Prijava
Rezultati

2. Triglav tek - 2013

21 km - moški

10 km - moški

21 km - ženske

10 km - ženske

Poslovni tek

Družinski tek

Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.1064 Uroš Bertoncelj, Matic Bertoncelj Uros Bertoncelj, Matic Bertoncelj 00:14:46
2.1051 Mateja Sušnik 74, Tjaša Sušnik 02 Mateja Susnik 74, Tjasa Susnik 02 00:15:51
3.1038 Matic Fortuna 78, Aljaž Fortuna 04 Matic Fortuna 78, Aljaz Fortuna 04 00:16:20
4.1029 Gorazd Podrekar 71, Anže Podrekar 02, Žiga Podrekar 04 Gorazd Podrekar 71, Anze Podrekar 02, Ziga Podrekar 04 00:16:44
5.1004 Rajko Pavlič 74, Marinka Pavlič 73, Gal Pavlič 02, Anej Pavlič 05, Vid Pavlič 09 Rajko Pavlic 74, Marinka Pavlic 73, Gal Pavlic 02, Anej Pavlic 05, Vid Pavlic 09 00:17:01
6.1023 Mateja Podlogar 71, Žiga Podlogar 03, Nejc Podlogar 98 Mateja Podlogar 71, Ziga Podlogar 03, Nejc Podlogar 98 00:17:08
7.1003 Janez Bergant 67, Janja Bergant 69, Nika Bergant 94, Eva Bergant 97, Maruša Bergant 03 Janez Bergant 67, Janja Bergant 69, Nika Bergant 94, Eva Bergant 97, Marusa Bergant 03 00:17:12
8.1022 Jana Uranič 74, Luka Uranič 02, Jerca Uranič 00 Jana Uranic 74, Luka Uranic 02, Jerca Uranic 00 00:17:19
9.1033 Tomaž Šmid 70, Tjaša Beričič 75, Luka Šmid 04 Tomaz Smid 70, Tjasa Bericic 75, Luka Smid 04 00:17:56
10.1036 Iztok Starc 70, Andreja Starc Bajec 85, Tian Starc 12 Iztok Starc 70, Andreja Starc Bajec 85, Tian Starc 12 00:17:58
11.1048 Darja Smrečnik 68, Polona Smrečnik 03 Darja Smrecnik 68, Polona Smrecnik 03 00:18:07
12.1001 Vinko Pestotnik 67, Lucia Maria Poznič Pestotnik 67, Jože 02, Ema 00, Darja 98, Mateja 96 Vinko Pestotnik 67, Lucia Maria Poznic Pestotnik 67, Joze 02, Ema 00, Darja 98, Mateja 96 00:18:16
13.1054 Tomaž Jeretina 75, Marjetka Česen Jeretina 76, Lucija Jeretina 04, Tadej Jeretina 06 Tomaz Jeretina 75, Marjetka Cesen Jeretina 76, Lucija Jeretina 04, Tadej Jeretina 06 00:18:45
14.1034 Boštjan Strnad 77, Petra Jager 79, Nik Strnad 04 Bostjan Strnad 77, Petra Jager 79, Nik Strnad 04 00:18:47
15.1024 Alenka Šenk Erpič 71, Matic Erpič 02, Neža Erpič 05 Alenka Senk Erpic 71, Matic Erpic 02, Neza Erpic 05 00:18:51
16.1011 Boris Kavčič 74, Petra Kavčič 77, Luka Kavčič 03, Jakob Kavčič 06 Boris Kavcic 74, Petra Kavcic 77, Luka Kavcic 03, Jakob Kavcic 06 00:19:15
17.1002 Gregor Bavdaž 74, Petra Šolar Bavdaž 75, Luka Bavdaž 07, Nejc Bavdaž 08, Ela Bavdaž 10 Gregor Bavdaz 74, Petra Solar Bavdaz 75, Luka Bavdaz 07, Nejc Bavdaz 08, Ela Bavdaz 10 00:19:54
18.1049 Helena Jarc 71, Rok Jarc 01 Helena Jarc 71, Rok Jarc 01 00:20:03
19.1013 Gregor Arzenšek 73, Saša Rus 75, Maša Arzenšek 01, Lovro Arzenšek 03 Gregor Arzensek 73, Sasa Rus 75, Masa Arzensek 01, Lovro Arzensek 03 00:20:10
20.1016 Danilo Kostanjevec 75, Brigita Kostanjevec 75, Žiga Kostanjevec 03, Maja Kostanjevec 06 Danilo Kostanjevec 75, Brigita Kostanjevec 75, Ziga Kostanjevec 03, Maja Kostanjevec 06 00:20:14
21.1026 Maruša Filipčič 72, Anže Fegeš 05, Tjaša Kolenc Filipčič 78 Marusa Filipcic 72, Anze Feges 05, Tjasa Kolenc Filipcic 78 00:20:34
22.1059 Mirjam Martini-Gnezda 70, Luka Bevk 02 Mirjam Martini-Gnezda 70, Luka Bevk 02 00:21:45
23.1018 Bojan Božjak 77, Urška Božjak 78, Patrik Božjak 03, Nik Božjak 08 Bojan Bozjak 77, Urska Bozjak 78, Patrik Bozjak 03, Nik Bozjak 08 00:21:47
24.1056 Karmen Udvanc 71, Staška Udvanc 01, Aljoša Udvanc 06 Karmen Udvanc 71, Staska Udvanc 01, Aljosa Udvanc 06 00:21:59
25.1047 Jasna Bevčič Seljak 78, Melani Seljak 07 Jasna Bevcic Seljak 78, Melani Seljak 07 00:22:06
26.1025 Mojca Hafner Jereb 76, Drejc Jereb 04, Nina Jereb 07 Mojca Hafner Jereb 76, Drejc Jereb 04, Nina Jereb 07 00:22:24
27.1031 Bojan Suvorov 61, Mojca Suvorov 63, Igor Suvorov 05 Bojan Suvorov 61, Mojca Suvorov 63, Igor Suvorov 05 00:22:39
28.1017 Marko Poljanec 74, Urška Poljanec 79, Urban Poljanec 02, Matevž Poljanec 05 Marko Poljanec 74, Urska Poljanec 79, Urban Poljanec 02, Matevz Poljanec 05 00:22:50
29.1041 Mateja Tomin Vučkovič 70, David Vučkovič 03 Mateja Tomin Vuckovic 70, David Vuckovic 03 00:22:55
30.1065 Danilo Dujovič 73, Jaka Dujovič 04, Luka Dujovič 06 Danilo Dujovic 73, Jaka Dujovic 04, Luka Dujovic 06 00:22:59
31.1067 Primož Plantarič 76, Jakob Plantarič 05 Primoz Plantaric 76, Jakob Plantaric 05 00:23:03
32.1030 Damjan Robar 74, Katarina Robar 78, Hana Robar 06 Damjan Robar 74, Katarina Robar 78, Hana Robar 06 00:23:09
