01:53:39
105.82 JANEZ HROMC
(Ekipa Volkswagen)
JANEZ HROMC01:54:01
106.254 SAŠA SAŠIĆ
(Sam Svoj Mojster)
SASA SASIC01:54:04
107.246 MARTIN RIGLERMARTIN RIGLER01:54:41
108.133 SANDI KOŠČAKSANDI KOSCAK01:54:45
109.206 ASMIR NUHANOVIĆ
(ŠD COOL)
ASMIR NUHANOVIC01:55:08
110.155 STOJAN LAMOVECSTOJAN LAMOVEC01:55:08
111.285 LUKA ŠTRUBELJ
(ŠD GEN)
LUKA STRUBELJ01:55:13
112.68 RENATO GNEZDA
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
RENATO GNEZDA01:55:14
113.277 LUKA ŠETINALUKA SETINA01:55:35
114.306 BERNARD VELKAVERHBERNARD VELKAVERH01:55:44
115.64 FRANC GAJSERFRANC GAJSER01:55:48
116.233 BOJAN POŽAR
(Happy Gym)
BOJAN POZAR01:55:53
117.85 BRANKO HROVATINBRANKO HROVATIN01:56:01
118.138 TOMAŽ KOŠIRTOMAZ KOSIR01:56:06
119.283 JAKA ŠTERJAKA STER01:56:13
120.237 FRANCI RAJGELJ
(Zarica)
FRANCI RAJGELJ01:56:19
121.56 MARKO FEMC
(URBANI TEKAČI)
MARKO FEMC01:56:26
122.174 DUŠAN MARKUTADUSAN MARKUTA01:56:37
123.69 IGOR GOLČMAN
(Gamsi Celjski)
IGOR GOLCMAN01:56:39
124.57 VUČETA FEMIĆVUCETA FEMIC01:56:43
125.348 ROK KOZJEK
(ŠD Triglav)
ROK KOZJEK01:57:11
126.97 DAMJAN JENKODAMJAN JENKO01:57:27
127.344 BORIS ISTENIČBORIS ISTENIC01:57:35
128.310 IZTOK VODNIK
(ŠD Zagorica pri Dolskem)
IZTOK VODNIK01:57:40
129.53 DAMJAN FAGANEL
(ŠD Elektro Primorska)
DAMJAN FAGANEL01:57:45
130.17 ANDRAŽ BEŽEKANDRAZ BEZEK01:57:57
131.144 BRANE KRAJNIK
(The Slovenia Times Team)
BRANE KRAJNIK01:58:05
132.175 ANŽE MAROLT
(Abografika d.o.o.)
ANZE MAROLT01:58:25
133.137 SEBASTIJAN KOŠIR
(Športno društvo dvorska vas)
SEBASTIJAN KOSIR01:58:32
134.304 ROK VEHOVECROK VEHOVEC01:58:35
135.240 ROK REJCROK REJC01:58:41
136.200 DAMJAN MURNDAMJAN MURN01:58:44
137.188 MATEJ MEGLIČ
(Matej Design)
MATEJ MEGLIC01:59:05
138.98 PETER JENKO
(Jenny)
PETER JENKO01:59:09
139.291 FRANC ŠUŠTERŠIČ
(ŠD TRIGLAV)
FRANC SUSTERSIC01:59:15
140.157 BRANKO LAVRENČIČ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
BRANKO LAVRENCIC01:59:21
141.2 SERGEJ ADLER
(Pulz šport)
SERGEJ ADLER01:59:34
142.1196 ROBERT RAUCH
(Aerodrom Ljubljana)
ROBERT RAUCH01:59:36
143.30 SLADŽAN CUMBOSLADZAN CUMBO01:59:40
144.223 JERNEJ PULKO
(ŠILT)
JERNEJ PULKO01:59:54
145.252 MATJAŽ ROZMAN
(trenert)
MATJAZ ROZMAN02:00:01
146.224 JERNEJ PODLIPNIKJERNEJ PODLIPNIK02:00:47
147.270 SAŠO SOTLAR
(Fast _ Furious)
SASO SOTLAR02:00:51
148.22 SIMON BRLEKSIMON BRLEK02:00:53
149.210 SIMON PEČKAJ
(ŠD Triglav)
SIMON PECKAJ02:01:01
150.316 EDVARD VUČINA
(Grupa T.N.T.)
EDVARD VUCINA02:01:29
151.142 MATJAŽ KRAJNC
(GRUPA T.N.T.)
MATJAZ KRAJNC02:01:35
152.253 BOŠTJAN SAJE SAJEBOSTJAN SAJE SAJE02:01:52
153.99 TOMAŽ JENKO
(za BOBO-ta)
TOMAZ JENKO02:02:01
154.209 MIHA OZIMEKMIHA OZIMEK02:02:03
155.139 SEBASTIJAN KOVACIC
(/)
SEBASTIJAN KOVACIC02:02:04
156.265 ERIH SIRK
(VARUH ZDRAVJA)
ERIH SIRK02:02:10
157.343 BORUT FISTERBORUT FISTER02:02:20
158.95 KLEMEN JELENC
(URBANI TEKAČI)
KLEMEN JELENC02:02:40
159.226 PETER POGAČAR
(/)
PETER POGACAR02:02:42
160.297 DAVOR TRAVNIKAR
(vegan.si)
DAVOR TRAVNIKAR02:02:46
161.313 DAMJAN VOLAVŠEK
(pšd sotla)
DAMJAN VOLAVSEK02:03:09
162.90 GREGOR JAGODICGREGOR JAGODIC02:03:23
163.260 MARJAN SENEGAČNIKMARJAN SENEGACNIK02:03:31
164.290 VESELKO ŠUMAN
(Pulz šport)
VESELKO SUMAN02:03:38
165.40 MARJAN MAJ ČIRIČ
(Shaolin)
MARJAN MAJ CIRIC02:03:41
166.36 MILOŠ ČEMAŽARMILOS CEMAZAR02:03:52
167.193 STANKO MLADENOVSTANKO MLADENOV02:04:03
168.334 VINKO ŽVABVINKO ZVAB02:04:49
169.168 VITOMIR MAKSIMOVIČVITOMIR MAKSIMOVIC02:05:11
170.134 DAMJAN KOŠECDAMJAN KOSEC02:05:20
171.267 FRANCI SNEDEC
(URBANI TEKAČI)
FRANCI SNEDEC02:05:36
172.107 ŽIGA JUREČZIGA JUREC02:06:03
173.147 MATEJ KRANJC
(Savinjski tekači)
MATEJ KRANJC02:06:22
174.340 ZORAN SAVIČZORAN SAVIC02:06:51
175.235 DUŠAN PRESETNIK
(veterani 91)
DUSAN PRESETNIK02:06:59
176.350 BOŠTJAN KOČAR
(ŠD Triglav)
BOSTJAN KOCAR02:07:05
177.1 PETTR ADAMIČ
(URBANI TEKAČI)
PETTR ADAMIC02:07:10
178.238 MATJAŽ RAKUŠČEK
(M SORA WINTHERWAX team)
MATJAZ RAKUSCEK02:07:22
179.106 PETER JUGPETER JUG02:07:30
180.125 NIKO KOČEVAR
(MUFKO team)
NIKO KOCEVAR02:07:38
181.263 RADOMIR SILIČ
(URBANI TEKAČI)
RADOMIR SILIC02:08:11
182.312 JERNEJ VOGRIN
(Ekipa Volkswagen)
JERNEJ VOGRIN02:08:30
183.165 PETER LUNARPETER LUNAR02:08:34
184.32 IGOR ČEGECIGOR CEGEC02:08:38
185.121 DARKO KLOBUČARDARKO KLOBUCAR02:08:41
186.301 UROS URBASUROS URBAS02:08:46
187.50 VALERIO FABBRI
(URBANI TEKAČI)
VALERIO FABBRI02:09:23
188.347 VINCENC ŠVABVINCENC SVAB02:09:57
189.202 JERNEJ NEUBAUER
(JNEVENTI)
JERNEJ NEUBAUER02:10:26
190.100 JOŽE JERAJ
(Pulz šport)
JOZE JERAJ02:10:43
191.116 JANEZ KERŽAN
(ŠD GEN)
JANEZ KERZAN02:10:56
192.81 BORUT HRIBOVŠEK
(ŠD Triglav)
BORUT HRIBOVSEK02:11:10
193.91 JANEZ JAKOPIČJANEZ JAKOPIC02:11:57
194.131 PRIMOŽ KOSMAČ
(URBANI TEKAČI)
PRIMOZ KOSMAC02:12:08
195.303 CIRIL VEGAN
(Pulz šport)
CIRIL VEGAN02:12:13
196.20 DRAGO BOŽIČEK
(AK Jože Satler - Živa voda)
DRAGO BOZICEK02:13:08
197.29 JANEZ CUDERMANJANEZ CUDERMAN02:13:16
198.289 ERIK ŠULERERIK SULER02:14:08
199.271 GORAZD STARMAN
(Vitezi dobrega teka)
GORAZD STARMAN02:16:06
200.280 BOJAN ŠMID
(TK KRKA)
BOJAN SMID02:16:24
201.321 ZDENKO ZALAR
(ŠD TRIGLAV)
ZDENKO ZALAR02:16:55
202.24 MIHAEL CAFUTA
(AŠ-ŠŠD 4.JULIJ)
MIHAEL CAFUTA02:20:12
203.242 GORAZD REPŠE
(URBANI TEKAČI)
GORAZD REPSE02:21:28
204.302 JURE VAJS
(CUDV Radovljica 5 tekov 300 nasmehov)
JURE VAJS02:21:56
205.132 NIKO KOŠČAK
(CUDV Radovljica 5 tekov 300 nasmehov)
NIKO KOSCAK02:21:57
206.190 STOJAN MIHELJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
STOJAN MIHELJ02:22:01
207.318 MOMIR VUJASINOVIĆMOMIR VUJASINOVIC02:23:24
208.328 MATEJ ŽAJDELA
(JNEVENTI)
MATEJ ZAJDELA02:23:54
209.208 GAŠPER OZIMEKGASPER OZIMEK02:24:59
210.74 NIKOLAJ GRGUREVIČ
(Tek.si)
NIKOLAJ GRGUREVIC02:26:33