33.1055 Dušan Vuleta 51, Jana Vuleta 55, Vuleta Tina 79, Vnuk Filip Milač 10 Dusan Vuleta 51, Jana Vuleta 55, Vuleta Tina 79, Vnuk Filip Milac 10 00:24:03
34.1007 Antonela Divić Mihaljević 67, Tomo Mihaljević 97, Anamaria Mihaljević 03, Nino Mihaljević 06 Antonela Divic Mihaljevic 67, Tomo Mihaljevic 97, Anamaria Mihaljevic 03, Nino Mihaljevic 06 00:24:05
35.1053 Marija Dolenec 73, Benjamin Dolenec 00, Petra Dolenec 03, Tim Dolenec 07 Marija Dolenec 73, Benjamin Dolenec 00, Petra Dolenec 03, Tim Dolenec 07 00:24:28
36.1021 Miha Grilec 73, Neca Grilec 06, Cene Grilec 08 Miha Grilec 73, Neca Grilec 06, Cene Grilec 08 00:25:04
37.1050 Suzana Laznik 71, Tine Laznik 04 Suzana Laznik 71, Tine Laznik 04 00:25:15
38.1052 Bojana Pavlin 77, Tjaž Pavlin 03, Kaja Pavlin 98, Pia Urbanc 00 Bojana Pavlin 77, Tjaz Pavlin 03, Kaja Pavlin 98, Pia Urbanc 00 00:25:23
39.1062 Igor Ropret 59, Žiga Kralj 08 Igor Ropret 59, Ziga Kralj 08 00:25:23
40.1061 Tanja Kralj 81, Vid Kralj 06 Tanja Kralj 81, Vid Kralj 06 00:25:24
41.1027 Urša Žgavec 69, Zala Urbančič 04, Ula Urbančič 04 Ursa Zgavec 69, Zala Urbancic 04, Ula Urbancic 04 00:25:26
42.1015 Sebastian Štepic 74, Ksenija Najvirt 75, Lan Štepic 07, Maj Štepic 09 Sebastian Stepic 74, Ksenija Najvirt 75, Lan Stepic 07, Maj Stepic 09 00:26:46
43.1010 Alojz Rojnik 63, Marta Rojnik 72, Teja Rojnik 95, Hana Marija Rojnik 03 Alojz Rojnik 63, Marta Rojnik 72, Teja Rojnik 95, Hana Marija Rojnik 03 00:27:53
44.1066 Katja Štruc 80, Marko Čehovin 81, Enej 10, Filip 08 Katja Struc 80, Marko Cehovin 81, Enej 10, Filip 08 00:28:08
45.1045 Katjuša Prosičanovič 73, Leon Prosičanovič 08 Katjusa Prosicanovic 73, Leon Prosicanovic 08 00:30:25
46.1020 Robert Jurkovič 68, Barbara Perić 76, Monika Jurkovič 05, Urban Jurkovič 04 Robert Jurkovic 68, Barbara Peric 76, Monika Jurkovic 05, Urban Jurkovic 04 00:31:24
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.739 VID JAKOB TRŠANVID JAKOB TRSAN00:33:22
2.496 JAN KRAMER
(Športno društvo Gmajna Varpolje)
JAN KRAMER00:35:24
3.662 DAVID ROGELJDAVID ROGELJ00:35:28
4.737 ŽIGA TRONTELJ
(TK Šmarnogorska naveza)
ZIGA TRONTELJ00:35:37
5.399 DENIS GUZELJ
(fitnes king)
DENIS GUZELJ00:35:47
6.836 MARK STROHMAIER
(STV GLOBAL)
MARK STROHMAIER00:37:24
7.698 MARKO ŠKERLEP
(GS1 Slovenija)
MARKO SKERLEP00:37:33
8.749 VLADIMIR URH
(Š.D.TRIGLAV)
VLADIMIR URH00:37:45
9.401 BORIS HAFNERBORIS HAFNER00:38:43
10.376 BOGDAN FINŽGAR
(AGP PRO)
BOGDAN FINZGAR00:39:05
11.610 MILAN PINTAR
(Knaufinsulation)
MILAN PINTAR00:39:33
12.382 ANDREJ GAZVODA
(AGP PRO)
ANDREJ GAZVODA00:39:38
13.564 DEJAN KRALJ
(CUDV Radovljica)
DEJAN KRALJ00:39:44
14.336 MIHA BREZNIKMIHA BREZNIK00:40:24
15.467 ROBERT KOCJANČIČROBERT KOCJANCIC00:41:02
16.809 DEJAN ŽOHAR
(TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO)
DEJAN ZOHAR00:41:05
17.374 JANEZ FILIPIČ
(prfarski tekači)
JANEZ FILIPIC00:41:22
18.482 LUKA KOŠIR
(SIQ)
LUKA KOSIR00:41:41
19.494 MARKO KRAMAR
(AD Železniki)
MARKO KRAMAR00:41:58
20.514 SLAVKO LEGAT
(ŠD Veter Naklo)
SLAVKO LEGAT00:42:40
21.667 IVAN RUPNIKIVAN RUPNIK00:42:47
22.759 MARJAN VERSNIK
(Sportno društvo triglav)
MARJAN VERSNIK00:42:55
23.500 ALES KREK
(Leky)
ALES KREK00:43:06
24.643 ROMAN PUŠAVECROMAN PUSAVEC00:43:07
25.790 MATEJ ZELNIKMATEJ ZELNIK00:43:09
26.363 BOŠTJAN DRAKSLERBOSTJAN DRAKSLER00:43:10
27.369 MATJAŽ ERPIČ
(FIT KLUB Novo mesto)
MATJAZ ERPIC00:43:15
28.324 ALEŠ BOGATAJ
(M SORA team)
ALES BOGATAJ00:43:17
29.319 ROBERT BILBAN
(Vzajemna klub)
ROBERT BILBAN00:43:28
30.597 DAMIJAN PESTOTNIKDAMIJAN PESTOTNIK00:43:29
31.800 KLEMEN ZUPANECKLEMEN ZUPANEC00:43:40
32.339 JOŽE BUČARJOZE BUCAR00:43:57
33.346 JANI CURL
(Plesno društvo kolesar Cerknica)
JANI CURL00:44:02
34.572 MATEJ OBRANOVIČ
(Kontim)
MATEJ OBRANOVIC00:44:03
34.463 SAŠO KNAP
(Plesno društvo kolesar)
SASO KNAP00:44:03
36.842 FRANCI VALANT
(ŠD RIBNO)
FRANCI VALANT00:44:06
37.600 VINKO PESTOTNIK
(ŠD Triglav)
VINKO PESTOTNIK00:44:11
38.571 MATJAŽ OBLAKMATJAZ OBLAK00:44:20
39.639 IGOR PRIMOŽIČ
(knaufinsulation)
IGOR PRIMOZIC00:44:26
40.478 MARKO KOSMAČMARKO KOSMAC00:44:30
41.674 MATJAŽ SENICAMATJAZ SENICA00:44:31
42.414 JOŽE HRIBAR
(Omicron)
JOZE HRIBAR00:44:36
43.372 PRIMOŽ FEGEŠPRIMOZ FEGES00:44:46
44.661 DAMJAN ROBAR
(ŠD Triglav)
DAMJAN ROBAR00:44:56
45.468 BOŠTJAN KOČAR
(ŠD Triglav)
BOSTJAN KOCAR00:45:02
46.353 JANKO ČEMAŽAR
(ŠD Sveti Urban)
JANKO CEMAZAR00:45:03