211.41 ERIK ČUKERIK CUK02:26:58
212.83 MARKO HROVATMARKO HROVAT02:27:58
213.292 ROMAN TKAVCROMAN TKAVC02:34:55
214.249 ANDREJ ROBIČ
(šd kranjska gora)
ANDREJ ROBIC00:00:00
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.680 LEA EINFALTLEA EINFALT00:37:45
2.629 ALENKA ČEBAŠEKALENKA CEBASEK00:39:46
3.778 INES ISKRAINES ISKRA00:40:52
4.912 TINA KOZJEK
(TK Šmarnogorska naveza)
TINA KOZJEK00:42:11
5.1326 MARIJA ŠTEVANEC
(ŠD TRIGLAV)
MARIJA STEVANEC00:42:13
6.948 ANAMARIJA LAMPIČANAMARIJA LAMPIC00:43:45
7.1296 ŠPELA ŠIPELJSPELA SIPELJ00:44:47
8.1376 MARUŠA TURKMARUSA TURK00:44:55
9.1134 TJAŠA PODBEVŠEKTJASA PODBEVSEK00:45:48
10.1447 JERCA ZAJC ŠUŠTERŠIČJERCA ZAJC SUSTERSIC00:46:19
11.707 BARBARA GALJOTBARBARA GALJOT00:46:43
12.229 JERCA POKORN
(AK Kranj)
JERCA POKORN00:46:54
13.1218 NADA ROTOVNIK KOZJEK
(TK Ljubljana)
NADA ROTOVNIK KOZJEK00:46:56
14.1276 SIMONA STRESSIMONA STRES00:47:08
15.1235 VESNA SCHAUBACHVESNA SCHAUBACH00:47:14
16.1115 NINA PIRNAT
(SK Olimpija)
NINA PIRNAT00:47:46
17.1449 VESNA ZAKOŠEK
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
VESNA ZAKOSEK00:47:49
18.1018 MATEJA MENCIN
(ŠD Triglav)
MATEJA MENCIN00:48:11
19.688 VESNA FABJANVESNA FABJAN00:48:21
20.1301 NATAŠA ŠKRABEC
(ŠD Posavje)
NATASA SKRABEC00:48:34
21.1210 MAJA ROBEK
(/)
MAJA ROBEK00:48:50
22.1383 MAJA ULČNIK
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
MAJA ULCNIK00:48:53
23.741 VIDA HAFNER
(Osmerec iz Škofje Loke)
VIDA HAFNER00:48:57
24.173 BRIGITA MARKUN
(Vitezi Dobrega Teka)
BRIGITA MARKUN00:49:00
25.579 NATAŠA BORŠTNAR
(Trimus)
NATASA BORSTNAR00:49:09
26.655 NADJA DENŠA
(ŠD Triglav)
NADJA DENSA00:49:09
27.1429 JANA VOUKJANA VOUK00:49:10
28.1484 ANICA ŽIVKO
(Tekaška šola Živko)
ANICA ZIVKO00:49:14
29.1279 NINA STRUNA
(Aerodrom Ljubljana)
NINA STRUNA00:49:22
30.1072 JANA OMEJC
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
JANA OMEJC00:49:40
31.1131 LANA PLUŠKO
(URBANI TEKAČI)
LANA PLUSKO00:49:44
32.1510 NATAŠI KUHARNATASI KUHAR00:49:45
33.937 MATEJA KUHARMATEJA KUHAR00:50:00
34.604 MATEJA BUTALIČ
(MATEJA ŠPORT)
MATEJA BUTALIC00:50:05
35.794 MATEJA JAZBEC
(AK Sevnica)
MATEJA JAZBEC00:50:07
36.501 GLORIA ALIČGLORIA ALIC00:50:17
37.1540 NIVES VOŠNJAKNIVES VOSNJAK00:50:23
38.545 MARTA BERKOPEC
(MARATHON NOVO MESTO)
MARTA BERKOPEC00:50:25
39.1201 NEŽA REBOLJ
(Društvo Projekt Človek)
NEZA REBOLJ00:50:26
40.634 BARBARA ČENČIČ
(smučišče Rudno)
BARBARA CENCIC00:50:47
41.1132 ALENKA PLUT
(ABANKA D.D.)
ALENKA PLUT00:50:48
42.555 PETRA BITENC
(Savinjski tekači)
PETRA BITENC00:50:50
43.602 BARBARA BUH
(GiBit)
BARBARA BUH00:50:51
44.559 MARTA BLAŽIČMARTA BLAZIC00:50:57
45.1231 URŠKA SAJE
(ABANKA D.D.)
URSKA SAJE00:51:00
46.868 DOLORES KODRIČDOLORES KODRIC00:51:01
47.1183 ERNA PUDGAR
(Vzajemna Bejbe)
ERNA PUDGAR00:51:02
48.1219 NATAŠA ROZMANNATASA ROZMAN00:51:05
49.626 MATEJA ČARMAN
(Osmerec iz Škofje Loke)
MATEJA CARMAN00:51:09
50.1041 TINA MLINAR
(Športno društvo Triglav)
TINA MLINAR00:51:27
51.643 SAŠA ČRTALIČ
(/)
SASA CRTALIC00:51:31
52.1344 ANA TEHOVNIK
(Osmerec iz Škofje Loke)
ANA TEHOVNIK00:51:34
53.725 BOJANA GOSTAN
(UMove)
BOJANA GOSTAN00:51:45
54.717 MARTA GLOBOČNIK KUKOVICAMARTA GLOBOCNIK KUKOVICA00:51:51
55.610 IRENA CERAR
(Triglav.smo)
IRENA CERAR00:51:51
56.1181 KATJA PRUŠA
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
KATJA PRUSA00:51:57
57.641 SABINA ČOTAR
(Pulz šport)
SABINA COTAR00:52:01
58.194 JANJA MOHORIČJANJA MOHORIC00:52:03
59.638 MARIJANA ČIBEJ
(ŠD KvadraTEK)
MARIJANA CIBEJ00:52:09
60.618 TINA CVAR
(ŠD Triglav)
TINA CVAR00:52:11
61.679 LAURA ĐORĐEVIĆ BETETTOLAURA DORDEVIC BETETTO00:52:11
62.1328 MARTA ŠTUKELJ
(ŠD Šmarješke Toplice)
MARTA STUKELJ00:52:21
63.1038 EVA MLAKAR
(Vitezi Dobrega Teka)
EVA MLAKAR00:52:25
64.907 JOŽICA KOVAČIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
JOZICA KOVACIC00:52:26
65.584 PETRA BOŽIČNIKPETRA BOZICNIK00:52:28
66.999 LANA NINA MARKELJLANA NINA MARKELJ00:52:41
67.1045 LILI MOHORČ
(GC Tržič)
LILI MOHORC00:52:42
68.1272 MILENA STIBILJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MILENA STIBILJ00:52:50
69.630 PETRA ČEBAŠEKPETRA CEBASEK00:52:53
70.1493 HIJACINTA ŽOHAR
(ŠD Triglav)
HIJACINTA ZOHAR00:52:54
71.566 HELENA BOGATAJHELENA BOGATAJ00:52:58
72.627 ANDREJA ČAS
(VARUH ZDRAVJA)
ANDREJA CAS00:53:01
73.1311 TINA ŠPILAKTINA SPILAK00:53:01
74.1010 DARJA MEDJA
(Zdravstveni dom Jesenice)
DARJA MEDJA00:53:02
75.1479 TINA ŽELEZNIKTINA ZELEZNIK00:53:14
76.1244 VESNA SILIČVESNA SILIC00:53:15
77.806 ŠPELA JEREB PLANINŠEK
(ŠD Triglav)
SPELA JEREB PLANINSEK00:53:23
78.1477 DRAGA ŽBONTAR
(Vitezi Dobrega Teka)
DRAGA ZBONTAR00:53:27
79.759 VIKTORIJA HORVATVIKTORIJA HORVAT00:53:28
80.1541 SIMONA KUDERSIMONA KUDER00:53:35
81.1414 IRENA VIDMARIRENA VIDMAR00:53:37
82.502 MAJA ALIČMAJA ALIC00:53:39
83.1431 NIKA VRABEC
(ŠD Elektro Primorska)
NIKA VRABEC00:53:44
84.1420 ALENKA VINDIŠALENKA VINDIS00:53:46
85.708 JULIJANA GANTAR
(SportKa)
JULIJANA GANTAR00:53:47
86.12 MIRJANA BAKOVIC
(URBANI TEKAČI)
MIRJANA BAKOVIC00:53:48
87.1225 BLAŽKA RUPNIKBLAZKA RUPNIK00:53:53
88.925 ŽELJKA KRANJC
(Društvo Projekt Človek)
ZELJKA KRANJC00:54:01
89.1412 INGA VESELKO
(Varuh zdravja)
INGA VESELKO00:54:09
90.905 IRENA KOVAČIČIRENA KOVACIC00:54:15
91.1143 NEŽA POGAČARNEZA POGACAR00:54:20
92.692 DAMJANA FATUR ŠEPIČDAMJANA FATUR SEPIC00:54:20
93.1239 ZALA SENICA
(Varuh zdravja)
ZALA SENICA00:54:22
94.1114 ALENKA PIRC
(Društvo Projekt Človek)
ALENKA PIRC00:54:32
95.845 KARMEN KLEINDIENSTKARMEN KLEINDIENST00:54:40
96.828 DARJA KAVČIČDARJA KAVCIC00:54:40
97.839 ŠPELA KERNSPELA KERN00:54:46
98.1299 ANJA ŠKODIČANJA SKODIC00:54:51
99.936 DARJA KRIŽNARDARJA KRIZNAR00:55:01
100.1288 Helena ŠemeHelena Seme00:55:09