47.518 SANDI LOGAR
(Tekaški forum)
SANDI LOGAR00:45:06
48.465 IZTOK KOBOL
(ŠD Tekači Vipavske doline)
IZTOK KOBOL00:45:07
49.536 BERNARD MASERA
(ŠD Triglav)
BERNARD MASERA00:45:09
50.523 ANDREJ LUKŠIČ
(SIQ)
ANDREJ LUKSIC00:45:15
51.780 MIRAN ZAJCMIRAN ZAJC00:45:46
52.420 LJUBO IVKOLJUBO IVKO00:45:48
53.660 DAMIJAN RIFL
(Kamnik)
DAMIJAN RIFL00:45:56
54.310 MITJA BAŠA
(Triatlon klub Ajdovščina)
MITJA BASA00:45:59
55.841 TONE HRIBAR IHANTONE HRIBAR IHAN00:46:06
56.473 TOMI SUJDOVIČTOMI SUJDOVIC00:46:09
56.631 MATJAŽ PRAZNIKMATJAZ PRAZNIK00:46:09
58.560 JERNEJ MROVLJEJERNEJ MROVLJE00:46:11
59.769 SAŠO VOLČSASO VOLC00:46:12
60.678 JOŽE SKODLARJOZE SKODLAR00:46:18
61.637 MIHA PRETNARMIHA PRETNAR00:46:24
62.342 VLADO CAPUDERVLADO CAPUDER00:46:41
63.622 MIHA POGACARMIHA POGACAR00:46:51
64.359 DEJAN DEMECDEJAN DEMEC00:46:52
65.461 VINCENT KNABVINCENT KNAB00:47:20
66.577 BLAŽ ORAŽEMBLAZ ORAZEM00:47:22
67.786 JOŽE ZALETELJ
(Slovenska vojska)
JOZE ZALETELJ00:47:26
68.838 MIROSLAV LUJIČ
(Črnomelj)
MIROSLAV LUJIC00:47:41
69.768 TOMAŽ VOKTOMAZ VOK00:47:50
70.641 JOŽE PŠENIČNIK
(ŠD Triglav)
JOZE PSENICNIK00:47:56
71.400 ŠTEFAN HADALINSTEFAN HADALIN00:48:00
72.747 MATEJ URH
(ŠD RIBNO)
MATEJ URH00:48:01
73.476 ALEŠ KONČAN
(M SORA team)
ALES KONCAN00:48:03
74.777 DEJAN VUKOTIČ
(TLAKOVIT)
DEJAN VUKOTIC00:48:04
75.584 ZDENE PAVC
(pifo.sport)
ZDENE PAVC00:48:10
76.811 MATEJ ŽONTAR
(SIQ)
MATEJ ZONTAR00:48:14
77.457 MIHA KLEP
(ŠD Triglav)
MIHA KLEP00:48:15
78.579 SIMON OSOLNIKSIMON OSOLNIK00:48:17
78.632 MARJAN PRELOVEC
(BICIKEL.COM)
MARJAN PRELOVEC00:48:17
80.426 PREDRAG JANJIĆPREDRAG JANJIC00:48:18
81.762 FRANC VIDMAR
(ŠTK Kitajska)
FRANC VIDMAR00:48:24
82.752 MIHA VALANT
(sd ribno)
MIHA VALANT00:48:28
83.569 ANDREJ NOVAKANDREJ NOVAK00:48:29
84.464 TONE KOBALTONE KOBAL00:48:35
85.773 EDVARD VUČINAEDVARD VUCINA00:48:38
86.335 ANDREJ BREZNIKANDREJ BREZNIK00:48:40
87.627 MARIO POŽONECMARIO POZONEC00:48:45
88.772 MIHA VRBINCMIHA VRBINC00:48:48
89.390 SEBASTJAN GORIČAN
(ŠD Trojane)
SEBASTJAN GORICAN00:48:49
90.117 BOŠTJAN ŠTINEBOSTJAN STINE00:48:52
90.367 CIRIKOVIC ELVIS
(Hypo Klub)
CIRIKOVIC ELVIS00:48:52
92.683 DAVOR SLUGADAVOR SLUGA00:49:04
93.807 IZTOK ŽGAVC
(ŠD Triglav)
IZTOK ZGAVC00:49:06
94.589 DAVID PEGAMDAVID PEGAM00:49:07
94.782 MARKO ZALAR
(SKB d.d Ljubljana)
MARKO ZALAR00:49:07
94.458 IGOR KLEVA
(TZZ)
IGOR KLEVA00:49:07
97.413 MARKO HORVATMARKO HORVAT00:49:08
98.317 MIHAEL BEŠTERMIHAEL BESTER00:49:09
99.433 JANEZ JELENCJANEZ JELENC00:49:12
100.331 UROŠ BOHINC
(SIQ)
UROS BOHINC00:49:16
101.612 DRAGO PIPAN
(VAD Ljubljana)
DRAGO PIPAN00:49:20
102.734 JULIJAN TRAVIŽANJULIJAN TRAVIZAN00:49:36
103.828 DAMJAN OSTREŽDAMJAN OSTREZ00:49:50
104.573 SAŠO OGRIČ
(TRI-PRO)
SASO OGRIC00:49:51
105.685 TOM TOMAŽ STARC
(SKERCA TEAM)
TOM TOMAZ STARC00:50:05
106.726 GREGOR TAVČARGREGOR TAVCAR00:50:06
107.695 ERIK ŠIROKERIK SIROK00:50:13
108.406 TOMAŽ HITITOMAZ HITI00:50:17
109.474 FRANC KOKALJ
(Knauf Insulation)
FRANC KOKALJ00:50:39
110.559 PETER MRAVLJAK
(ŠD Triglav)
PETER MRAVLJAK00:50:42
111.543 ALEN MEDANOVIČ
(TRI-PRO)
ALEN MEDANOVIC00:51:10
112.675 MILOŠ SERAŽIN
(SIQ)
MILOS SERAZIN00:51:23
113.744 TOMAŽ UKMAR
(ŠD Triglav)
TOMAZ UKMAR00:51:27
114.646 MATJAŽ RAMPRE
(sd ribno)
MATJAZ RAMPRE00:51:28
115.659 MIHA RESMANMIHA RESMAN00:51:30
116.526 ZORAN MAČEKZORAN MACEK00:51:35
117.438 MARJAN JERINAMARJAN JERINA00:51:37
118.403 JANEZ HAMERŠAK
(Zavarovalnica Trigav)
JANEZ HAMERSAK00:51:39
118.712 SMILJAN ŠTEFANE
(ŠD Triglav)
SMILJAN STEFANE00:51:39
120.408 BORUT HOČEVARBORUT HOCEVAR00:52:07
121.515 IGOR LIKAR
(SIQ)
IGOR LIKAR00:52:28
122.546 MATEJ MEGLIČMATEJ MEGLIC00:52:32
123.419 GAŠPER IVANČIČGASPER IVANCIC00:52:42
124.418 ANDREJ IVANČIČANDREJ IVANCIC00:52:43
125.422 GAŠPER JAMŠEKGASPER JAMSEK00:52:44
126.333 KLEMEN BRENK
(ŠD Triglav)
KLEMEN BRENK00:52:46
127.799 JANEZ ZUPANČIČJANEZ ZUPANCIC00:53:04
128.354 TADEJ ČOROLI
(ŠD Triglav)
TADEJ COROLI00:53:06
129.314 JANEZ BERGANT
(Triglav zavarovalnica)
JANEZ BERGANT00:53:07
130.381 TOMAŽ GAŠPERLIN
(ŠD Triglav)
TOMAZ GASPERLIN00:53:08
131.784 ZDENKO ZALAR
(ŠD Triglav)
ZDENKO ZALAR00:53:15
132.736 DARKO TRČEK
(ŠD Triglav)
DARKO TRCEK00:53:25
132.490 ROK KOZJEK
(ŠD Triglav)
ROK KOZJEK00:53:25
134.304 FRANC ALIČ
(Knauf Insulation)
FRANC ALIC00:53:34
135.511 BRANKO LAVRENČIČ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
BRANKO LAVRENCIC00:53:42
136.488 MIHA KOVAČIČ
(3K Šport)
MIHA KOVACIC00:53:52
136.487 MARTIN KOVAČIČMARTIN KOVACIC00:53:52
138.655 JAKA REMSJAKA REMS00:53:54
139.657 TONI REMSTONI REMS00:53:57
140.542 DOMEN MAZZINIDOMEN MAZZINI00:54:02
141.787 ANDREJ ZALOKAR
(Brother team)
ANDREJ ZALOKAR00:54:05
142.731 ERIK TOTHERIK TOTH00:54:06
143.453 ALEKSANDAR KEŠELJEVIĆALEKSANDAR KESELJEVIC00:54:08
143.831 TOMAŽ GROFFTOMAZ GROFF00:54:08
145.687 BOŠTJAN STRNAD
(ŠD Triglav)
BOSTJAN STRNAD00:54:10
146.491 GREGOR KOŽUHGREGOR KOZUH00:54:14
146.593 KRIŠTOF PERC
(ŠD Triglav)
KRISTOF PERC00:54:14
148.365 PETER ĐEKIĆPETER DEKIC00:54:23
149.753 IGOR VALENTINČIČIGOR VALENTINCIC00:54:24
150.714 ŠTEFAN ŠTEFESTEFAN STEFE00:54:25
150.717 BENJAMIN ŠTRUKELJBENJAMIN STRUKELJ00:54:25
152.428 IGOR JARC
(Acroni)
IGOR JARC00:54:28
153.307 ROMAN BABNIKROMAN BABNIK00:54:30
154.681 ALEŠ SLAPNIKALES SLAPNIK00:54:33
155.538 ROMAN MASTENROMAN MASTEN00:54:35
156.454 BOJAN KIRM
(ŠD Triglav)
BOJAN KIRM00:54:38
157.730 JANEZ TOMC
(Urbani tekači)
JANEZ TOMC00:54:48
158.629 VLADIMIR POŽONEC
(SIQ)
VLADIMIR POZONEC00:55:06
159.624 JANEZ POGORELČNIK
(ŠD Triglav)
JANEZ POGORELCNIK00:55:13
160.552 BRANKO MIKIČBRANKO MIKIC00:55:19
160.440 SAŠO JEROMELSASO JEROMEL00:55:19
162.318 JAN BIČEKJAN BICEK00:55:27
162.645 MITJA RAKARMITJA RAKAR00:55:27
164.686 GORAZD STARMANGORAZD STARMAN00:55:42
165.804 GREGOR ŽAVBIGREGOR ZAVBI00:55:49
166.531 GREGOR MALNARIČ
(ŠD Triglav)
GREGOR MALNARIC00:55:51
167.616 ERAZEM PIVK
(ASK Triglav Kranj)
ERAZEM PIVK00:56:25
167.615 AMBROŽ PIVK
(AK Triglav Kranj)
AMBROZ PIVK00:56:25
169.480 NIKO KOŠČAK
(CUDV Radovljica)
NIKO KOSCAK00:56:34
170.394 JANEZ GRILECJANEZ GRILEC00:56:38
171.740 SIMON TURINEKSIMON TURINEK00:56:46
172.684 DRAGO SREČNIK
(GC Tržič)
DRAGO SRECNIK00:56:47
173.329 GORAN BOGDANOVIĆ
(ŠD Triglav)
GORAN BOGDANOVIC00:56:48
174.651 BORUT RAZTRESENBORUT RAZTRESEN00:56:51
175.837 BRENKO ČUK
(WADA)
BRENKO CUK00:57:01
176.742 IGOR TUŠEK
(ŠD Triglav)
IGOR TUSEK00:57:12
177.728 JOŽEF TIŠLER
(ŠD Triglav)
JOZEF TISLER00:57:26
178.344 MIRKO CIGALEMIRKO CIGALE00:57:34
179.341 DAVID CAPUDER
(TRI-PRO)
DAVID CAPUDER00:57:47
180.649 MIROSLAV RANT
(AK Triglav Kranj)
MIROSLAV RANT00:58:14
181.475 ROMAN KOKALJROMAN KOKALJ00:58:19
182.423 GREGOR JANČIČ
(ŠD Triglav)
GREGOR JANCIC00:58:33
183.755 MIROSLAV VALJAVECMIROSLAV VALJAVEC00:58:36
184.351 ČRTOMIR ČASARCRTOMIR CASAR00:58:38
185.516 IZTOK LJUBIČIZTOK LJUBIC00:58:42
186.618 ROK PIVK
(ŠD Triglav)
ROK PIVK00:58:45
187.609 PETER PEVECPETER PEVEC00:58:54
188.654 DAMJAN REMSDAMJAN REMS00:59:03
189.598 GAŠPER PESTOTNIKGASPER PESTOTNIK01:00:17
190.793 ROK ZMAJŠEKROK ZMAJSEK01:00:18
191.611 BOŠTJAN PIPAN
(CUDV Radovljica)
BOSTJAN PIPAN01:00:36
191.587 SIMON PAVLIČ
(CUDV Radovljica)
SIMON PAVLIC01:00:36
193.843 ELVIR BEČIČELVIR BECIC01:00:42
194.387 ALEKSANDER GOLOBALEKSANDER GOLOB01:00:53
195.605 MIHA PETERNELJMIHA PETERNELJ01:00:56
196.384 MATEVŽ GLADEKMATEVZ GLADEK01:00:58
196.513 ANDREJ LAVTIZARANDREJ LAVTIZAR01:00:58
198.623 KLEMEN POGAČARKLEMEN POGACAR01:00:59
199.663 TOMAŽ ROGELJTOMAZ ROGELJ01:01:30
200.361 STOJAN DOLAMIČ
(ŠD Triglav)
STOJAN DOLAMIC01:01:33
201.694 DARKO ŠINKO
(Urbani tekači)
DARKO SINKO01:01:58
202.421 MARTIN JAMNIKMARTIN JAMNIK01:02:01
202.716 ANŽE ŠTRUKELJANZE STRUKELJ01:02:01
204.606 VIDAK PETRIČVIDAK PETRIC01:02:03
205.378 ALEŠ GABERALES GABER01:02:09
206.748 PRIMOŽ URH
(ŠD RIBNO)
PRIMOZ URH01:02:10
207.452 BORIS KERŽANBORIS KERZAN01:03:26
208.703 MATEJ ŠLIBAR
(ŠD Triglav)
MATEJ SLIBAR01:03:27
209.498 BLAŽ KRANJCBLAZ KRANJC01:03:43
210.680 BOŽO SKOK
(TZZ)
BOZO SKOK01:04:15
211.743 TOMAŽ UDOVIČTOMAZ UDOVIC01:04:17
212.525 TOMAŽ LUŽNIK
(Knauf Insulation)
TOMAZ LUZNIK01:04:25
213.619 ALEKSANDER PODLOGARALEKSANDER PODLOGAR01:04:53
214.533 MARKO MARKOVIČ
(TRI-PRO)
MARKO MARKOVIC01:08:04
215.111 VLADAN STOJANOVIĆ
(ŠD Triglav)
VLADAN STOJANOVIC01:08:25
216.508 TOMAŽ KURDIJATOMAZ KURDIJA01:09:02
217.758 MILIVOJ VELIČKOVIĆ PERAT
(TK Triglav Kranj)
MILIVOJ VELICKOVIC PERAT01:09:55
218.794 TOMAŽ ZMAJŠEK
(ŠD Triglav)
TOMAZ ZMAJSEK01:12:25
219.435 DRAGO JENKO
(ŠD Triglav)
DRAGO JENKO01:12:44
220.792 BORUT ZMAJŠEK
(ŠD Triglav)
BORUT ZMAJSEK01:13:53
221.450 ROBERT KAVČIČ
(TZZ)
ROBERT KAVCIC01:13:56
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.31 BLAŽ GRAD
(Šele power)
BLAZ GRAD01:10:34
2.105 ALJOŠA SMOLNIKAR
(Tekaški forum / TopAtlet)