101.823 HANA KANDUSHANA KANDUS00:55:10
102.1306 JELKA ŠKVARČAJELKA SKVARCA00:55:11
103.1309 TJAŠA ŠOLAR
(smučišče Rudno)
TJASA SOLAR00:55:12
104.1322 ŠPELA ŠTEFE
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
SPELA STEFE00:55:12
105.1250 KATJA SKOK
(Paint Masters)
KATJA SKOK00:55:12
106.895 ANICA KOŠIR
(SportKa)
ANICA KOSIR00:55:14
107.556 BARBARA BIZJAK
(ŠD KvadraTEK)
BARBARA BIZJAK00:55:16
108.67 NATALIJA GLOGOVŠEKNATALIJA GLOGOVSEK00:55:18
109.1224 MONIKA RUDOLF
(Tek je lek)
MONIKA RUDOLF00:55:26
110.198 MARTA MRAK
(Zdravstveni dom Jesenice)
MARTA MRAK00:55:33
111.1290 URŠA ŠEMROVURSA SEMROV00:55:39
112.1203 TATJANA REMIC
(ŠD LIPA)
TATJANA REMIC00:55:42
113.1444 EVA VIKTORIJA ZAJC
(Cekinčice)
EVA VIKTORIJA ZAJC00:55:42
114.931 JOLANDA KRESLINJOLANDA KRESLIN00:55:45
115.1099 ERIKA PERŠE
(Marathon Novo mesto)
ERIKA PERSE00:55:46
116.1251 KATARINA SKORNSEK
(Savinjski tekači)
KATARINA SKORNSEK00:55:50
117.1150 MAJA POLONČIČ
(PK Stena)
MAJA POLONCIC00:55:50
118.1015 SANDRA MELAVCSANDRA MELAVC00:55:58
119.704 LENA GABRŠČEKLENA GABRSCEK00:55:58
120.700 DARJA FRANKO
(Osmerec iz Škofje Loke)
DARJA FRANKO00:55:59
121.1380 EVA UKMAR
(Fast _ Furious)
EVA UKMAR00:56:02
122.1537 KATARINA PEZDIRC
(URBANI TEKAČI)
KATARINA PEZDIRC00:56:07
123.1511 KLAVDIJA KOVAČKLAVDIJA KOVAC00:56:10
124.1040 IRENA MLAKAR TOMAN
(Pulz šport)
IRENA MLAKAR TOMAN00:56:20
125.1315 BERNARDA ŠRAJBERNARDA SRAJ00:56:20
126.596 JANA BROJAN
(URBANI TEKAČI)
JANA BROJAN00:56:21
127.1165 LILIJANA PRETNAR
(Rekreacija Bled)
LILIJANA PRETNAR00:56:21
128.1517 PETRA KRAŠEVEC
(ŠRD Snežnik-Kozarišče)
PETRA KRASEVEC00:56:22
129.735 MIRA GREGORKA
(GiBit)
MIRA GREGORKA00:56:24
130.1292 DARJA ŠERBEC
(ŠD Posavje)
DARJA SERBEC00:56:26
131.1453 IVANA ZERA
(/)
IVANA ZERA00:56:32
132.797 SPELA JELOVCAN
(Knaufi insulation)
SPELA JELOVCAN00:56:37
133.1362 MARIJA TRETNIK
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MARIJA TRETNIK00:56:39
134.1152 BEA POREDOŠBEA POREDOS00:56:41
135.1369 MOJCA TRUNK
(ŠD Medoka)
MOJCA TRUNK00:56:42
136.1227 DARJA RUPNIKDARJA RUPNIK00:56:42
137.1516 LIDIJA KRAŠEVEC
(ŠRD Snežnik-Kozarišče)
LIDIJA KRASEVEC00:56:43
138.642 NATAŠA ČRTALIČ
(/)
NATASA CRTALIC00:56:49
139.825 KRISTINA KAPUS
(vegan.si)
KRISTINA KAPUS00:56:51
140.1529 SAŠA PETROVIČSASA PETROVIC00:56:52
141.1031 ALEKSANDRA MIKLAVČIČALEKSANDRA MIKLAVCIC00:56:52
142.1187 ZVONKA PURNATZVONKA PURNAT00:56:54
143.1434 VOJKA VRATIČVOJKA VRATIC00:56:56
144.807 SABINA JERIČSABINA JERIC00:56:58
145.516 TIJA B. ŠVAJGERTIJA B. SVAJGER00:56:58
146.746 MATEJA HOČEVAR
(Kepiči)
MATEJA HOCEVAR00:56:59
147.1528 MARIJA KRNC KOGOVŠEKMARIJA KRNC KOGOVSEK00:57:01
148.789 NEDA JANEŽIČNEDA JANEZIC00:57:04
149.653 MATEJA DEBEVEC DOLINARMATEJA DEBEVEC DOLINAR00:57:06
150.821 MACA JUVAN
(POHORSKI GEPARDI)
MACA JUVAN00:57:08
151.1464 KARMEN ZUPAN
(knauf insulation)
KARMEN ZUPAN00:57:13
152.1012 JERNEJA MEGLEN
(Cekinčice)
JERNEJA MEGLEN00:57:15
153.554 SAŠA BILBAN
(TEAM dREAm)
SASA BILBAN00:57:16
154.1384 ANA UMIASTOWSKIANA UMIASTOWSKI00:57:19
155.1360 SORAJA TRATNIK
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
SORAJA TRATNIK00:57:19
156.1021 DENISE MERLJAK
(ŠD Triglav)
DENISE MERLJAK00:57:22
157.1454 MINKA ZERAKMINKA ZERAK00:57:24
158.1016 STAŠA MELINKSTASA MELINK00:57:28
159.793 DUŠA JAZBEC
(Varuh zdravja)
DUSA JAZBEC00:57:33
160.581 DARINKA BOŠNAK
(URBANI TEKAČI)
DARINKA BOSNAK00:57:33
161.1207 KATJA REPŠEKATJA REPSE00:57:35
162.636 LIDIA ČERPNJAK
(Fast _ Furious)
LIDIA CERPNJAK00:57:35
163.1497 VANJA BITENCVANJA BITENC00:57:41
164.941 ADELA KURINČIČADELA KURINCIC00:57:43
165.772 KLEMENTINA HRVATINKLEMENTINA HRVATIN00:57:45
166.1194 ANTONIJA RANTANTONIJA RANT00:57:50
167.582 VESNA BOZOVIČAR
(URBANI TEKAČI)
VESNA BOZOVICAR00:57:56
168.1329 KATJA ŠTURM
(Cekinčice)
KATJA STURM00:57:56
169.1059 MARUŠA NAREDMARUSA NARED00:57:56
170.1546 TATJANA ZAVAŠNIK
(DR MOL)
TATJANA ZAVASNIK00:57:57
171.612 DARJA CERU SOTLAR
(Fast _ Furious)
DARJA CERU SOTLAR00:57:57
172.756 MARIJA HORVATMARIJA HORVAT00:58:00
173.1101 KATJA PERUZZIKATJA PERUZZI00:58:06
174.899 TJAŠA KOŠOROK
(Osmerec iz Škofje Loke)
TJASA KOSOROK00:58:09
175.1247 ANDREJA SIVEC
(ŠD Triglav)
ANDREJA SIVEC00:58:10
176.1033 Janja Miklič
(TrenerT)
Janja Miklic00:58:11
177.1549 MAJA PODBOJECMAJA PODBOJEC00:58:14
178.771 LUČKA HROVATIN
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
LUCKA HROVATIN00:58:20
179.600 NATAŠA BUBNIČ
(ŠD TRIGLAV)
NATASA BUBNIC00:58:20
180.572 MARIJA BOHINJECMARIJA BOHINJEC00:58:22
181.1269 IRENA STAREIRENA STARE00:58:29
182.798 HELENA JEMECHELENA JEMEC00:58:29
183.932 NATAŠA KREŽENATASA KREZE00:58:33
184.841 JASMINA KINK
(URBANI TEKAČI)
JASMINA KINK00:58:37
185.781 MARJETA ISTENIČ
(ŠD Zavarovalnice Triglav)
MARJETA ISTENIC00:58:38
186.557 Brigita BizjakBrigita Bizjak00:58:40
187.1297 ANJA ŠKERJANCANJA SKERJANC00:58:41
188.908 KARMEN KOVAČIČKARMEN KOVACIC00:58:41
189.737 SLAVICA GRUBELIC
(vzajemna 2544893)
SLAVICA GRUBELIC00:58:42
190.1418 VALERIJA VIDOVIČ PERNEK
(Zdravstveni dom Jesenice)
VALERIJA VIDOVIC PERNEK00:58:48
191.728 TATJANA GRAJŽLTATJANA GRAJZL00:58:51
192.1086 KARMEN PAVRIČKONUŠEKKARMEN PAVRICKONUSEK00:58:52
193.658 SABINA DEŽAN
(UMove)
SABINA DEZAN00:58:52
194.1316 PATRICIJA ŠRAJPATRICIJA SRAJ00:58:52
195.1055 ANDREJA MURGELJ
(Varuh zdravja)
ANDREJA MURGELJ00:58:52
196.922 TANJA KRAMAR
(AD Železniki)
TANJA KRAMAR00:58:55
197.538 BERNARDA BELE
(MARATHON NOVO MESTO)
BERNARDA BELE00:58:58
198.1340 ANDREJA ŠVIGELJ
(GiBit)
ANDREJA SVIGELJ00:58:58
199.1536 JELKA VODA
(rekreativka)
JELKA VODA00:59:01
200.608 NASTIJA CAPUDER
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
NASTIJA CAPUDER00:59:07
201.1179 SIMONA PROSENC
(Modra zavarovalnica d.d.)
SIMONA PROSENC00:59:08
202.818 MAJDA JUNC
(Varuh zdravja)
MAJDA JUNC00:59:13
203.507 FLORENCE ANDRES BIBIC
(Kin-Vital)
FLORENCE ANDRES BIBIC00:59:14
204.1119 HELENA PIVKHELENA PIVK00:59:14
205.228 VESNA POGAČNIK
(/)
VESNA POGACNIK00:59:17
206.691 NINA FARTEKNINA FARTEK00:59:20
207.1478 ANDREJA ŽEHELJ
(Šd Lipa)
ANDREJA ZEHELJ00:59:30
208.850 ALENKA KLEMŠE BEGIČALENKA KLEMSE BEGIC00:59:31
209.1154 MARTINA POTOČNIKMARTINA POTOCNIK00:59:31
210.670 JANA DRAGOŠJANA DRAGOS00:59:34
211.1386 MATEJA URBANČMATEJA URBANC00:59:35
212.1353 MATEJA TOMAŽIČ
(Janezovi garači)
MATEJA TOMAZIC00:59:38
213.1474 ANJA ŽAKELJ
(M SORA WINTHERWAX team)
ANJA ZAKELJ00:59:40
214.577 MAJA BOLHA ERŽENMAJA BOLHA ERZEN00:59:42
215.1071 SAŠA OGRIZOVIČSASA OGRIZOVIC00:59:43
216.1505 ANITA ROZMAN
(Iskraemeco)
ANITA ROZMAN00:59:47
217.761 POLONA HRASTNIKPOLONA HRASTNIK00:59:48
218.1123 MAGDA PIŽENT
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MAGDA PIZENT00:59:51
219.840 ANJA KERŠEVAN
(tekači vipavske doline)
ANJA KERSEVAN00:59:53
220.820 STEFANI JUTERŠEKSTEFANI JUTERSEK00:59:54
221.900 TJAŠA KOTARTJASA KOTAR00:59:59
222.1023 TATJANA MERVAR
(MARATHON NOVO MESTO)
TATJANA MERVAR01:00:01
223.1230 ANA RUTAR
(ŠD Triglav)
ANA RUTAR01:00:03
224.804 CVETKA JERAS
(Spiralis)
CVETKA JERAS01:00:08
225.860 DARJA KOBOLT
(VZAJEMNA KLUB VARUH ZDRAVJA)
DARJA KOBOLT01:00:10
226.1341 VALERIJA TACIGA
(TAO Ptuj)
VALERIJA TACIGA01:00:10
227.508 BOJANA ANDRIČ
(URBANI TEKAČI)
BOJANA ANDRIC01:00:16
228.1065 MARIJA NOVAKMARIJA NOVAK01:00:16
229.1242 DARJA SEVER
(TSK Logatec)
DARJA SEVER01:00:22
230.111 JANJA KASTELICJANJA KASTELIC01:00:26
231.738 ĐURĐICA GRUBIŠIĆDURDICA GRUBISIC01:00:31
232.904 ANA KOVAČIČANA KOVACIC01:00:32
233.623 MATEJA ČAMPA
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
MATEJA CAMPA01:00:33
234.1220 NEVA ROZMANNEVA ROZMAN01:00:37
235.504 LIDIJA ANDRAŠECLIDIJA ANDRASEC01:00:47
236.1043 POLONA MODICPOLONA MODIC01:00:48
237.1406 ALENKA VERČALENKA VERC01:00:50
238.1475 JASMINA ŽAKELJ
(-)
JASMINA ZAKELJ01:00:53
239.844 ANDREJA KLANČAR
(Pulz šport)
ANDREJA KLANCAR01:00:53
240.886 SABINA KORBARSABINA KORBAR01:00:54
241.810 NATAŠA JESENKO
(ŠD DRUŠTVO SVETI URBAN)
NATASA JESENKO01:00:58
242.652 MOJCA DEBELJAKMOJCA DEBELJAK01:00:58
243.526 INES BANDELJ ŠINIGOJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
INES BANDELJ SINIGOJ01:01:00
244.1324 KAJA ŠTERKAJA STER01:01:00
245.1375 EDITA TURKEDITA TURK01:01:02
246.594 NATAŠA BRENKNATASA BRENK01:01:03
247.1545 MATEJA VIDMARMATEJA VIDMAR01:01:08
248.1050 KATJA MRŠNIKKATJA MRSNIK01:01:14
249.992 GABRIJELA MALENŠEKGABRIJELA MALENSEK01:01:15
250.1394 NINA VALANČIČNINA VALANCIC01:01:19
251.1075 ANAMARIJA OZIMIČANAMARIJA OZIMIC01:01:20
252.872 NATAŠA KOGEJNATASA KOGEJ01:01:22
253.892 MOJCA KOSELJMOJCA KOSELJ01:01:22
254.724 VESNA GORIČAN
(TEČEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC)
VESNA GORICAN01:01:23
255.1106 JANA PETRASJANA PETRAS01:01:25
256.1042 MOJCA MODICMOJCA MODIC01:01:30
257.1287 HERMINA ŠANTEJHERMINA SANTEJ01:01:32
258.1124 MOJCA PLANINC ROBEK
(ŠD Triglav)
MOJCA PLANINC ROBEK01:01:35
259.1271 GORICA STEVANOVIC
(Tecemo a nasmehom-Klemen Dolenc)
GORICA STEVANOVIC01:01:40
260.1004 MILENA MAŠERA
(Prerojen.si)
MILENA MASERA01:01:45
261.716 NATALIJA GLOBEVNIK
(Društvo Marathon)
NATALIJA GLOBEVNIK01:01:49
262.1441 NATALIA YANGIROVANATALIA YANGIROVA01:01:55
263.1377 META TURKMETA TURK01:01:58
264.1448 ANICA ZAJECANICA ZAJEC01:01:58
265.1550 PETRA TILINGERPETRA TILINGER01:02:01
266.838 SONJA KERKOČ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
SONJA KERKOC01:02:04
267.776 JERICA IPAVEC
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
JERICA IPAVEC01:02:05
268.878 ZVONKA KOMARZVONKA KOMAR01:02:05
269.1232 JASNA SAJOVEC KOSJASNA SAJOVEC KOS01:02:05
270.748 MOJCA HOČEVAR
(ŠKD TEAM dREAm)
MOJCA HOCEVAR01:02:05
271.1017 SAŠA MENARDSASA MENARD01:02:14
272.1051 TATJANA MRŠNIKTATJANA MRSNIK01:02:15
273.632 LARA ČEČ
(Društvo Projekt Človek)
LARA CEC01:02:17
274.780 ANDREJA ISTENIČANDREJA ISTENIC01:02:18
275.1428 VITA VOLGEMUTVITA VOLGEMUT01:02:23
276.1185 KLEMENTINA PULKOKLEMENTINA PULKO01:02:25
277.1103 DANICA PETEKDANICA PETEK01:02:27
278.978 HELENA LUKEŠ
(URBANI TEKAČI)