ALJOSA SMOLNIKAR01:15:51
3.120 BOŠTJAN ŠVABBOSTJAN SVAB01:19:51
4.24 JURIJ ERLAHJURIJ ERLAH01:23:17
5.64 UROŠ KRALJ
(Vitezi Dobrega Teka)
UROS KRALJ01:23:38
6.17 JURE CUDERMANJURE CUDERMAN01:27:55
7.87 TOMAŽ PIRC
(TRIGLAV SKLADI)
TOMAZ PIRC01:28:15
8.73 MATEJ MAJNIKMATEJ MAJNIK01:28:32
9.134 ALJAŽ ZALETELJALJAZ ZALETELJ01:28:34
9.76 MARKO MEGLIČMARKO MEGLIC01:28:34
11.127 UROŠ VEBERUROS VEBER01:29:05
12.52 MIHA JUVAN
(zg.kašelj)
MIHA JUVAN01:30:20
13.137 LUIS ZUPANČIČ
(tržiške strele)
LUIS ZUPANCIC01:30:21
14.128 TADEJ VEHOVEC
(Medoka)
TADEJ VEHOVEC01:30:37
15.840 BORUT VOVKBORUT VOVK01:31:28
16.125 JOŽE URANIČJOZE URANIC01:31:50
17.39 PRIMOŽ HOČEVAR
(Polet)
PRIMOZ HOCEVAR01:32:16
18.84 BRANKO PERKO
(ŠD Divji zajci)
BRANKO PERKO01:32:34
19.45 JURIJ JAKŠE
(squash klub Kranj)
JURIJ JAKSE01:32:58
20.7 ZORAN BERČIČZORAN BERCIC01:33:08
21.33 MATIJA GRAHMATIJA GRAH01:33:28
22.5 BLAŽ BAJŽELJ
(TK Tržiške strele)
BLAZ BAJZELJ01:33:36
23.114 KRIŠTOF ŠINKARKRISTOF SINKAR01:34:47
24.135 ANDREJ ZAMAN
(ŠD Tekači Vipavske doline)
ANDREJ ZAMAN01:34:52
25.50 VASJA JERČIČ
(durasport pustolovec rajd)
VASJA JERCIC01:35:16
26.95 DAMJAN REPAR
(SIQ)
DAMJAN REPAR01:35:44
27.88 ANDREJ PIVK
(Kajak Banda)
ANDREJ PIVK01:36:47
28.40 STANE HOMEC
(šd. Poljane)
STANE HOMEC01:36:53
29.126 LUKA VALAS
(Lepa Žoga)
LUKA VALAS01:37:25
30.16 IVAN BOŽIČEVIČ
(Belokranjska šola teka)
IVAN BOZICEVIC01:37:44
31.132 BRANE VRHOVŠEK
(ŠD Triglav)
BRANE VRHOVSEK01:37:52
32.115 VLADIMIR ŠKRINJAR
(TRIM KLUB KRKA)
VLADIMIR SKRINJAR01:38:39
33.65 ANŽE KRANJČIČANZE KRANJCIC01:39:10
34.66 SILVO KUTIN
(MARATONEC)
SILVO KUTIN01:39:20
35.74 ALEŠ MANFREDA
(Tminski migavci)
ALES MANFREDA01:39:33
36.47 DAMJAN JENKO
(ŠC Maratonc)
DAMJAN JENKO01:39:56
37.9 ANŽE BERTONCELJ
(Reintegracijski center)
ANZE BERTONCELJ01:40:00
38.29 MILAN GAŠPIRCMILAN GASPIRC01:40:18
39.22 ALEŠ DOLENC
(M SORA team)
ALES DOLENC01:40:56
39.122 ALEŠ UGOVŠEK
(M SORA team)
ALES UGOVSEK01:40:56
41.116 MATJAŽ ŠTERMATJAZ STER01:41:11
42.827 ROMAN MAZIROMAN MAZI01:41:24
43.46 DAMIJAN JANEŽIČDAMIJAN JANEZIC01:41:37
44.62 ALEŠ KOŠIČEK
(ŠD Triglav)
ALES KOSICEK01:42:25
45.26 MIHA FERLAN
(ŠD Triglav)
MIHA FERLAN01:43:00
46.123 ANDRAŽ UHANANDRAZ UHAN01:43:07
47.99 SAŠO SEVER
(ŠD Triglav)
SASO SEVER01:43:29
48.37 SAMO GROSSSAMO GROSS01:44:10
49.140 SIMON ŽONTAR
(3 iron)
SIMON ZONTAR01:44:18
50.13 MARTIN BOBNAR
(Trim klub Krka)
MARTIN BOBNAR01:44:25
51.85 ALEŠ PETRIČALES PETRIC01:44:52
51.8 BLAŽ BERNIKBLAZ BERNIK01:44:52
53.89 MATJAŽ PIVKMATJAZ PIVK01:45:13
54.131 MATJAŽ VRABERMATJAZ VRABER01:46:25
55.41 BORIS ISTENIČBORIS ISTENIC01:46:43
56.112 JANKO ŠEMROV
(ŠD Triglav)
JANKO SEMROV01:46:56
57.72 ALAN MAHERALAN MAHER01:47:04
58.55 VOJKO KADUNCVOJKO KADUNC01:47:36
59.2 ANDREJ AŽMANANDREJ AZMAN01:47:48
60.110 IGOR STEGEL
(Tekaški forum)
IGOR STEGEL01:47:54
61.104 ROK SLUGA
(SKERCA TEAM)
ROK SLUGA01:48:30
62.59 JAKA KIRN
(ŠD Triglav)
JAKA KIRN01:49:02
63.75 JANEZ MAVRETIČ
(piknik 1. maj)
JANEZ MAVRETIC01:49:44
64.51 SIMON JURJEVECSIMON JURJEVEC01:50:33
65.90 PRIMOŽ PLANTARIČ
(ŠD Triglav)
PRIMOZ PLANTARIC01:50:39
66.107 ANDREJ SRAKA
(TKL)
ANDREJ SRAKA01:51:12
67.113 VOJKO ŠERBEC
(ŠD Spartak)
VOJKO SERBEC01:51:27
68.23 ŽIGA DREMELJ
(ŠD Špartak)
ZIGA DREMELJ01:51:28
69.11 FRANCI BIČEKFRANCI BICEK01:51:44
70.121 VINCENC ŠVABVINCENC SVAB01:52:14
71.63 JERNEJ KOZLEVČARJERNEJ KOZLEVCAR01:52:56
72.844 MARJAN SENEGAĆNIKMARJAN SENEGACNIK01:53:41
73.48 PETER JENKOPETER JENKO01:54:16
74.119 FRANC ŠUŠTERŠIČ
(ŠD Triglav)
FRANC SUSTERSIC01:54:18
75.58 RAJKO KEPIC
(Hitre želve)
RAJKO KEPIC01:54:24
76.21 MARKO DEMŠARMARKO DEMSAR01:54:27
76.61 IGOR KOFLERIGOR KOFLER01:54:27
78.42 SAŠO IVANOVIĆSASO IVANOVIC01:54:40
79.106 JURE SNOJJURE SNOJ01:55:23
80.56 ALESSANDRO-SASK KALC
(ok3running)
ALESSANDRO-SASK KALC01:55:51
81.124 JANKO UHANJANKO UHAN01:57:25
82.70 VITO LJUBEC
(TK Maraton Ptuj)
VITO LJUBEC02:00:22
83.28 FRANC GAJSERFRANC GAJSER02:00:55
84.57 DAMJAN KECMAN
(ŠD Triglav)
DAMJAN KECMAN02:01:08
85.3 ANDREJA BAJECANDREJA BAJEC02:02:43
85.67 ŽELJKO LASAN
(SIQ)
ZELJKO LASAN02:02:43
87.35 NIKOLAJ GRGUREVIČ
(AADS)
NIKOLAJ GRGUREVIC02:03:45
88.108 DEJAN SRAKA
(TK Ljubljana)
DEJAN SRAKA02:05:03
89.83 ALEKSANDER PARKELJALEKSANDER PARKELJ02:05:17
90.81 MATIC MATIJA MRAKMATIC MATIJA MRAK02:05:44
91.130 TADEJ VOLČINI
(Reintegracijski center)
TADEJ VOLCINI02:06:53
92.43 JANEZ JAKOPIČJANEZ JAKOPIC02:08:43
93.133 MOMIR VUJASINOVIĆ
(rekreativec)
MOMIR VUJASINOVIC02:15:25
94.44 PETER JAKOPIČ
(ŠD Triglav)
PETER JAKOPIC02:17:32
94.78 GREGOR MIKLIČ
(ŠD Triglav)
GREGOR MIKLIC02:17:32
96.18 ALEKSANDER ČOBECALEKSANDER COBEC02:19:16
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.846 MOJCA CENTRIHMOJCA CENTRIH00:39:46
2.613 SAŠA PISKSASA PISK00:41:50
3.715 MARIJA ŠTEVANEC
(ŠD Triglav)
MARIJA STEVANEC00:41:58
4.479 KATJA KOSMATINKATJA KOSMATIN00:43:02
5.607 LUCIJA PEVECLUCIJA PEVEC00:43:07
6.395 VIDA GROSVIDA GROS00:43:10
7.366 LAURA ĐORĐEVIĆ BETETTO
(SK Kristanija Lj)
LAURA DORDEVIC BETETTO00:44:22
8.547 BRINA MELANŠEK
(Apartmaji in wellnes center Korošec Mozirje)
BRINA MELANSEK00:44:53
9.697 BREDA ŠKEDELJ
(AK KRKA Novo mesto)
BREDA SKEDELJ00:44:57
10.459 LARISA KLEVA
(TZZ)
LARISA KLEVA00:46:19
11.625 URŠKA POLTRINI-BEVKURSKA POLTRINI-BEVK00:46:26
12.798 NINA ZUPANNINA ZUPAN00:46:36
13.665 Nada Rotovnik KozjekNada Rotovnik Kozjek00:47:24
14.750 BARBARA URŠIČBARBARA URSIC00:47:53
15.770 DIANA VOLČJAKDIANA VOLCJAK00:47:56
16.636 SONJA PREMRN ŽORŽ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
SONJA PREMRN ZORZ00:48:13
17.745 MAJA ULČNIK
(ŠD Triglav)
MAJA ULCNIK00:48:25
18.373 JANA FERME
(ŠD Triglav)
JANA FERME00:48:37
19.727 PETRA TILINGERPETRA TILINGER00:48:56
20.517 MATEJA LOGARMATEJA LOGAR00:48:59
21.497 SABINA KRAMER
(Športno društvo Gmajna Varpolje)
SABINA KRAMER00:49:07
22.746 JANA URANICJANA URANIC00:49:10
23.462 SONJA KNAP
(Plesno društvo Kolesar)
SONJA KNAP00:49:11
24.810 HIJACINTA ŽOHAR
(ŠD Triglav)
HIJACINTA ZOHAR00:49:26
25.379 VALENTINA GALJOTVALENTINA GALJOT00:50:01
26.415 ALJA HVALEC
(ŠD Triglav)
ALJA HVALEC00:50:16
27.437 JANJA JEREB BOGATAJ
(ETIKETA D.D.)
JANJA JEREB BOGATAJ00:50:25
28.386 MATEJA GOLIČIČ
(ŠD Triglav)
MATEJA GOLICIC00:50:32
29.456 KARMEN KLEINDIENSTKARMEN KLEINDIENST00:50:48
30.524 SIMONA LUNKASIMONA LUNKA00:51:01
31.669 META SAJOVICMETA SAJOVIC00:51:08
32.340 MAJA BUČARMAJA BUCAR00:51:17
33.706 NATAŠA ŠOLARNATASA SOLAR00:51:24
34.781 VESNA ZAKOŠEK
(ŠD Triglav)
VESNA ZAKOSEK00:51:31
35.544 DARJA MEDJADARJA MEDJA00:51:33
36.582 ALENKA PALOVŠNIKALENKA PALOVSNIK00:51:37
37.350 MATEJA ČARMANMATEJA CARMAN00:51:39
38.548 MATEJA MENCIN
(ŠD Triglav)
MATEJA MENCIN00:51:45
39.832 MOJCA FAKINMOJCA FAKIN00:51:47
40.713 PETRA ŠTEFANIČPETRA STEFANIC00:52:03
41.688 ALENKA SUŠNIK JUKIĆALENKA SUSNIK JUKIC00:52:12
42.710 BERNARDA ŠRAJBERNARDA SRAJ00:52:18
43.528 MIRA MALBAŠIČMIRA MALBASIC00:52:30
44.443 BETI JOVANOVIĆBETI JOVANOVIC00:52:32
45.483 MARJETKA KOŠIRMARJETKA KOSIR00:52:44
46.555 TINA MLINAR
(ŠD Triglav)
TINA MLINAR00:52:46
47.30 MAJA GOLOVRŠKI
(ŠD Triglav)
MAJA GOLOVRSKI00:53:07
47.102 NATAŠA SKUBIC
(ŠD Triglav)
NATASA SKUBIC00:53:07
49.638 ANA PRIBAKOVIĆ BORŠTNIK
(SIQ)
ANA PRIBAKOVIC BORSTNIK00:53:17
50.702 TATJANA ŠKRJANEC
(ŠD Elektro Ljubljana)
TATJANA SKRJANEC00:53:22
51.561 ALENKA MUŠIČ KRIŽMAN
(ŠD Triglav)
ALENKA MUSIC KRIZMAN00:53:23
52.402 VIDA HAFNER
(korak šport, prvi in drugi tekaški korak)
VIDA HAFNER00:53:39
52.725 TINA TAVCARTINA TAVCAR00:53:39
54.549 DENISE MERLJAK
(ŠD Triglav)
DENISE MERLJAK00:53:41
55.845 ANJA ŠTERNANJA STERN00:53:47
56.590 URŠKA PEGAN
(ŠD Tekači Vipavske doline)
URSKA PEGAN00:54:02
57.719 AGATA ŠTURM
(ŠD Sovodenj)
AGATA STURM00:54:03
58.347 TINA CVAR
(ŠD Triglav)
TINA CVAR00:54:10
59.764 IRENA VIDMAR ZORIČIRENA VIDMAR ZORIC00:54:11
60.535 MINEA MARTONMINEA MARTON00:54:13
61.617 HELENA PIVKHELENA PIVK00:54:16
61.371 TATJANA FARKAŠ
(Plesno društvo kolesar)
TATJANA FARKAS00:54:16
63.501 JOLANDA KRESLINJOLANDA KRESLIN00:54:17
64.486 IRENA KOVAČIČIRENA KOVACIC00:54:20
65.545 KLAVDIJA MEDJAKLAVDIJA MEDJA00:54:22
65.595 VESNA PERGOVNIK
(ŠD Triglav)
VESNA PERGOVNIK00:54:22
67.539 ANITA MATIČANITA MATIC00:54:24
68.668 TATJANA SAJEVEC
(Olševek)
TATJANA SAJEVEC00:54:41
69.477 JUSTINA KOPRIVŠEK
(Tekaški forum)
JUSTINA KOPRIVSEK00:54:58
70.711 PATRICIJA ŠRAJPATRICIJA SRAJ00:55:03
71.628 NINA POŽONEC
(SIQ)
NINA POZONEC00:55:06
72.434 ŠPELA JELOVČAN
(Knauf Insulation)
SPELA JELOVCAN00:55:07
73.789 ZINKA ZAVRL KRIŽAJ
(ŠD Triglav)
ZINKA ZAVRL KRIZAJ00:55:08
74.797 KARMEN ZUPAN
(knaufinsulation)
KARMEN ZUPAN00:55:11
75.614 VLASTA PISNIK MAJERIČVLASTA PISNIK MAJERIC00:55:19
76.337 MATEJA BRNOTMATEJA BRNOT00:55:20
76.634 ANJA PREMELČANJA PREMELC00:55:20
78.635 KATJA PREMRN KRAŠNA