HELENA LUKES01:02:27
279.1509 NATAŠA JANHUBANATASA JANHUBA01:02:28
280.1481 TATJANA ŽGAVC
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
TATJANA ZGAVC01:02:31
281.1332 TEJA ŠUKLJE
(SK IHAN)
TEJA SUKLJE01:02:32
282.1295 ANA ŠINIGOJ
(TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
ANA SINIGOJ01:02:33
283.996 LIDIJA MARINČIČ BELE
(URBANI TEKAČI)
LIDIJA MARINCIC BELE01:02:34
284.1437 RENATA VUGARENATA VUGA01:02:37
285.857 ANA KLJUN BOROVNICA
(TEAM dREAm)
ANA KLJUN BOROVNICA01:02:40
286.947 TANJA LAKNERTANJA LAKNER01:02:40
287.758 SUZANA HORVAT
(ATLETSKO DRUŠTVO BLED)
SUZANA HORVAT01:02:41
288.790 LEA JANGLEA JANG01:02:41
289.1370 BREDA TRŽAN GROZDANOV
(URBANI TEKAČI)
BREDA TRZAN GROZDANOV01:02:42
290.1061 VIDA NASTRAN
(X)
VIDA NASTRAN01:02:43
291.1172 MAŠA PRISLANMASA PRISLAN01:02:43
292.1148 ANA POLJANEC
(Lj tekači)
ANA POLJANEC01:02:44
293.1293 MOJCA ŠIFRARMOJCA SIFRAR01:02:46
294.1490 POLONA ŽNIDARŠIČPOLONA ZNIDARSIC01:02:47
295.1483 ZLATA ŽIVIČZLATA ZIVIC01:02:48
296.873 NIKA KOGOVŠEK
(Gibit)
NIKA KOGOVSEK01:02:48
297.1155 MATEJA POTOČNIKMATEJA POTOCNIK01:02:51
298.1404 SAŠA VENEKSASA VENEK01:02:58
299.711 MAJDA GARTNERMAJDA GARTNER01:03:01
300.921 POLONA KRAMARPOLONA KRAMAR01:03:03
301.1422 ZDENKA VIRANTZDENKA VIRANT01:03:05
302.1373 ALENKA TURK
(MARATHON)
ALENKA TURK01:03:06
303.1286 SUZANA ŠAJNOVIČ
(ŠILT)
SUZANA SAJNOVIC01:03:07
304.1342 KRISTINA TALERKRISTINA TALER01:03:09
305.732 IRENA GRDINIČIRENA GRDINIC01:03:10
306.1191 MONIKA RADOVIČ
(ABANKA D.D.)
MONIKA RADOVIC01:03:13
307.1109 VESNA PETROVIĆVESNA PETROVIC01:03:15
308.713 DAMJANA GAŠPERLINDAMJANA GASPERLIN01:03:17
309.971 ALENKA LOPUHALENKA LOPUH01:03:17
310.984 DARJA LUŽNIKDARJA LUZNIK01:03:18
311.1313 SIMONA ŠPITALSIMONA SPITAL01:03:24
312.1054 MAJDA MULEJMAJDA MULEJ01:03:30
313.938 VILMA KUMŠEVILMA KUMSE01:03:32
314.667 TAMARA DOLENCTAMARA DOLENC01:03:36
315.1066 MARTINA NOVAKMARTINA NOVAK01:03:38
316.1125 KRISTINA PLANJŠEK
(AGENCIJA MORI)
KRISTINA PLANJSEK01:03:39
317.889 SUZANA KOS
(AGENCIJA MORI)
SUZANA KOS01:03:39
318.883 ANJA KOPAČ MRAKANJA KOPAC MRAK01:03:40
319.730 LIDIJA GRAŠIČ
(/)
LIDIJA GRASIC01:03:40
320.1303 VESNA ŠKRINJAR PEVC
(LJ tekači)
VESNA SKRINJAR PEVC01:03:40
321.537 METKA BELCMETKA BELC01:03:40
322.509 MIJA ANKELE KOKALJMIJA ANKELE KOKALJ01:03:41
323.1372 NATAŠA TUL MANDIČNATASA TUL MANDIC01:03:44
324.647 MATEJA ČUK
(ŠD Tek je lek)
MATEJA CUK01:03:45
325.1205 BARBARA RENKOBARBARA RENKO01:03:47
326.644 TINA ČUČEKTINA CUCEK01:03:50
327.1140 NINA PODVORNIK
(URBANI TEKAČI)
NINA PODVORNIK01:03:52
328.1489 LIDIJA ŽNIDARŠIČLIDIJA ZNIDARSIC01:03:58
329.1180 TINKARA PROSENCTINKARA PROSENC01:03:58
330.1156 JERNEJA POTOČNIK NOVAKJERNEJA POTOCNIK NOVAK01:03:58
331.1446 SABINA ZAJCSABINA ZAJC01:03:59
332.1044 TINA MODIC
(FIT KLUB NOVO MESTO)
TINA MODIC01:03:59
333.1020 MAGDA MENEGALIJAMAGDA MENEGALIJA01:03:59
334.723 LJUDMILA GORENAKLJUDMILA GORENAK01:04:00
335.1486 MOJCA ŽLAK
(ABANKA D.D.)
MOJCA ZLAK01:04:00
336.910 NEVENKA KOZJEK
(TRIGLAV SVETOVANJE d.o.o.)
NEVENKA KOZJEK01:04:03
337.764 KATJA HRIBAR
(URBANI TEKAČI)
KATJA HRIBAR01:04:06
338.1439 TINA WEISTINA WEIS01:04:09
339.1339 MARIJA MIJA ŠVARA
(Ljubljanski tekači)
MARIJA MIJA SVARA01:04:09
340.1257 TADEJA SMRTNIKTADEJA SMRTNIK01:04:12
341.1291 MELITA ŠENDLINGER
(ŠD TRIGLAV)
MELITA SENDLINGER01:04:17
342.862 MARIJA KOCMUTMARIJA KOCMUT01:04:19
343.1057 BARBARA NADUBARBARA NADU01:04:19
344.1011 SABINA MEDVEŠEKSABINA MEDVESEK01:04:20
345.564 JOŽICA BOBNAR OVNIKJOZICA BOBNAR OVNIK01:04:21
346.906 IRENA KOVAČIČIRENA KOVACIC01:04:29
347.521 ALEKSANDRA BAČNAR
(Varuh zdravja)
ALEKSANDRA BACNAR01:04:32
348.510 MARTINA ANŽELMARTINA ANZEL01:04:33
349.988 SONJA MAKOVEC
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
SONJA MAKOVEC01:04:33
350.1182 BERTA PŠENIČNIK
(Varuh zdravja)
BERTA PSENICNIK01:04:34
351.676 DIANA DŽUBURDIANA DZUBUR01:04:42
352.663 ALEKSANDRA DJOKIĆ
(Aerodrom Ljubljana)
ALEKSANDRA DJOKIC01:04:43
353.514 ANDREJA ARSOV
(TEAM dREAm)
ANDREJA ARSOV01:04:52
354.1007 JERNEJA MATKOVIČ
(FIT KLUB NOVO MESTO)
JERNEJA MATKOVIC01:04:53
355.562 DONNA BLIMEN
(Cekinčice)
DONNA BLIMEN01:04:56
356.1240 URŠKA SETNIKARURSKA SETNIKAR01:04:57
357.1413 BARBARA VIDERGAR KLARIČ
(Abografika d.o.o.)