(ŠD Tekači Vipavske doline)
KATJA PREMRN KRASNA00:55:24
79.393 SIMONA GRABECSIMONA GRABEC00:55:34
80.503 DARJA KRIŽNARDARJA KRIZNAR00:55:47
81.795 MOJCA ZORAN
(ŠD Triglav)
MOJCA ZORAN00:55:50
82.505 JOŽICA KUKENBERGJOZICA KUKENBERG00:55:51
83.338 JANA BROJANJANA BROJAN00:55:54
84.444 KATJA JUGKATJA JUG00:56:01
85.397 SLAVIČA GRUBELIČ
(Vzajemna klub)
SLAVICA GRUBELIC00:56:02
86.326 METKA BOGATAJ
(Tekaški forum)
METKA BOGATAJ00:56:04
87.520 IVA LOZAR
(ŠD Triglav)
IVA LOZAR00:56:12
88.650 BERNARDA RAUTERBERNARDA RAUTER00:56:13
89.693 INES ŠINIGOJ BANDELJ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
INES SINIGOJ BANDELJ00:56:21
89.334 NATAŠA BRENKNATASA BRENK00:56:21
91.648 ANTONIJA RANTANTONIJA RANT00:56:28
92.495 TANJA KRAMAR
(AD Železniki)
TANJA KRAMAR00:56:29
92.620 MATEJA PODLOGARMATEJA PODLOGAR00:56:29
94.445 MARTINA JUVAN
(ŠD Triglav)
MARTINA JUVAN00:56:33
95.563 VERONIKA NADIŽARVERONIKA NADIZAR00:56:35
95.447 KLAVDIJA KADENŠEKKLAVDIJA KADENSEK00:56:35
97.558 LILI MOHORČLILI MOHORC00:56:47
98.409 VESNA HOČEVARVESNA HOCEVAR00:56:51
99.608 MARJANA PEVECMARJANA PEVEC00:56:58
100.829 URŠA ZORE TAVČARURSA ZORE TAVCAR00:56:59
101.352 ADRIANA ČEGECADRIANA CEGEC00:57:06
102.778 BARBARA WILKESMANN HOCEVARBARBARA WILKESMANN HOCEVAR00:57:11
103.301 TATJANA AGNIČTATJANA AGNIC00:57:23
104.825 ULLA HUDINAULLA HUDINA00:57:25
105.481 KARMEN KOŠIČEK
(ŠD Triglav)
KARMEN KOSICEK00:57:41
106.673 ALENKA SELIŠKARALENKA SELISKAR00:57:51
107.578 TATJANA ORHINI
(Polet)
TATJANA ORHINI00:57:52
108.771 TANJA VOVKO
(ŠD Triglav)
TANJA VOVKO00:57:58
109.812 LANA ŽURALANA ZURA00:58:06
110.311 KATARINA BEDINA
(ŠPORTNO DRUŠTVO SKB)
KATARINA BEDINA00:58:07
110.534 GAJA MARŠIČGAJA MARSIC00:58:07
112.313 ANICA BEOVIČANICA BEOVIC00:58:16
113.392 BREDA GORNIK
(plesno društvo kolesar)
BREDA GORNIK00:58:20
114.320 SAŠA BILBAN
(Vzajemna klub)
SASA BILBAN00:58:33
115.774 IRENA VUČINAIRENA VUCINA00:58:43
115.302 MINA AGREŽMINA AGREZ00:58:43
117.830 VESNA PAVČIČ PIVKVESNA PAVCIC PIVK00:58:45
118.391 VESNA GORIČANVESNA GORICAN00:58:46
119.448 MANCA KADUNC
(ŠD Triglav)
MANCA KADUNC00:58:47
120.383 ALENKA GEDRIHALENKA GEDRIH00:58:50
121.633 MATEJA PRELOVECMATEJA PRELOVEC00:58:52
122.327 SONJA BOGATAJSONJA BOGATAJ00:58:54
123.656 JANICA REMSJANICA REMS00:59:03
124.550 TJAŠA MERLJAKTJASA MERLJAK00:59:05
125.723 HILDA ŠVEGELJHILDA SVEGELJ00:59:12
126.305 TANJA ANDOLJŠEKTANJA ANDOLJSEK00:59:18
127.586 MATEJA PAVLIČMATEJA PAVLIC00:59:22
128.783 NUŠA ZALARNUSA ZALAR00:59:24
128.801 ANJA ŽAKELJ
(žiri)
ANJA ZAKELJ00:59:24
130.735 ZDENKA TRAVIŽANZDENKA TRAVIZAN00:59:26
131.472 ALEKSANDRA KOKALJALEKSANDRA KOKALJ00:59:31
132.626 MARTINA POTOČNIKMARTINA POTOCNIK00:59:33
133.699 ANA ŠKOBERNEANA SKOBERNE00:59:40
134.506 BERNARDA KUMPBERNARDA KUMP00:59:41
135.741 TATJANA TURINEKTATJANA TURINEK00:59:42
136.765 DANIJELA VILER
(TZZ)
DANIJELA VILER00:59:46
136.362 MATEJA DOVNIKMATEJA DOVNIK00:59:46
138.355 URŠKA ČUFERURSKA CUFER00:59:54
139.554 BARBARA MILIČIĆ ERŽENBARBARA MILICIC ERZEN01:00:02
140.704 IRENA ŠMIDIRENA SMID01:00:10
141.805 TANJA ŽEKŠTANJA ZEKS01:00:27
142.601 JOLANDA PETAČJOLANDA PETAC01:00:29
143.308 URŠKA BABNIK
(ŠD Triglav)
URSKA BABNIK01:00:47
144.826 LIDIJA HLAČELIDIJA HLACE01:00:58
145.776 EVA VUKIČEVIČ
(ŠD Triglav)
EVA VUKICEVIC01:00:59
146.537 MARTA MASILO
(Tekači Vipavske doline)
MARTA MASILO01:01:23
147.672 BOGDANA SEDEJ
(Spotni klub Žiri)
BOGDANA SEDEJ01:01:28
148.767 NINA VIRNIKNINA VIRNIK01:01:30
149.642 ZVONKA PURNATZVONKA PURNAT01:01:35
150.316 ALENKA BEŠTER
(ŠD Triglav)
ALENKA BESTER01:01:43
151.808 META ŽIBERT
(SIQ)
META ZIBERT01:01:50
152.738 ROSANA TROST
(SIQ)
ROSANA TROST01:01:51
153.469 TINA KODRATINA KODRA01:01:57
153.553 RAJMONDA MIKLIČRAJMONDA MIKLIC01:01:57
155.670 IVANA SALJI
(ŠD Tekači Vipavske doline)
IVANA SALJI01:02:11
156.321 VILMA BIRSA
(ŠD Tekači Vipavske doline)
VILMA BIRSA01:02:20
157.581 JULIJANA PALČIČ
(Plesno društvo kolesar)
JULIJANA PALCIC01:02:22
158.682 KSENJA SLAVECKSENJA SLAVEC01:02:47
159.417 MARJETA ISTENIČ
(ŠD Triglav)
MARJETA ISTENIC01:02:48
159.375 PETRA FINDERLEPETRA FINDERLE01:02:48
161.802 BRIGITA ŽAKELJBRIGITA ZAKELJ01:03:00
162.557 KATJA MOHAR BASTARKATJA MOHAR BASTAR01:03:28
162.492 ALENKA KRALJ
(ŠD Triglav)
ALENKA KRALJ01:03:28
164.430 TJAŠA JARC
(Acroni)
TJASA JARC01:03:30
165.594 MIHAELA PERČIČ
(ŠD Triglav)
MIHAELA PERCIC01:03:43