BARBARA VIDERGAR KLARIC01:05:06
358.885 JUSTINA KOPRIVŠEK
(TF)
JUSTINA KOPRIVSEK01:05:08
359.1147 LIDIJA POHARLIDIJA POHAR01:05:11
360.1116 MAJA PIRTOVŠEK
(ŠD Triglav)
MAJA PIRTOVSEK01:05:11
361.648 NATAŠA ČUKNATASA CUK01:05:12
362.1001 SANDRA MARTIČSANDRA MARTIC01:05:15
363.875 ANDREJA KOKALJ
(-)
ANDREJA KOKALJ01:05:15
364.966 DOROTEJA LIPOVECDOROTEJA LIPOVEC01:05:17
365.1432 MAGDALENA VRANIČARMAGDALENA VRANICAR01:05:18
366.733 TATJANA GREGORIČTATJANA GREGORIC01:05:21
367.1063 MIRNA NEMANIČMIRNA NEMANIC01:05:22
368.1129 KIM PLETIKOSKIM PLETIKOS01:05:22
369.846 BARBARA KLEMENČIČBARBARA KLEMENCIC01:05:24
370.1176 MILENA PROSENMILENA PROSEN01:05:30
371.586 URŠA BRADAČ
(ŠD Triglav)
URSA BRADAC01:05:31
372.615 TJAŠA CIMPERMAN
(ŠD Triglav)
TJASA CIMPERMAN01:05:32
373.1110 NEVENKA PETROVSKINEVENKA PETROVSKI01:05:33
374.902 LUCIJA KOVAČLUCIJA KOVAC01:05:37
375.970 URŠKA LONČARIČURSKA LONCARIC01:05:38
376.1190 JANA RADINJA
(URBANI TEKAČI)
JANA RADINJA01:05:41
377.1058 ŠTEFKA NAGLIČSTEFKA NAGLIC01:05:41
378.1379 MOJCA UDOVIČ
(LJ. TEKAČI)
MOJCA UDOVIC01:05:41
379.620 ALENKA ČADEŽ KOBOL
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
ALENKA CADEZ KOBOL01:05:42
380.1175 MATEJA PROSEN
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MATEJA PROSEN01:05:43
381.1480 MARICA ŽEN BRECELJ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MARICA ZEN BRECELJ01:05:43
382.1079 STAŠA PARADIŽSTASA PARADIZ01:05:48
383.204 JOŽICA NOVAKJOZICA NOVAK01:05:52
384.338 SONJA LIPOVŠEK
(AK Satler Kranj - Živa Voda)
SONJA LIPOVSEK01:05:55
385.751 SIMONA HODE
(ŠD SKB)
SIMONA HODE01:05:58
386.721 TINA GOLOB
(Savinjski tekači)
TINA GOLOB01:05:59
387.1496 MIRJANA BITENCMIRJANA BITENC01:06:06
388.1535 ANA SLAVIČANA SLAVIC01:06:07
389.1438 EVA VUKIĆEVIĆ
(ŠD Triglav)
EVA VUKICEVIC01:06:09
390.849 KATARINA KLEMENČIČKATARINA KLEMENCIC01:06:10
391.934 VALENTINA KRIŽAJ
(ŠD Triglav)
VALENTINA KRIZAJ01:06:14
392.659 ALENKA DIMECALENKA DIMEC01:06:19
393.949 KATARINA LAMPIČKATARINA LAMPIC01:06:21
394.536 ANITA BELANČIČ MATELIČ
(Aerodrom Ljubljana)
ANITA BELANCIC MATELIC01:06:21
395.1236 BOGDANA SEDEJBOGDANA SEDEJ01:06:24
396.522 BOJANA BAČNARBOJANA BACNAR01:06:25
397.1494 ALJA ŽORGA KRIŽANIČALJA ZORGA KRIZANIC01:06:27
398.1459 KATICA ZLATARKATICA ZLATAR01:06:27
399.597 ZDENKA BRUS
(NK Ledine)
ZDENKA BRUS01:06:28
400.829 Mateja KavčičMateja Kavcic01:06:28
401.983 PAVLA LUŽARPAVLA LUZAR01:06:29
402.1294 NATAŠA ŠIKORA
(ABANKA D.D.)
NATASA SIKORA01:06:30
403.1069 TATJANA OBLAKTATJANA OBLAK01:06:37
404.649 VILMA ČUKVILMA CUK01:06:49
405.517 CVETKA BABIČ
(TAO)
CVETKA BABIC01:06:53
406.1117 VLASTA PISNIK MAJERICVLASTA PISNIK MAJERIC01:06:55
407.573 VINKA BOJIC
(URBANI TEKAČI)
VINKA BOJIC01:07:05
408.1212 KATARINA ROČNIK TOPOLŠEK
(TNT)
KATARINA ROCNIK TOPOLSEK01:07:06
409.1104 TATJANA PETEKTATJANA PETEK01:07:12
410.715 LARA GLAVIČ
(ŠD SIJ)
LARA GLAVIC01:07:14
411.1246 ŠTEFKA SIRK
(VARUH ZDRAVJA)
STEFKA SIRK01:07:14
412.1282 IRENA SUSMAN
(/)
IRENA SUSMAN01:07:15
413.720 LEA GOLOBLEA GOLOB01:07:18
414.686 SIFETA EZIĆSIFETA EZIC01:07:18
415.1208 VESNA REZARVESNA REZAR01:07:27
416.1277 JANJA STRMLJAN ČEVNJA
(ŠD Triglav)
JANJA STRMLJAN CEVNJA01:07:40
417.803 ŽIVA JERANZIVA JERAN01:07:44
418.1092 LUČKA PEHARCLUCKA PEHARC01:07:45
419.541 DITKA BENEDIČIČ KATONADITKA BENEDICIC KATONA01:07:46
420.1093 MAJA PEHARCMAJA PEHARC01:07:47
421.1216 KRISTINA ROLDO
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
KRISTINA ROLDO01:07:48
422.1304 JULIJA ŠKVARČ
(Tekači Vipavske doline)
JULIJA SKVARC01:07:48
423.1256 BARBKA SMOLEJBARBKA SMOLEJ01:07:50
424.524 ZDENKA BALANT
(ABANKA D.D.)
ZDENKA BALANT01:07:53
425.1215 ŽIVA ROKAVEC
(Palec)
ZIVA ROKAVEC01:07:56
426.951 NATAŠA LANG
(URBANI TEKAČI)
NATASA LANG01:07:58
427.750 MARJETKA HODEMARJETKA HODE01:07:59
428.1398 MATEJA VALIČ PRESETNIKMATEJA VALIC PRESETNIK01:08:01
429.739 ANDREJA GRUDENANDREJA GRUDEN01:08:03
430.1371 PAVLINA TSIGARIDA
(GiBit)
PAVLINA TSIGARIDA01:08:05
431.967 DANICA LIPUŠ
(ŠPORTNO DRUŠTVO EFI)
DANICA LIPUS01:08:12
432.651 MARJETA DEBELJAKMARJETA DEBELJAK01:08:18
433.1469 ZALA ZUPAN
(EX AK TRIGLAV KRANJ)
ZALA ZUPAN01:08:19
434.1544 MONIKA KROŠELJ
(Prerojen.si)
MONIKA KROSELJ01:08:21
435.633 MARTINA ČEČMARTINA CEC01:08:22
436.830 PETRA KAVČIČ
(Smučišče Rudno)
PETRA KAVCIC01:08:25
437.960 LUCIJA LENCL
(ŠD Triglav)
LUCIJA LENCL01:08:28
438.520 URŠKA BABNIK
(ŠD Triglav)
URSKA BABNIK01:08:32
439.532 NEZKA BEBERNEZKA BEBER01:08:37
440.1335 LENKA ŠUŠTARLENKA SUSTAR01:08:39
441.1333 MARA ŠUMAN
(Pulz šport)
MARA SUMAN01:08:47
442.998 ANA MARKELJANA MARKELJ01:08:54
443.1088 DARJA PEČARIČDARJA PECARIC01:09:01
444.729 NATAŠA GRAOVACNATASA GRAOVAC01:09:04
445.1402 RENATA VASLE
(TEAM dREAm)
RENATA VASLE01:09:07
446.706 TANJA GAJŠEKTANJA GAJSEK01:09:09
447.935 ROMANA KRIŽAJ POKOS
(Aerodrom Ljubljana)
ROMANA KRIZAJ POKOS01:09:09
448.578 VILMA BONČAVILMA BONCA01:09:24
449.567 MAJA BOGATAJMAJA BOGATAJ01:09:24
450.1391 JANA UŠENIČNIKJANA USENICNIK01:09:29
451.1204 MARIJA REMŠKARMARIJA REMSKAR01:09:31
452.1002 MARTA MASILO
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MARTA MASILO01:09:36
453.1470 ALMA ZUPANC
(Fast _ Furious)
ALMA ZUPANC01:09:42
454.1130 NEVA PLETIKOSNEVA PLETIKOS01:09:42
455.874 IRENA KOKIRENA KOK01:09:44
456.1089 MAJA PEČARIČMAJA PECARIC01:09:49
457.993 IVICA MANFREDAIVICA MANFREDA01:09:53
458.1014 ZDENKA MEHMEDI
(Ljubljanski tekaci)
ZDENKA MEHMEDI01:10:03
459.976 KATJA LOZAR
(Ljubljanski tekaci)
KATJA LOZAR01:10:03
460.822 EMINA KANDUSEMINA KANDUS01:10:05
461.512 ALENKA ARNEČIČ
(TEAM dREAm)
ALENKA ARNECIC01:10:05
462.1482 NEVENKA ŽIBERNA REMICNEVENKA ZIBERNA REMIC01:10:06
463.696 LIDIJA FIDLER
(ABANKA D.D.)
LIDIJA FIDLER01:10:08
464.1405 TATJANA VENGARTATJANA VENGAR01:10:11
465.1064 KSENIJA NOČ
(Zdravstveni dom Jesenice)
KSENIJA NOC01:10:15
466.1245 ALENKA SIRK
(DRUŠTVO TEKAČEV VIPAVSKE DOLINE)
ALENKA SIRK01:10:16
467.533 KRISTINA BEGANOVIĆKRISTINA BEGANOVIC01:10:17
468.1506 SONJA GORENC
(Iskraemeco)
SONJA GORENC01:10:17
469.1423 MARIJANCA AJŠA VIŽINTIN
(URBANI TEKAČI)
MARIJANCA AJSA VIZINTIN01:10:18
470.1530 MARIJA SALČNIK
(Varuh zdravja)
MARIJA SALCNIK01:10:20
471.631 JANJA ČEBULJ
(Varuh zdravja)
JANJA CEBULJ01:10:21
472.1241 IRENA SEVČNIKARIRENA SEVCNIKAR01:10:22
473.1034 MARTINA MILIČ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
MARTINA MILIC01:10:30
474.1197 ANDREJKA RAZINGARANDREJKA RAZINGAR01:10:37
475.234 ŠPELA PREMRLSPELA PREMRL01:10:38
476.1507 TATJANA PUCKO
(Iskraemeco)
TATJANA PUCKO01:10:41
477.1047 JELKA MORI
(Varuh zdravja)
JELKA MORI01:10:44
478.1264 JERNEJA STANIŠIČJERNEJA STANISIC01:10:49
479.1514 ANDREJA JANCANDREJA JANC01:10:53
480.1330 LEA ŠUBIC
(URBANI TEKAČI)
LEA SUBIC01:10:58
481.865 MILICA KOČEVARMILICA KOCEVAR01:11:00
482.866 POLONA KOČEVARPOLONA KOCEVAR01:11:00
483.1298 DUNJA ŠKERJANECDUNJA SKERJANEC01:11:04
484.957 MAŠA LEGENMASA LEGEN01:11:04
485.1321 ŠPELA ŠTEFESPELA STEFE01:11:17
486.528 BRANKICA BAŠIČ NARIČBRANKICA BASIC NARIC01:11:17
487.1102 URŠKA PESTOTNIKURSKA PESTOTNIK01:11:17
488.944 SANDRA LAGANIŠSANDRA LAGANIS01:11:24
489.916 DANICA KRAJNC
(Savinjski tekači)
DANICA KRAJNC01:11:27
490.1305 KLARA ŠKVARČ KIRNKLARA SKVARC KIRN01:11:28
491.1473 KLAVDIJA ZUPANČIČ
(ŠD Triglav)
KLAVDIJA ZUPANCIC01:11:33
492.1504 NATAŠA HARTMAN
(Iskraemeco)
NATASA HARTMAN01:11:36
493.1078 MOJCA PAHULJEMOJCA PAHULJE01:11:36
494.535 NADA BEGOVIĆNADA BEGOVIC01:11:36
495.1285 MOJCA SVETE
(ABANKA D.D.)
MOJCA SVETE01:11:43
496.1357 MILICA TONI
(URBANI TEKAČI)
MILICA TONI01:11:44
497.1035 BARBARA MILIČIĆ ERŽEN
(TEČEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC)
BARBARA MILICIC ERZEN01:11:45
498.975 BREDA LOZARBREDA LOZAR01:11:46
499.1302 KATJUŠA ŠKRBEC
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
KATJUSA SKRBEC01:11:53
500.1318 VALENTINA ŠTAGARVALENTINA STAGAR01:11:55
501.666 ANITA DOLENC
(CUDV Radovljica 5 tekov 300 nasmehov)
ANITA DOLENC01:11:56
502.1410 ALEKSANDRA VESEL
(TEAM dREAm)
ALEKSANDRA VESEL01:11:57
503.1188 NATALIJA PUŠNIK VINŠEKNATALIJA PUSNIK VINSEK01:12:03
504.1009 KARMEN MATUŠKARMEN MATUS01:12:12
505.589 PAVLA BRANKPAVLA BRANK01:12:18
506.1255 SUZANA SLOBODNIKSUZANA SLOBODNIK01:12:46
507.1095 NATASA PENENATASA PENE01:12:47
508.1027 SLAVICA MICEV - MATIČIČSLAVICA MICEV - MATICIC01:13:29
509.617 PIKA COKAN
(Sweet Speed)
PIKA COKAN01:13:42
510.1139 SLAVICA PODPEČAN COKAN
(Sweet Speed)
SLAVICA PODPECAN COKAN01:13:44
511.918 KSENIJA KRALJKSENIJA KRALJ01:13:48
512.693 SAŠA FEMIĆSASA FEMIC01:13:50
513.801 MIRJANA JERAJMIRJANA JERAJ01:13:50
514.1534 MARIJA BEGANOVIĆMARIJA BEGANOVIC01:14:00
515.869 MERI KODRIČ
(ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
MERI KODRIC01:14:06
516.1096 MILENA PEPERKOMILENA PEPERKO01:14:11
517.585 BRANKA BRAČIČ ŽELEZNIKBRANKA BRACIC ZELEZNIK01:14:11
518.812 NANIKA JEŽNANIKA JEZ01:15:28
519.503 ANA AMBROŽIČANA AMBROZIC01:15:29
520.609 ANA CELEC
(A.K ORMOŽ)
ANA CELEC01:15:33
521.590 NATAŠA BRATUN
(ŠD SIJ)
NATASA BRATUN01:15:38
522.1030 TANJA MIKLAVCTANJA MIKLAVC01:15:54
523.1029 SANDRA MIKLAVC
(ŠD Triglav)
SANDRA MIKLAVC01:15:55
524.1456 HELENA ZIHERLHELENA ZIHERL01:15:57
525.876 TINA KOLARTINA KOLAR01:16:10
526.855 AJDA KLINCAJDA KLINC01:16:18
527.660 BARBARA DIMEC
(Ekipa Volkswagen)
BARBARA DIMEC01:16:19
528.674 ESADA DŽAFIČESADA DZAFIC01:16:40
529.1026 POLONA MEŽNAR
(/)
POLONA MEZNAR01:16:55
530.1367 JOŽICA TRSTENJAKJOZICA TRSTENJAK01:17:16
531.994 JANA MARAŽ
(TEKAČI VIPAVSKE DOLINE)
JANA MARAZ01:17:16
532.888 MARIJA KOSMARIJA KOS01:17:42
533.942 ANJA KURNIK
(ŠD Triglav)
ANJA KURNIK01:17:53
534.1411 TANJA VESEL
(Športno društvo Zavarovalnice Triglav)
TANJA VESEL01:17:53
535.1354 NATALIJA TOMEC
(ŠD Triglav)
NATALIJA TOMEC01:17:53
536.511 KATJA ARHARKATJA ARHAR01:18:08
537.847 BRIGITA KLEMENČIČ
(Sportka Žiri)
BRIGITA KLEMENCIC01:18:18
538.786 NATAŠA JAMŠEKNATASA JAMSEK01:18:50
539.1417 ŠPELA VIDMARSPELA VIDMAR01:19:17
540.943 VESNA KUZMIN
(ŠD VESNICA)
VESNA KUZMIN01:19:26
541.1221 SUZANA ROZMAN CEVCSUZANA ROZMAN CEVC01:19:26
542.1091 MARTINA PEČNIKMARTINA PECNIK01:19:54
543.1274 JULIJA STOPARJULIJA STOPAR01:20:07
544.342 MILENA SVETLIN
(Urbani tekači)
MILENA SVETLIN01:20:08
545.1419 SUZANA VILMAN
(Zdravstveni dom Jesenice)
SUZANA VILMAN01:20:15
546.770 ALEKSANDRA HROVATIN
(Urbani tekači)
ALEKSANDRA HROVATIN01:20:20
547.1268 ANDREJA STARC BAJEC
(ŠD TRIGLAV)
ANDREJA STARC BAJEC01:20:36
548.1067 METKA NOVAK
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
METKA NOVAK01:20:40
549.677 ATIFA ĐAFEROVIĆ
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
ATIFA DAFEROVIC01:20:40
550.1385 ANICA URBANC
(TEAM dREAm)
ANICA URBANC01:20:46
551.765 TEJA HRIBARTEJA HRIBAR01:21:20
552.962 TAMARA LILEKTAMARA LILEK01:21:21
553.1070 ALENKA OGOREVC
(URBANI TEKAČI)
ALENKA OGOREVC01:21:26
554.852 MAJA KLEPECMAJA KLEPEC01:22:39
555.853 NATAŠA KLEPECNATASA KLEPEC01:22:39
556.1351 TARA TKALEC
(ŠD Zagorica pri Dolskem)
TARA TKALEC01:22:46
557.1000 SIMONA MARKUTASIMONA MARKUTA01:23:01
558.1159 MAJA PRAPROTNIK
(KK Kuremenu)
MAJA PRAPROTNIK01:23:26
559.783 JOLANDA JAGODICJOLANDA JAGODIC01:23:55
560.1157 SUZANA POŽENELSUZANA POZENEL01:24:02
561.580 DUŠA BOSNIĆ
(dm)
DUSA BOSNIC01:26:06
562.519 ANJA BABNIKANJA BABNIK01:26:45
563.1169 TEJA PRIMCTEJA PRIMC01:26:46
564.788 TATJANA JANEZICTATJANA JANEZIC01:26:57
565.1060 KATJA NASTRAN
(/)
KATJA NASTRAN01:27:08
566.1094 TINA PELCARTINA PELCAR01:27:48
567.606 VALERIJA BUŽAN
(DRUGA VIOLINA - CUDV DRAGA)
VALERIJA BUZAN01:31:16
568.965 IRENA LIPAR
(URBANI TEKAČI)
IRENA LIPAR01:32:55
569.1538 METKA ŠTRUKELJMETKA STRUKELJ01:41:31
570.698 LINDA FLERINLINDA FLERIN00:00:00
571.695 ELA FIDLER
(ABANKA D.D.)