166.732 BREDA TRAMPUŽBREDA TRAMPUZ01:03:53
167.411 SAŠA HOJKER
(ŠD Triglav)
SASA HOJKER01:03:58
168.701 POLONA ŠKRBEC
(ŠD Triglav)
POLONA SKRBEC01:04:10
169.398 TEA GRUDEN
(ŠD Tekači Vipavske doline)
TEA GRUDEN01:04:18
170.640 MATEJA PROSEN
(ŠD Tekači Vipavske doline)
MATEJA PROSEN01:04:19
171.583 LUCIJA PARKELJLUCIJA PARKELJ01:04:22
172.788 POLONA ZALOKAR
(Brother team)
POLONA ZALOKAR01:04:24
173.567 KSENIJA NOČKSENIJA NOC01:04:27
174.522 MARJETA LUKEŽIČ
(ŠD Triglav)
MARJETA LUKEZIC01:04:31
175.441 ADELA JEŠOVNIK
(Urbani tekači)
ADELA JESOVNIK01:04:43
176.676 MARIJA SETNIKAR UDOVIČMARIJA SETNIKAR UDOVIC01:05:05
177.370 MARUŠA ERZARMARUSA ERZAR01:05:09
178.766 SIMONA VIRANTSIMONA VIRANT01:05:10
178.691 MARIJA ŠEMROVMARIJA SEMROV01:05:10
180.332 MILENA BOŽIČMILENA BOZIC01:05:21
181.806 MARICA ŽEN BRECELJ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
MARICA ZEN BRECELJ01:05:24
182.484 RENATA KOŠIRRENATA KOSIR01:05:41
183.644 POLONA PUŠLJAR
(Zavarovalnica Trigav)
POLONA PUSLJAR01:05:50
184.396 TANJA GROZNIKTANJA GROZNIK01:06:22
185.574 SLAVI OJSTERŠEK
(ŠD Triglav)
SLAVI OJSTERSEK01:06:30
186.328 TJAŠA BOGATAJTJASA BOGATAJ01:06:31
187.707 MATEJA ŠOŠTARIĆ
(Ypsilon:))
MATEJA SOSTARIC01:06:58
187.603 BOGOMILA PETERMAN
(Zavod Ypsilon)
BOGOMILA PETERMAN01:06:58
187.466 PETRA KOCJAN
(Zavod Ypsilon)
PETRA KOCJAN01:06:58
190.757 JOŽICA VAVPOTIČ SRAKARJOZICA VAVPOTIC SRAKAR01:07:00
190.389 ANA GORIČANANA GORICAN01:07:00
192.431 IDA JAVORNIK
(ŠD Triglav)
IDA JAVORNIK01:07:01
193.596 METKA PERŠINMETKA PERSIN01:07:17
194.460 MONIKA KLINARMONIKA KLINAR01:07:19
195.718 STANKA ŠTRUKELJSTANKA STRUKELJ01:07:37
196.689 MOJCA SVETEMOJCA SVETE01:07:38
197.425 JANA JANEŽIČ TELIČJANA JANEZIC TELIC01:08:29
197.424 PETRA JANEŽIČPETRA JANEZIC01:08:29
199.556 ANITA MOČNIK
(CUDV Radovljica)
ANITA MOCNIK01:08:31
199.602 BARBARA PETERKA
(CUDV Radovljica)
BARBARA PETERKA01:08:31
201.356 NATAŠA ČUKNATASA CUK01:08:44
202.604 BARBARA PETERNELBARBARA PETERNEL01:08:46
203.357 LUCIJA ĆIROVIĆLUCIJA CIROVIC01:08:51
204.507 TANJA KURDIJATANJA KURDIJA01:09:01
205.751 MARTINA URŠIČMARTINA URSIC01:10:33
206.658 MARIJA REMŠAKMARIJA REMSAK01:10:37
207.722 TINA ŠUŠTERŠIČTINA SUSTERSIC01:10:52
207.721 MAJA ŠUŠTERŠIČMAJA SUSTERSIC01:10:52
209.388 JADRANKA GOLOBJADRANKA GOLOB01:10:55
210.364 ESADA DZAFIČESADA DZAFIC01:11:12
211.756 TEA VATOVECTEA VATOVEC01:11:39
211.729 VIOLETA TODOROVIČ ČERNAC
(TZZ)
VIOLETA TODOROVIC CERNAC01:11:39
213.647 MARIJA RAMŠAK
(Vzajemna klub)
MARIJA RAMSAK01:12:10
214.504 SUZANA KUGONIČ
(Tekači Vipavske doline)
SUZANA KUGONIC01:12:24
214.470 MERI KODRIC
(ŠD Tekači Vipavske doline)
MERI KODRIC01:12:24
216.562 SAŠA MUZLOVIČ
(ŠD Triglav)
SASA MUZLOVIC01:13:03
217.377 HELENA FORTUNA JENKOHELENA FORTUNA JENKO01:13:21
218.532 JANA MARAŽ
(ŠD Tekači Vipavske doline)
JANA MARAZ01:14:25
219.345 OLGA COKANOLGA COKAN01:21:02
220.700 SUZANA ŠKOF DRAGAN
(ŠD Triglav)
SUZANA SKOF DRAGAN01:24:13
221.360 TINA DIJANIĆ
(TZZ)
TINA DIJANIC01:28:40
Mesto Štartna številka Ime in priimek name Čas
1.93 TINA PREVODNIKTINA PREVODNIK01:39:38
2.34 ANITA GREGORC
(ŠD Maratonc)
ANITA GREGORC01:41:56
3.97 MAJA ROMIHMAJA ROMIH01:43:15
4.69 SIMONA LESKOVARSIMONA LESKOVAR01:43:58
5.129 ALENKA VINDIŠALENKA VINDIS01:45:18
6.101 ANDREJA SKUBICANDREJA SKUBIC01:46:47
7.20 MILOJKA ČUFERMILOJKA CUFER01:47:46
8.96 URŠKA ROBNIKURSKA ROBNIK01:47:51
9.25 PETRA FAJFARPETRA FAJFAR01:48:22
10.4 DUŠA BAJRAMOVIČDUSA BAJRAMOVIC01:50:43
11.82 POLONA OBLAKPOLONA OBLAK01:50:58
12.136 ANJA ZIMAANJA ZIMA01:51:35
13.98 URŠKA ROZMANURSKA ROZMAN01:52:39
14.141 LILI ŽURALILI ZURA01:52:50
15.36 NINA GRMEKNINA GRMEK01:54:15
16.86 NADJA PIPANNADJA PIPAN01:54:18
17.68 BLANKA LENČEKBLANKA LENCEK01:56:38
18.103 SLAVKA SLAPAR
(KOMENDA)
SLAVKA SLAPAR01:56:44
19.118 HEDA ŠTURMHEDA STURM01:56:52
20.32 DAŠA GRADINDASA GRADIN01:57:06
21.139 EVA ŽONTAREVA ZONTAR01:57:14
22.834 POLONA MAYERPOLONA MAYER01:57:59
23.6 JANA BAJŽELJ
(TEKAŠKI KLUB TRŽIŠKE STRELE)
JANA BAJZELJ02:01:42
24.100 KATJA SKOK
(ŠD Helios)
KATJA SKOK02:04:47
25.80 JANJA MOHORIČ
(Urbani tekači)
JANJA MOHORIC02:05:31
26.79 DARINKA MOHORIČDARINKA MOHORIC02:09:21
27.54 HELENA KADUNC
(Nodol)
HELENA KADUNC02:11:37
28.77 MAGDA MENEGALIJAMAGDA MENEGALIJA02:16:02
29.696 BOJANA ŠKABARBOJANA SKABAR02:17:52
30.10 NEVENKA BEVČIČ
(Urbani tekači)
NEVENKA BEVCIC02:19:39
31.429 MAJDA JARCMAJDA JARC02:29:32