ELA FIDLER00:00:00
572.1189 VANJA RADENKOVIČ ŠTRUKELJ
(Društvo Projekt Človek)
VANJA RADENKOVIC STRUKELJ00:00:00
573.141 DOROTEJA KRAJNC
(GRUPA T.N.T.)
DOROTEJA KRAJNC00:00:00
574.1463 JERCA ZUPANJERCA ZUPAN00:00:00
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.182 MAJA MATIĆMAJA MATIC01:34:50
2.93 MAŠA JAMNIK
(AK Kranj)
MASA JAMNIK01:42:31
3.250 MAJA ROMIH
(Triglav.smo)
MAJA ROMIH01:44:38
4.184 URŠKA MATKOURSKA MATKO01:45:42
5.272 MAŠA STERLE
(Mlačevski lišček)
MASA STERLE01:46:13
6.34 TAMARA ČELESNIK
(ŠD Triglav)
TAMARA CELESNIK01:46:50
7.47 JASMINA DOLJAKJASMINA DOLJAK01:47:42
8.3 DOMINIKA AHAČIČ
(/)
DOMINIKA AHACIC01:48:59
9.128 ANA KOPČAVAR
(ŠD KvadraTEK)
ANA KOPCAVAR01:49:20
10.73 MOJCA GRAŠIČMOJCA GRASIC01:49:48
11.275 MARIJA ŠEME IRMANMARIJA SEME IRMAN01:49:54
12.181 LIDIJA MATIČIČ
(TEAM dREAm)
LIDIJA MATICIC01:50:55
13.298 ANDREJA TRKOV
(ŠD KvadraTEK)
ANDREJA TRKOV01:53:04
14.136 MARJETKA KOŠIRMARJETKA KOSIR01:54:25
15.248 POLONA RIHTARŠIČPOLONA RIHTARSIC01:55:07
16.244 MAJA RIGAČ
(Fast _ Furious)
MAJA RIGAC01:55:11
17.52 ANDREJA FABJAN PODOBNIKANDREJA FABJAN PODOBNIK01:55:44
18.119 LARISA KLEVA
(ŠD TRIGLAV)
LARISA KLEVA01:56:51
19.215 SLAVKA PETRAŠ
(Urbani tekači)
SLAVKA PETRAS01:57:00
20.89 POLONA IVANEŽ
(Fast _ Furious)
POLONA IVANEZ01:57:36
21.11 NIKA BAJC
(ŠD Posavje)
NIKA BAJC01:57:44
22.241 ALENKA REPANŠEK URŠIČALENKA REPANSEK URSIC01:58:51
23.158 KRISTINA LAVRENČIČKRISTINA LAVRENCIC01:59:07
24.196 HELENA MOHORKO BROVČ
(AK Kranj)
HELENA MOHORKO BROVC01:59:19
25.286 PETRA ŠTRUKELJ
(GiBit)
PETRA STRUKELJ02:00:06
26.311 MAJDA VODNIK
(URBANI TEKAČI)
MAJDA VODNIK02:00:43
27.1543 MIA LOC
(ŠILT)
MIA LOC02:01:30
28.80 NATAŠA HRIBERNIK
(ŠD Triglav)
NATASA HRIBERNIK02:01:54
29.19 BARBARA BLATNIKBARBARA BLATNIK02:02:29
30.152 TANJA KRIŽMAN VEZOČNIKTANJA KRIZMAN VEZOCNIK02:02:49
31.43 DARJA DACARDARJA DACAR02:02:50
32.319 MARIJA WATZAKMARIJA WATZAK02:04:06
33.179 URŠKA MAROLT
(Martise)
URSKA MAROLT02:04:46
34.243 TINA RESNIK
(/)
TINA RESNIK02:05:38
35.105 KLAUDIJA JOZIĆ
(Ekipa Volkswagen)
KLAUDIJA JOZIC02:06:01
36.13 BARBARA BAŠA CIGOJBARBARA BASA CIGOJ02:06:20
37.124 HELGA BRIGITA KOČEVAR
(OLIMPIJA triatlon klub)
HELGA BRIGITA KOCEVAR02:07:37
38.216 PLAMENA PETROVAPLAMENA PETROVA02:08:09
39.189 VANDA MEZGEC
(URBANI TEKAČI)
VANDA MEZGEC02:08:10
40.27 SONJA CINGESAR
(Ekipa Volkswagen)
SONJA CINGESAR02:08:30
41.31 ADRIANA ČEGECADRIANA CEGEC02:08:38
42.120 ANITA KLOBUČARANITA KLOBUCAR02:08:40
43.103 MIHAELA JOST
(SK IHAN)
MIHAELA JOST02:09:00
44.160 MAJA LESKOVŠEKMAJA LESKOVSEK02:09:10
45.71 BREDA GORŠEKBREDA GORSEK02:09:32
46.49 MATEJA DRINOVECMATEJA DRINOVEC02:10:15
47.221 JASNA PLATOVŠEKJASNA PLATOVSEK02:10:17
48.185 POLONA MAYERPOLONA MAYER02:10:24
49.317 IRENA VUČINA
(Grupa T.N.T.)
IRENA VUCINA02:11:07
50.170 IRENA MALNAR
(/)
IRENA MALNAR02:12:44
51.76 ALJA GUČEKALJA GUCEK02:14:05
52.35 MARIJA ČEMAŽARMARIJA CEMAZAR02:14:45
53.127 ALENKA KOLMAN
(TEČEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC)
ALENKA KOLMAN02:15:01
54.227 HELENA POGAČNIK
(TEAM dREAm)
HELENA POGACNIK02:15:15
55.222 MOJCA PLUTMOJCA PLUT02:16:17
56.299 VIDA UDOVIČVIDA UDOVIC02:16:48
57.78 PETRA GUZELJPETRA GUZELJ02:17:24
58.327 SIMONA ZUPANCSIMONA ZUPANC02:18:19
59.25 ANDREA CESARANDREA CESAR02:18:52
60.21 SANDRA BRANKOVIČ
(-)
SANDRA BRANKOVIC02:18:57
61.118 BRIGITA KLANEČEKBRIGITA KLANECEK02:19:30
62.203 ALENKA NOVAK
(DRTP Marathon Novo mesto)
ALENKA NOVAK02:19:31
63.236 KSENJA PUNGERČARKSENJA PUNGERCAR02:19:37
64.129 TJAŠA KORENČAN
(ŠD Triglav)
TJASA KORENCAN02:19:55
65.264 MOJCA SIMONČIČMOJCA SIMONCIC02:20:03
66.149 SONJA KRANJEC
(Urbani tekači)
SONJA KRANJEC02:20:19
67.9 ANICA AVSECANICA AVSEC02:20:20
68.145 ANITA KRALJ REPŠE
(URBANI TEKAČI)
ANITA KRALJ REPSE02:21:29
69.15 DARJA BERGANT
(URBANI TEKAČI)
DARJA BERGANT02:22:05
70.10 MARIJA BABIČ
(TEAM dREAm)
MARIJA BABIC02:23:16
71.146 SPOMENKA KRANČAN
(URBANI TEKAČI)
SPOMENKA KRANCAN02:25:07
72.307 ANA VIŠKOVIĆANA VISKOVIC02:25:29
73.201 KATARINA NAHTIGALKATARINA NAHTIGAL02:25:35
74.335 MAJA ŠETINAMAJA SETINA02:26:49
75.84 TANJA HROVATTANJA HROVAT02:27:58
76.269 SNEŽANA SOKOLOVSKASNEZANA SOKOLOVSKA02:28:29
77.70 SIMONA GOLOBSIMONA GOLOB02:29:39
78.42 SONJA ČUK KAVČIČ
(URBANI TEKAČI)
SONJA CUK KAVCIC02:30:39
79.259 TATJANA SELANTATJANA SELAN02:30:49
80.214 ANJA PETERNELANJA PETERNEL02:31:24
81.130 ALENKA KOSMAČ
(URBANI TEKAČI)
ALENKA KOSMAC02:32:41
82.62 PETRA FINDERLEPETRA FINDERLE02:34:55
83.274 SAŠA STOPINŠEK GOLČMAN
(Gamsi Celjski)
SASA STOPINSEK GOLCMAN02:35:07
84.333 MARJANA ŽNIDARŠIČ
(Član športnega društva Triglav)
MARJANA ZNIDARSIC02:36:34
85.172 MILENA MARKELJ
(Varuh zdravja)
MILENA MARKELJ02:38:34
86.186 JANA MEGLIČJANA MEGLIC02:45:28